18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ucieczka kradzioną beemką

Zadi_ • 2017-10-25, 20:59
29-latkowi z ułańską fantazją za kradzież starego trupa, próbę przejechania policjanta i szarżę grozi 10 lat :mrgreen:



A TUTAJ opis i filmik z zatrzymania jegomościa :jezdziec:

Lee225

2017-10-25, 21:07
Jeśli sp***alał przed psiarnią tylko przez kradzież takiego sztrucla to nieźle miał naj***ne w bani... pewnie rozrzucał prochy po drodze.

T3RMINATOR

2017-10-25, 21:17
Załączam film z samego zatrzymania

Zadi_

2017-10-25, 21:21
@up dałem w opisie

Al...........go

2017-10-25, 21:25
Po co proces? Wjechał do lasu, niech gołymi łapami kopie dół, ołów w tył głowy i po sprawie.

C0...........BO

2017-10-25, 21:34
sp***alać przed policją w dzisiejszych czasach.... takim zabytkiem... w biały dzień... gratuluje pomysłu "Sebastianie"... :homer:

JedkerTC

2017-10-25, 22:09
Mam nadzieję, że ten seba otrzyma maksa. Szkoda, że nie dostał ołowicy.

b0r000

2017-10-25, 22:28
Dobra widzę ze wszyscy cisną jaki to zabytek ta bemeka ale prawdziwe pytanie to to czy kierowca BMW to taka p*zda że nie dał rady zwiać przed "dostawczakiem" czy jednak policjant taki dobry kierowca :amused:

C0...........BO

2017-10-25, 22:59
b0r000 napisał/a:

Dobra widzę ze wszyscy cisną jaki to zabytek ta bemeka ale prawdziwe pytanie to to czy kierowca BMW to taka p*zda że nie dał rady zwiać przed "dostawczakiem" czy jednak policjant taki dobry kierowca :amused:



opony i felgi skierowane pod offroad... taki seba cwaniak był 8-)

a te nowe vany czasami naprawdę ładnie śmigają, więc może policjant miał przewagę nad (być może) zajechanymi koniami sebowozu :kawa:

krylo9222

2017-10-26, 01:30
To jest 540i 4.4 V8 286 koni lub w co wątpię rzadziej spotykane 535i 3.5 V8 235 konne więc miał czym uciekać i to z zapasem. Po ubiorze bohatera widać, że to dopiero co od traktora z pola wyrwany Sebiks typu AGROSEBA. Nawet jak jechał asfaltem to ciągnęło go na pole :D Wpuścić chamstwo na salony...

Lysack

2017-10-26, 01:40
Trochę tego nie rozumiem.

Skoro taki typ ucieka, to znaczy, że ma sporo za skórą albo jest nie do końca sprawny psychicznie. W obu przypadkach powinno to skutkować wyeliminowaniem takiej jednostki ze społeczeństwa (i nie chodzi mi tu o wyeliminowanie osób chorych psychicznie, a takich, które stwarzają zagrożenie dla pozostałych).
Rozumiem, że można mieć na uwadze to, że typ ma rodzinę i może osierocić dziecko czy coś w ten deseń, jednak takie dziecko i tak ojca nawet nie rozpozna jak wyjdzie z paki po kilku/kilkunastu latach.

W takiej sytuacji myślę, że ostrzelanie takiego samochodu jak najwcześniej jest słuszną decyzją. Skoro podjął się ucieczki to powinien być świadomy ryzyka (jeśli nie jest, cóż - nieznajomość prawa szkodzi).

Ostrzelanie samochodu nie jest jednoznaczne z próbą/usiłowaniem zabójstwa. W pierwszej kolejności powinno zadbać się o bezpieczeństwo osób postronnych. Jeśli taki gość nie będzie w tym przeszkadzał, to się zatrzyma i co najwyżej otrzyma jakiś skromny wyrok. Jeśli dalej stwarza zagrożenie, to powinien się liczyć z bezwzględnością środków służących do zatrzymania pojazdu.

Przy tym warto też wziąć pod uwagę drugą stronę - ucieczka przed policją nie powinna być bezwzględnie zakazana. Jeśli kierowca nie zatrzyma się do kontroli, to powinien (i powinien) mieć prawo do dojechania do najbliższego posterunku [edit: pierwszego po drodze, trzeba wziąć pod uwagę nieznajomość okolicy] by potwierdzić dane policjantów, jeśli uważa, że mogą to być oszuści przebrani za policję (a były już takie akcje.)

Zasada wtedy powinna być taka, że kierowca nie sp***ala po bocznych uliczkach, nie taranuje innych pojazdów i nie generuje sytuacji niebezpiecznych. Policja z kolei nie powinna go ścigać (próbując zatrzymać), a jechać za nim do najbliższego komisariatu (o ile kierowca nie odpie**ala czegoś na drodze).

Jeśli w tej sytuacji, policjant będzie próbował siłą zatrzymać pojazd, to kierowca (zresztą, słusznie), powinien mieć możliwość ucieczki. I właśnie w takich sytuacjach przydaje się obecność kamery, bez możliwości wyłączenia jej przez policjanta. Żeby później nie było nieścisłości, że policjant zaczął ściągać kierowcę do rowu, a potem go zaj***ł tłumacząc się, że tamten uciekał bez zamiaru zjechania na komisariat.

Nawet gdyby zdarzyło się jakiemuś policjantowi odj***ć taki numer, to jeszcze szybciej on byłby odj***ny z szeregów :)

~Velture

2017-10-26, 08:49
Oj tam pie**olicie, że szrot a z pamięci mogę wymienić 3-4 osoby z sadola które by sobie dały obciąć swoje małe jajeczka za takie 'cacko' :amused:

Enough

2017-10-26, 08:54
Velture napisał/a:

Oj tam pie**olicie, że szrot a z pamięci mogę wymienić 3-4 osoby z sadola które by sobie dały obciąć swoje małe jajeczka za takie 'cacko' :amused:



''MOJE ORYGYNALNE RADYJO Z BEEMWU SPRZED 30 LAT JEST WARTE WINCYJ NIZ WASZE SAMOCHODY''

if you know what I mean 8-)


Sonal

2017-10-26, 09:04
Do czego desperacja kierownika Skupu Surowców Wtórnych doprowadza, że kradnie złom by mieć co sprzedać do huty.
Innego wytłumaczenia nie mogę sobie wyobrazić. Ten złom po zatankowaniu do pełna podwaja swoją wartość.

8michal7

2017-10-26, 09:19
Za platformy takie zdarzenie nie miały miejsca. Bez tego socjalu mało kto mógł se kupić bmw.