18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacenie u brytów

~Velture • 2022-10-16, 04:59
Telefony wystawowe kraść :homer:


radek225

2022-10-16, 15:46
silwerbalk napisał/a:

Mnie to dziwi że każdy ma to w dupie jak banda orangutanów skacze po ladzie jak po ljanach .... i k***a to paręnaście minut trwa i każdy ma to w dupie łacznie z właścicielem salonu ....



Tak jak napisał zlaskipanskiejbozydarr - wszystko jest ubezpieczone, więc właściciel i pracownicy mają wyj***ne. Za 2 dni cały sklep będzie czysty, wyremontowany za hajs z ubezpieczalni + będą na wystawach nowe telefony. Ale bym się śmiał, jakby skradzione telefony z wystawy to były Samsungi :D . Czemu? Bo jak wejdziecie sobie do jakiegokolwiek elektromarketu, to Samsungi z wystaw to telefony BEZ TORU RADIOWEGO, nazywa się to Live Demo Unit. Wpiszcie sobie *#06#, a wyskoczy, że operacja jest nieobsługiwana przez urządzenie. Działa tylko bluetooth i wifi. Taki telefon dla złodzieja jest bezużyteczny, może jeszcze pójść na wyświetlacz, bo rynek wyświetlaczy do Samsungów nie istnieje i jest na nie popyt. Tak więc jak przyjdzie komuś do głowy zaj***ć Szajsunga z nie dla idiotów, to radzę się 3x porządnie zastanowić ;)


damian15snk

2022-10-16, 16:11
silwerbalk napisał/a:

Mnie to dziwi że każdy ma to w dupie jak banda orangutanów skacze po ladzie jak po ljanach .... i k***a to paręnaście minut trwa i każdy ma to w dupie łacznie z właścicielem salonu ....



Byłeś kiedyś w UK? Tacy debile na 99% latają z kosami. Znasz ich prawo choć trochę? Zrobisz mu coś to ty masz przej***ne 2x gorzej niż on za tą kradzież.


baronturbina napisał/a:

Spoko Velt! Ukradli atrapy. W dzingli i na podlasjuu takiego nie maju


Nie wiem jak w innych krajach ale w uk na wystawać są oryginały a nie atrapy

huncfot130 napisał/a:

Nawet jakby to nie były atrapy czy tel nie zostaną zablokowane... To k***a po takim "masażu" małpimi kończynami z tel nic nie zostało...
Pojeby jak ich mało



Jak będą zablokowane to tylko na Angielskie karty. Włożysz polska albo jakakolwiek inna i telefon działa. Wiem bo miałem na ubezpieczenie telefony gubiłem je oni blokowali dawali nowy a ja je znajdywalem. Farciarz :D

TylerPL

2022-10-16, 16:42
Czy wy macie oczy w dupie? W 0.03 sekundzie filmiku widać, że najbliższy kamery z najbardziej zasłoniętą japą ma białe łapy, drugi w ogóle ryja nie zasłonił - o zgrozo białego, trzeci też ma jaśniutkie lepkie łapki.

PutinToSmiec

2022-10-16, 17:05
Zajebiscie .. w końcu po taniosci bedzie mozna kupic jakiś fajny tel :mrgreen: i jeszcze na narkotyki starczy :mrgreen:

Przecież to biała patologia .. nie zdziwiłbym sie jakby czesc z nich była Polakami :->

zipi

2022-10-16, 17:07
Jak ja kocham takie filmiki, każdy z nich na sadolu uświadcza mnie w przekonaniu ze jednak nie jestem rasistą i czarni są pod rasą ludzi.

Baronessa

2022-10-16, 17:19
Też chciałam przetestować nowy model Samsunga przed zakupem, ale żeby aż tak... :szloch:

zbigniewz

2022-10-16, 18:38
Ja czerpię większą radość z tego co kupię a nie ukradnę

fabex

2022-10-16, 20:09
Ej no wszyscy wściekli że biali właściciele salonu nie reagują. A weź coś zrób klęcząc na jednym kolanie.

Baronessa

2022-10-16, 21:59
zbigniewz napisał/a:

Ja czerpię większą radość z tego co kupię a nie ukradnę



Bo jesteś biały europejczyk, a nie czarna mamba z Africa.

solidus87

2022-10-16, 22:34
radek225 napisał/a:

Tak jak napisał zlaskipanskiejbozydarr - wszystko jest ubezpieczone, więc właściciel i pracownicy mają wyj***ne. Za 2 dni cały sklep będzie czysty, wyremontowany za hajs z ubezpieczalni + będą na wystawach nowe telefony. Ale bym się śmiał, jakby skradzione telefony z wystawy to były Samsungi . Czemu? Bo jak wejdziecie sobie do jakiegokolwiek elektromarketu, to Samsungi z wystaw to telefony BEZ TORU RADIOWEGO, nazywa się to Live Demo Unit. Wpiszcie sobie *#06#, a wyskoczy, że operacja jest nieobsługiwana przez urządzenie. Działa tylko bluetooth i wifi. Taki telefon dla złodzieja jest bezużyteczny, może jeszcze pójść na wyświetlacz, bo rynek wyświetlaczy do Samsungów nie istnieje i jest na nie popyt. Tak więc jak przyjdzie komuś do głowy zaj***ć Szajsunga z nie dla idiotów, to radzę się 3x porządnie zastanowić



Nie ma znaczenia czy ukradli Samsunga, Xiaomi czy iPhone. Patent polega na tym że potem ciapaty na ulicy podchodzi do jakiegoś naiwniaka z takim telefonem, nawet ze zbitą szybką, że niby zgubił portfel/kartę, a potrzebuje szybko na bilet do Glasgow/Paryża. Naiwniak cieszy japę że ma nowego ajfona za 1/10 wartości, ciapaty że ma łatwe £££.

Policja przez telefon tylko spisuje raport który jest potrzebny dla ubezpieczalni i ma to głęboko w dupie.
Nikt z pracowników nie będzie się z małpami szarpał, bo też mają to głęboko w dupie (to nie obsrany polski salon play, żeby pracownicy odpowiadali materialnie za każdy zaginiony kabelek).
Sieć i kierownictwo mają to w dupie bo wszystko ubezpieczone jest.
I tak to wygląda :)

Niemamnicku

2022-10-16, 23:06
radek225 napisał/a:

Tak jak napisał zlaskipanskiejbozydarr - wszystko jest ubezpieczone, więc właściciel i pracownicy mają wyj***ne. Za 2 dni cały sklep będzie czysty, wyremontowany za hajs z ubezpieczalni + będą na wystawach nowe telefony. Ale bym się śmiał, jakby skradzione telefony z wystawy to były Samsungi . Czemu? Bo jak wejdziecie sobie do jakiegokolwiek elektromarketu, to Samsungi z wystaw to telefony BEZ TORU RADIOWEGO, nazywa się to Live Demo Unit. Wpiszcie sobie *#06#, a wyskoczy, że operacja jest nieobsługiwana przez urządzenie. Działa tylko bluetooth i wifi. Taki telefon dla złodzieja jest bezużyteczny, może jeszcze pójść na wyświetlacz, bo rynek wyświetlaczy do Samsungów nie istnieje i jest na nie popyt. Tak więc jak przyjdzie komuś do głowy zaj***ć Szajsunga z nie dla idiotów, to radzę się 3x porządnie zastanowić



Do tego jeszcze trzeba dodać, że telefony na wystawie są cały czas przypięte do ładowarek, bo bateria ktora jest w środku ma jakiś niewielki ułamek pojemności baterii z prawdziwego telefonu właśnie po to, żeby wyjść na przeciw takim misiom jak na tym filmie...

J-23

2022-10-16, 23:55
majkelson napisał/a:

Typowa przestępczość niezorganizowana



Hahahahahaha. A teraz muszę wytrzeć klawiaturę.


UrlichUrwich

2022-10-17, 20:06
A sprzedawca nie może iść w tym czasie na zaplecze, zamknąć się od środka (tam często są jeszcze kolejne drzwi na wewnętrzny korytarzyk więc luz) a w międzyczasie przyciskiem zamyka roletę i ogłasza, że ta się zepsuła, akurat w pozycji zamkniętej (czysty przypadek).