18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ucieczka z miejsca wypadku

JADOWITY_SZCZYMSZYL • 2017-12-21, 22:12
O tym jak nie uciekać z miejsca wypadku :lol: :

36-latek poszukiwany za przestępstwa rozbił opla w Starym Oleśnie i uciekł. Zatrzymał "na stopa" nieoznakowany radiowóz.

36-latek najpierw wjechał oplem do przydrożnego rowu, później uciekł z miejsca zdarzenia. Potem zatrzymał „na stopa” nieoznakowany radiowóz i poprosił o podwiezienie na dworzec... W piątek dyżurny oleskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym na krajowej 11 w Starym Oleśnie. Kierowca osobowego opla wjechał do przydrożnego rowu. Na miejsce zostali skierowani mundurowi, którzy zauważyli rozbity samochód, ale nikogo już tam nie było. Świadkowie powiedzieli, że kierowca uciekł w kierunku pobliskiego lasu. Gdy policjanci ruchu drogowego zabezpieczali miejsce zdarzenia, oleski komendant wyjechał nieoznakowanym radiowozem, by znaleźć kierowcę rozbitego opla.

Po chwili ten zatrzymał insp. Tomasza Kubickiego „na stopa” i poprosił o podwiezienie na dworzec. Zwierzył się komendantowi, że właśnie wjechał samochodem do rowu i że niedawno wrócił z Wielkiej Brytanii, gdzie uciekł przed odsiadką. Autostopowicz swoją przejażdżkę zakończył w oleskiej komendzie. Okazało się, że 36-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego został skazany za przestępstwa o charakterze narkotykowym, rozboje oraz czynną napaść na policjanta. Teraz 6 lat spędzi w więzieniu...

:idzwch*j:
źródło: http://tiny.pl/g4mwd

Argeusz

2017-12-21, 22:21
Jak się wjechało do rowu i sp***oliło to też jest ucieczka z miejsca wypadku i można iść siedzieć? :D a gdyby hipotetycznie nie uciekł i nie zadzwonił na bagiety, tylko poprosił sąsiada z ciągnikiem, żeby mu wyciągnął auto to też jest karalne?

mp0011

2017-12-21, 23:51
@up. Przede wszystkim, jeżeli nie było rannych czy ofiar, to nie ma mowy o wypadku...

Edek Łomiarz

2017-12-22, 07:22
Artykuł napisany 3 razy. W tym artykule treść podana została 3 razy. Ktoś piszący ten artykuł napisał 3 razy to samo tylko inaczej.

Co to k***a za nowa moda?

blacov

2017-12-22, 08:36
Przepraszam ale jak mozna k***a nie zjarzyc sie, ze wsiada sie do nieoznakowanego radiowozu i beztrosko zwierzac sie ze swojej kryminalnej przeszlosci. Rece opadaja jak ludzie potrafia byc beznadziejni.

BigCohones

2017-12-22, 09:39
Ja nieoznakowany rozpoznam 500 metrów...
Raz mi zabrali za punkty. Teraz czujny jestem jak surykatka :)

Tryper

2017-12-22, 10:05
Po co taki idiota i bandzior chodzi po ziemi? Po spokojnym pobycie za nasze zajebiście wysokie podatki będzie dalej zajmował się tym czym zajmował się do tej pory, bo nic innego nie potrafi, w dodatku jak się okazuje jest idiotą. Śmiertelny zastrzyk w serce i skremować. Leku na HIV pewnie by nie wynalazł.

Tafariel

2017-12-22, 12:05
Edek Łomiarz napisał/a:

Artykuł napisany 3 razy. W tym artykule treść podana została 3 razy. Ktoś piszący ten artykuł napisał 3 razy to samo tylko inaczej.

Co to k***a za nowa moda?



Przecież tak piszą zjeby z tych popularnych serwisów, żeby było więcej tekstu na temat bzdetów typu: uciekł sebix przed odsiadką :lodowka:

SaveTheTrees

2017-12-22, 17:11
Co za debil... Musiał się pochwalić :homer:

TB303

2017-12-22, 17:13
pawlito011 napisał/a:

Bystro k***a... a oto rysopis Obrazek


Ja pierdziele, jaki seba wyklęty w pusty łeb pie**olnięty :amused: