18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uciec do Legii Cudzoziemskiej

KiecolPB • 2012-06-11, 21:07
Bear Grylls w "Legii Cudzoziemskiej"
1 część na 20


ResztÄ™ znajdziecie na kanale
http://www.youtube.com/user/Jarulek

Mi się podoba dlatego się z wami podzieliłem, pozdrawiam.

baztien90

2012-06-11, 23:04
swietne! ogladam odcinki po kolei. z wojska wrocilem w tamtym roku, a bylem jako ochotnik i nie ma zadnego porownania. podziwiam smialkow przystepujacych do legii.

ps. dzieki, ze to wrzuciles :)

juki

2012-06-11, 23:40
Myslalem, ze na tej pustyni zje swoich kolegow.

maid88

2012-06-11, 23:45
a pomyśleć, że lekko mieli bo kamera była.

Kiciok

2012-06-11, 23:57
Oglądałem całe już dawno. Ciekawe ilu kozaków z sadola przeżyłoby tam dwa dni ;)

Fedek

2012-06-12, 00:01
To tam przedstawione bym przetrwał, prawdziwe, nie wiem

ziehzeit

2012-06-12, 00:18
@bandi

Wojsko teraz jest bez porównania do tego co było kilka, kilkanaście lat temu. Pierwsze 2 miesiące są może nawet ciężkie ale później już jest bardzo lekko.

A materiał ciekawy ale już go oglądałem. ;)

casimus

2012-06-12, 00:27
@up
W wojsku bylem kilkanaście lat temu. Mimo wszystko zero porównania do Legii. Szacunek.
Moje zdanie jest takie:
Kto nie był w wojsku ten p*zda!
Wojsko to nie strata czasu, to nauka życia, wszystko przydaje się z czasem, wojsko uczy zachowań, pozwala poznać siebie. Pozwala wykształcić instynkt samozachowawczy. Już zawsze będziesz wiedział jak się zachowasz. To po prostu psychologia. Tak, nawet to "śmieszne" dla niektórych Wojsko Polskie.
Jestem dumny, że byłem w wojsku i nie żałuję ani jednego dnia.

baztien90

2012-06-12, 00:39
@Pjess

ja to dobrze wiem, od dziadka weterana, przez rodzine w czynnej sluzbie nawet po ojca w onz na misjach w egipcie. mimo wszystko jestem pelen podziwu dla tych, ktorzy poszli slepo w legie.
i wiem tez, ze i tak slabo dostalem, no ale coz, takie czasy.

pawel911

2012-06-12, 00:41
Czytałem biografie i jeśli przeszedł selekcje do SAS to z tym na pewno sobie poradził.

Ko...........‚o

2012-06-12, 01:11
@casimus

I do czego tak zajebiście Ci się to wojsko przydało? Masz teraz zajebistą robotę, jesteś oczytany i potrafisz znaleźć na mapie pustynie Atacama? Czy może Twój wyj***ny w ch*j wytrenowany na poligonach instynkt samozachowawczy, tak wzmocnił Twoją wyj***ną w p*zdu psychę że teraz robisz w Borze?

Kocham takich domorosłych komandosów, ale dla mnie każdy kto jest dumny z bycia czyjąś marionetką i srania na rozkaz, zasługuje na najwyższe odznaczenie czyli karnego ku*asa.

bodzixon

2012-06-12, 01:23
bear ma dobrÄ… fryzure :idzwch*j:

baztien90

2012-06-12, 01:32
@Koło

strasznie glupia gadka. co Ty mozesz wiedziec o tym wszystkim? nie byles to na ch*j sie wypowiadasz? czy cosimus napisal cos o samozwanczych misjach? o czym Ty pie**olisz?
wojsko uczy zycia i kolezenstwa. przymniej mnie tego nauczylo mimo mlodego wieku.
zapewne Husaria to dla Ciebie banda cip srajacych pod siebie na zawolanie. wstyd, k***a wstyd.

LaChupacabra

2012-06-12, 01:54
k***a, lektor zagłusza Bear'a :rzyga:

Swiastak

2012-06-12, 05:02
@KiecolPB

dzięki... dzięki Tobie poświęciłem noc na oglądanie tego programu. W sumie spoko ale do naszego odpowiednika tj Kawalerii Powietrznej (chciałem dodać link ale filmy max 20 min...) to to się nie umywa. widać jak zawsze reżyserke, a już na samym końcu nad oceanem jak widać całą ekipe to już przegli trochę pałę... ale ogólnie mega pozytyw. No może oprócz tego że 3 godziny czy ile to tam trwało zamiast się uczyć oglądałem to....