18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uchodźcy będą kierowcami autobusów w Berlinie

spinaczel • 2018-10-12, 13:14
Berlińska spółka BVG odpowiadająca za komunikację miejską w stolicy Niemiec właśnie ogłosiła zakończenie projektu pt. "Uchodźcy w transporcie publicznym". Święta się zbliżają więc będą obsługiwać linie na jarmarku świątecznym.





Źródło:wykop.pl

Wiewór

2018-10-12, 13:17
Myślę, że interes życia to będzie tam otworzyć firmę ochroniarską montującą szykany, zasieki, platformy przeciw samochodom ciężarowym i miny ppanc. Do ochrony wewnątrz jarmarku zbrodniarzy wojennych z Czeczenii.
Ludzie będą się czuli względnie bezpiecznie. Prawie jak u siebie...

russian-roulette

2018-10-12, 13:27
Głupków nie trzeba szukać ze świecą. Sami się pchają na świecznik

~Velture

2018-10-12, 13:28
Chwila, chwila, chwila... czekajcie.

Czy ja dobrze rozumiem, że zrobili program gdzie za kierownicą wielkich i ciężkich autobusów zasiądą kozojebcy? Nikt na żadnym etapie planowania i przygotowywania tego czegoś nie pomyślał o żadnych niedawnych wydarzeniach w Europie spowodowanych połączeniem wyznawców religii pokoju z dużymi i ciężkimi samochodami?

Czuję, że na święta dużo Brytyjczyków może być dosłownie w rozjazdach :krejzi:

Wiewór

2018-10-12, 13:30
@up no błagam cię nie bądź rasistą! Przecież każdy, powtarzam KAŻDY mógł wsiąść do ciężarówki czy autobusu i wjechać na targ!
Gdybyśmy tylko znaleźli tę jedną wspólną cechę między atakami... gdybyśmy tylko k***a mogli.

zdun

2018-10-12, 13:31
jeśli na jarmark świąteczny będą jeździć to na pewno będą wozić bąbki :)

100Burned

2018-10-12, 13:36
Co robisz?

Czekam na autobus.

Nie no daj spokój stary, to problemu nie rozwiąże. Pomyśl o bliskich. Daj na wstrzymanie, wyluzuj, zobaczysz, jeszcze wszystko się ułoży. Za parę lat się z tego będziesz śmiał.

:amused:

szaman1991

2018-10-12, 13:46
Serwery sadola muszą być w 100proc. sprawne na po świętach

Sa...........hi

2018-10-12, 13:53
Dla mnie bomba.

nowynick

2018-10-12, 14:05
zatrudnili 16stu. W październiku zeszłego roku, więc się tak nie podniecajcie, bo najwyraźniej nawet Niemcy nie są na tyle głupi żeby to byli właśnie ci "uchodźcy"

http://www.eltis.org/discover/news/berlin-public-transport-operator-employ-refugees-bus-drivers-germany

@Abraxus BVG strzeliło sobie reklamę jacy to oni pro, mi nie imponują, bo temat "uchodźców" mnie wk***ia, ale na zj***nym zachodzie jest trochę maniaków, którzy jakimś cudem zakrzykują większość. Skąd ci "uchodźcy"? Pewnie hindusi, daleki wschód czy południowa afryka gdzie dominuje KrK. "Uchodźcy"? "Uchodźcy"...

PS te "" to dlatego, że uchodźca to człowiek, który opuszcza swój kraj, bo jest w nim zagrożony, większość ścierwa, które najechało zachód europy to uciekało przed uczciwą pracą...

Wiewór

2018-10-12, 14:06
@up dopiero się szkolili...

mesjans

2018-10-12, 16:56
Oni kiedyś sami na pale będą się nadziewać żeby przypadkiem ciapaty drzazgi nie wbił.

traf

2018-10-12, 17:16
super wiadomość,koniecznie muszą być wyposażone w kilka kamer zewnętrznych żeby jakość materiału była najwyższej klasy :) ps,już nie mogę się doczekać widoku rozjeżdzanych ludzi :)

poligon6

2018-10-12, 18:17
A będą jeżdzić w piątek. Bracki kiedyś złapał ptaszka co beztrosko jechal bez papierów z maszynami do Iranu, miał tylko list przewozowy na gabaryt. Po miesiącu w czwartek, jak zapłacili kary i dostali pozwolenia, kazali mu ruszać to powiedział ze ni ch*ja bo za 4 godziny piatek i swieto pojedzie w weekend. Nic mu nie mówili i jebneli go jeszcze raz w wakacje na zakazie jazdy od 8 rano do 14.