18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowynick

2017-03-07, 14:03
ależ muzułmanie chcą mieszkać w krajach muzułmańskich...



w kalifacie germańskim, zjednoczonych emiratach brytyjskich, islamskiej republice Szwecji...


PS poprawiłem :mrgreen:

KrisCFC

2017-03-07, 15:39
nowynick napisał/a:

ależ muzułmanie chcą mieszkać w krajach muzułmańskich...



w kalifacie germańskim, zjednoczonych emiratach brytyjskich, islamskiej republice Szwecji...


PS poprawiłem :mrgreen:
Obrazek



Nie ma czegoś takiego jak pieniądze niczyje. ;)

xiro

2017-03-07, 19:47
Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy - Margaret Thatcher


BrianGriffin

2017-03-07, 21:19
Velture napisał/a:

Tak aby podk***ić lewaków.



Yep, lewica powstała kilka lat temu i skupia się na sprowadzaniu ciapaków do europy.

Clarx

2017-03-07, 22:28
KrisCFC i xiro byli za głupi żeby zrozumieć ironię w komiksie stworzonym przez nowynick.

Black-Sheep

2017-03-07, 22:51
xiro napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy - Margaret Thatcher




voidinfinity

2017-03-08, 02:29
@up

Akurat wszelkie argumenty o złej władzy świetnie udowadniają, że władza nie powinna mieć za dużo pieniędzy bo wiadomo że pół zmarnuje, a pół ukradnie :krejzi:

nowynick

2017-03-08, 10:45
KrisCFC napisał/a:



Nie ma czegoś takiego jak pieniądze niczyje. ;)



ale jest coś takiego jak sarkazm ;)

Black-Sheep

2017-03-08, 19:51
voidinfinity, w prywatnych firmach jest jeszcze gorzej, bo w państwowych można kontrolować nepotyzm i korupcję, zaś w prywatnych są one w pełni legalne, powszechne są nietrafione inwestycje i zmarnowane miliardy zł. To, że czegoś nie widzisz bo np. media tego nie monitorują z taką pieczołowitością jak własność państwową to nie znaczy że tego nie ma. ;)
A finalistka międzynarodowych zawodów w pałowaniu związkowców (sprawnie konkurowała w tej dziedzinie np z Jaruzelem) to szczególna kanalia i dowód na to, że kapitaliści to tylko by kradli. Thatcher to nie bez przyczyny najbardziej znienawidzona premier UK w historii tego kraju.