18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacona Belgia

GeorgeHarvey1 • 2022-10-05, 19:47

Kolorowy zawrót głowy

ALIGATORt1000

2022-10-06, 05:32
Mela im wwszystkim na ryj ...tfuuu!

boowa1986

2022-10-06, 08:08
StiepanB napisał/a:

Nie, nikt nie zrobi porządku bo przecież imigrantow trzeba wielbić zjechali do cudzego kraju w niesamowitych ilościach i trzymają sie razem. Zyja na koszt tubylców. W dużej mierze wjechali do kraju bez papierów lub na lewych papierach. Bez sprawdzonej historii - przecież to tylko imigranci... oj co ja mowie - uchodzcy. W afrykańskich krajach caly czas toczy sie jakas wojna wiec TRZEBA POMAGAC - ludzie uciekają przed wojną dobrze, ze u nas do takich sytuacji nigdy nie dojdzie. Okolo 10 milionow nachodzcow i same kobiety z dziećmi



Tak.. Jak u nas się najechało ukraińców od ch*ja zaraz po plandemii, a w sumie w trakcie, to człowiek się czuje jakby sam był na emigracji. W robocie ukraiński, w sklepie ukraiński, k***a wszędzie ukraiński. Jeszcze nam się to czkawką odbije, bo oni się za ch*ja nie zasymilują.

KM...........ak

2022-10-06, 09:15
Czarne ścierwo.

przewodnik_elektryczny

2022-10-06, 09:25
boowa1986 napisał/a:

Tak.. Jak u nas się najechało ukraińców od ch*ja zaraz po plandemii, a w sumie w trakcie, to człowiek się czuje jakby sam był na emigracji. W robocie ukraiński, w sklepie ukraiński, k***a wszędzie ukraiński. Jeszcze nam się to czkawką odbije, bo oni się za ch*ja nie zasymilują.



Zasymilują bo nie różnią się od nas kolorem skóry a ich dzieci będą mówiły po polsku. Nie będzie też wielkich różnic religijnych jak między Europejczykami a różnymi ciapatymi bo Polska będzie w znacznym stopniu w końcu ateistyczna . Więc nie przesadzałbym z tymi obawami

pixastudio

2022-10-06, 10:31
Przecież się między sobą tłuką. Ja nie mam nic przeciwko, tak samo jak się łajty kibole leją.

habiTEK

2022-10-06, 11:12
turor napisał/a:

Tusk poleca, jedźcie, zobaczycie jak multi kulti wzbogaca ejurope



Jak trzeba mieć nasrane gównem we łbie, żeby nawet tutaj wcisnąć Tuska.
wracaj cymbale kopać kartofle z jarkiem z lasu.

Gruba_locha

2022-10-06, 11:24
Ręka mnie swędzi żeby czarnej przyp***oooić

CharlesBukowski

2022-10-06, 14:08
Hmm, Dziwne myślałem że małpy nadal siedzą w Belgijskim zoo :-?

Siriuz

2022-10-06, 14:24
habiTEK napisał/a:

Jak trzeba mieć nasrane gównem we łbie, żeby nawet tutaj wcisnąć Tuska.
wracaj cymbale kopać kartofle z jarkiem z lasu.



Wyobraź sobie że mamy w kraju wielu kretynów, którzy byli by gotowi na niego ponownie oddać głos. Myślę, że warto przypominać jaki to był szkodnik.

PutinToSmiec

2022-10-06, 14:38
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Zasymilują bo nie różnią się od nas kolorem skóry a ich dzieci będą mówiły po polsku. Nie będzie też wielkich różnic religijnych jak między Europejczykami a różnymi ciapatymi bo Polska będzie w znacznym stopniu w końcu ateistyczna . Więc nie przesadzałbym z tymi obawami



Jakie róznice religijne na zachodzie ? 90% ludzi to ateiści ktorzy mają w ch*ju jakieś religie .. reszta to paranoicy .

krasnal_hałabała

2022-10-06, 14:38
Zasysacz napisał/a:

Fajnie może kiedyś ktoś się wqrwi i zrobi z tym porządek:)



To na co czekasz? szczekać tylko potrafi współczesne pokolenie wasze słynne "niech ktoś" a za moich czasów mówiło się "Jak nie my, to kto?"

Trzeba zabijać, zabijać i jeszcze raz mordować!

Deme

2022-10-06, 18:35
Zasysacz napisał/a:

Fajnie może kiedyś ktoś się wqrwi i zrobi z tym porządek:)



Kiedyś był taki jeden z Austrii, tylko że chodziło mu o inny plebs.

devilmanu

2022-10-06, 19:14
boowa1986 napisał/a:

Tak.. Jak u nas się najechało ukraińców od ch*ja zaraz po plandemii, a w sumie w trakcie, to człowiek się czuje jakby sam był na emigracji. W robocie ukraiński, w sklepie ukraiński, k***a wszędzie ukraiński. Jeszcze nam się to czkawką odbije, bo oni się za ch*ja nie zasymilują.



W Angli jest w ch*j Polskich sklepów, tak jak Niemcy, Irlandii czy Norwegia i nikt nie ma za złe, tylko ty. Z jakiej wsi jesteś?

bolego

2022-10-06, 19:23
Fajnie naj***li tej rasistce

turor napisał/a:

Tusk poleca, jedźcie, zobaczycie jak multi kulti wzbogaca ejurope



Nie pojedziemy bo Polska wstala z kolan i wacha w ch*j droga