18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uchodźców z Ukrainy witamy serdecznie

GeorgeHarvey1 • 2023-03-13, 10:41

W postępowej Francji

miczi123

2023-03-13, 18:17
ale pie**olicie, nie jestem za tym żeby kogokolwiek bić dla zasady, ale gdyby to polaka naj***li to ukrainiec pierwszy by sie z tego cieszył :)

JackCola

2023-03-13, 18:18
Miał aginąć za klauna z upadliny i nie oszukał przeznaczenia XD

Małpkiskaczą

2023-03-13, 18:46
seeed71 napisał/a:

Polacy uciekali w trakcie zaborów i wojen, a teraz Ukrainiec nie może ? Przecież do Francji Mickiewicz zwiał, i co? Też miał obskoczyć łomot, bo tak ?



I to jest najbardziej racjonalny komentarz , a nie te wysrywy onucy czy innych miłośników sracza przy kurniku czy jak to tam nazywają ruskiego miru , a wszystkich drących wlyń bandera na front od okopów - jeżeli nie rozumieją, że albo my albo oni to niech sami się przekonają gdzie za swojego gównianego życia chcą być.

M00nSpeLL

2023-03-13, 18:54
seeed71 napisał/a:

Polacy uciekali w trakcie zaborów i wojen, a teraz Ukrainiec nie może ? Przecież do Francji Mickiewicz zwiał, i co? Też miał obskoczyć łomot, bo tak ?


Tylko za Polakami nie musiała stawiać się cała europa, a raczej jej liderzy.

habiTEK

2023-03-13, 19:20
Szangti napisał/a:

Bardzo dobrze, walczyć za swoją UPAdline a nie podróżować sobie po Europie na czyjś rachunek



debilu skończony - to 14-latek.
moze [o ile bedziesz mial bachora] to niech twoj dzieciak pojdzie na wojne?
ty sie zastanawiasz wąski mózgu co bredzisz ?

Black_Hole

2023-03-13, 19:59
mynameisgod napisał/a:

u niektórych polaczków miłość do Polski przejawia się tylko i wyłącznie w nienawiści do kogoś,nawet nieznanego,
czy to do mitycznej UPA czy coś innego,czemże się różni toki polok od murzyna?



mitycznej? człowieku na wszystkich filmach na yt banderowskie flagi

chico35

2023-03-13, 20:15
seeed71 napisał/a:

Polacy uciekali w trakcie zaborów i wojen, a teraz Ukrainiec nie może ? Przecież do Francji Mickiewicz zwiał, i co? Też miał obskoczyć łomot, bo tak ?



tak

maveric666

2023-03-13, 20:23
Brawo Francuzi gonić ukropów

PieronJasnySzlag

2023-03-13, 20:23
Polskie antyukraińskie k***y (najgorsze k***iszcza intelektualne jakie nasza piękna ziemia wydała na świat, na równi z komuchami) wolą czarnym nigerom przyklasnąć gdy ci w stadzie okładają sąsiada młotkiem.
k***a, seryjnie mi wstyd za was k***iska, ha tfu!!

TRQPL

2023-03-13, 20:30
Nie ma nic gorszego niż ruska zaraza. Kto miał choć 3 z historii ten powinien to wydedukowaći
Pomagając Ukrainie w walce z czerwonym rakiem w pierwszej kolejności dbamy o nasz polski interes bo dla nas najważniejszy jest upadek Rosji jako projektu imperialnego który jest graczem w tym co się dzieje w Europie. Ot co.

Black_Hole

2023-03-13, 21:22
PieronJasnySzlag napisał/a:

Polskie antyukraińskie k***y (najgorsze k***iszcza intelektualne jakie nasza piękna ziemia wydała na świat, na równi z komuchami) wolą czarnym nigerom przyklasnąć gdy ci w stadzie okładają sąsiada młotkiem.
k***a, seryjnie mi wstyd za was k***iska, ha tfu!!



piwo dałem przez pomylke... coooo? upainca? XD ogarnij łeb

opółnocyuciebie

2023-03-14, 00:55
nie róbcie się sentymentalni, bo na pewno za darmo nie dostał

Wiewór

2023-03-14, 01:18
1321 napisał/a:

Taki stary koń to powinien być na froncie co najmniej od 2 - 3 lat.



Kolejny powód do dumy polskich robaków. Wysyłanie własnych dzieci na smierć w powstaniu.

kosioraldo

2023-03-14, 10:02
Wiewór napisał/a:

Kolejny powód do dumy polskich robaków. Wysyłanie własnych dzieci na smierć w powstaniu.



Twoj stary na pewno jest polskim robakiem, Ty raczej też a czy inni są? no nie wiem szukaj robali w swoim chlewie(czyt. domu rodzinnym) sprawdz czy twoja stara ten karaluch nie lazi po suficie