18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ucieczka rozumu przez otwór uszny...

CoJaTamKurwaWiem • 2020-11-15, 08:19
Pewnie miał za dużo oleju w głowie i myślał, że wykiwa 60 tonową ciężarówkę....


McQurwa

2020-11-15, 08:28
Kwalifikuję się na harda

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-15, 08:44
McQurwa napisał/a:

Kwalifikuję się na harda



No to powiedz, żeby cię tam przenieśli.... :ks_homer:

McQurwa

2020-11-15, 08:51
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

No to powiedz, żeby cię tam przenieśli....



CoJaTamk***aWiem, nic

radek225

2020-11-15, 12:13
U góry cycki z p*zdą, tutaj śmiertelny wypadek. Widzę hard z główną się miejscami zamienili.

mazga50

2020-11-15, 16:40
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Pewnie miał za dużo oleju w głowie i myślał, że wykiwa 60 tonową ciężarówkę....



A skąd te 60 ton ci się wzięło? Standardem jest około 42 tony. U Kitajców jest więcej?

krajann

2020-11-15, 19:37
cycki , dowc**y a tutaj śmiertelny wypadek, albo to na harda albo wyj***ć połowę tych filmów na kwejka

Kurde26

2020-11-15, 20:14
Krwawienie z ucha to najczęściej pęknięcie podstawy czaszki. Jeśli dobrze pamiętam ze szkoły, jeżeli krwotok jest NIEWIELKI to nawet lepiej niż jak go nie ma ponieważ wzrost ciśnienia śródczaszkowego może spowodować że mózg wciska cię w miejsce gdzie czaszka łączy się z kręgosłupem (nazwa coś od klina, stary już jestem i skleroze mam) i próbuje tamtędy sp***olić co gwarantuje pewną śmierć. Dobrze że nie zostałem tym ratownikiem bo bym ch*ja pomógł tylko k***a skórami handlował

AdamBrown

2020-11-17, 21:50
Kurde26 napisał/a:

Krwawienie z ucha to najczęściej pęknięcie podstawy czaszki. Jeśli dobrze pamiętam ze szkoły, jeżeli krwotok jest NIEWIELKI to nawet lepiej niż jak go nie ma ponieważ wzrost ciśnienia śródczaszkowego może spowodować że mózg wciska cię w miejsce gdzie czaszka łączy się z kręgosłupem (nazwa coś od klina, stary już jestem i skleroze mam) i próbuje tamtędy sp***olić co gwarantuje pewną śmierć. Dobrze że nie zostałem tym ratownikiem bo bym ch*ja pomógł tylko k***a skórami handlował



Ale jesteś kolego poj***ny masz piwo :D