18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubój rytualny. Polski ambasador wezwany do izraelskiego MSZ.

spieriz • 2013-07-17, 10:32
Myślę, że sprawa uboju jest każdemu znana, a oto dalszy jej ciąg ;)

Cytat:


- Polski ambasador w Izraelu został wezwany do MSZ - podaje Polskie Radio. Władze Izraela zażądały wyjaśnień w sprawie odrzucenia projektu dopuszczającego ubój rytualny.
Informację o wezwaniu polskiego ambasadora potwierdził rzecznik MSZ w Jerozolimie Yigal Palmor, informuje Polskie Radio.

Nasze MSZ twierdzi jednak, że spotkanie Jacka Chodorowicza nie miało aż tak ostrego charakteru. - Nasz ambasador w Izraelu został zaproszony, a nie wezwany do izraelskiego MSZ na spotkanie, co jest przyjętą formą w kontaktach dyplomatycznych. Ambasador zwrócił uwagę na suwerenną decyzję posłów - podkreśla w rozmowie z IAR zastępca dyrektora biura prasowego MSZ Rafał Sobczak.

"Poważnie szkodzi próbie przywrócenia tu życia żydowskiego"

Kilka dni temu w ostrym oświadczeniu izraelskiego MSZ podkreślono, że decyzja polskiego Sejmu odrzucająca ustawę umożliwiającą ubój rytualny w Polsce jest zupełnie nie do przyjęcia i "poważnie szkodzi próbie przywrócenia tu życia żydowskiego". W oświadczeniu jest też mowa o brutalnym ciosie wymierzonym w religijną tradycję narodu żydowskiego.



Uważam, że to jest już skandaliczne, żeby oni wzywali naszego ambasadora do siebie, i nie wiem na co dalej czeka nasze MSZ i rząd, już dawno powinni wezwać ich ambasadora, albo go wyj*bać :) kolejny raz dajemy się r*chać w dupę wszystkim, tym razem czas na żydów. : )

butelka rumu

2013-07-17, 10:55
I te pejsate k***y dziwią się czemu każdy ich nienawidzi ,skoro wszędzie się wpie**alają ! Hitler co do icków miał jednak rację...

ja...........ax

2013-07-17, 11:27
a niech sobie wzywają mogą nam naskoczyć

Suka_Blyat

2013-07-17, 11:36
Ja bym im dyplomatycznie kazał sp***alać

sa...........os

2013-07-17, 17:01
Skoro już nawet ja, który zawsze miałem jakiś dystans do semityzmu i nie czułem nigdy większej nienawiści do Żydów zaczynam tracić cierpliwość, to chyba najwyższy czas by pakowali swoja kosztowności i wypieprzali do Izraela, skoro nie potrafią się dostosować do naszych warunków.
Jak idę do kogoś w gości, to nie narzekam, że ma papier w kiblu szorstki, albo że drzwi w pokoju mu skrzypią. A żydzi nie są u siebie, o czym najwyraźniej zapomnieli.
Nie podoba się - won. Potem się dziwią skąd się wziął antysemityzm u Polaków.
Zresztą wiadomo że tu chodzi o pieniądze, bo o co innego.