18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ubogacenie kulturowe wersja upaińska

LongDistanceTrip • 2017-06-20, 07:55
Nawet 12 lat więzienia grozi dwóm Ukraińcom, którzy przez ostatnie tygodnie napastowali mieszkanki warszawskiej Woli. Mężczyźni zaatakowali cztery kobiety.

Poszkodowane kobiety zgłosiły się na komendę na Woli i opowiedziały funkcjonariuszom o napaściach. Dwie z nich zostały pobite i okradzione. W trzecim przypadku napastnicy przyłożyli nóż do gardła kobiety. Czwartą zgwałcili.

Do pierwszego napadu doszło w połowie kwietnia. Do kolejnych pod koniec maja i na początku czerwca. Ukraińcy zawsze napadali późnym wieczorem. - Przytrzymywali za ręce, przyduszali, przewracali na ziemię, po czym żądali wydania wartościowych rzeczy, w tym pieniędzy - mówi podkom. Marta Sulowska z komendy policji na Woli. Mężczyźni kradli pieniądze, telefony komórkowe i biżuterię.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość podejrzanych i zatrzymali ich na terenie Śródmieścia. 25 i 29-letni obywatele Ukrainy usłyszeli pięć zarzutów. Grozi im do 12 lat więzienia.

źródło: http://wawalove.pl/Dwaj-Ukraincy-zatrzymani-Atakowali-kobiety-na-Woli-przyduszali-je-gwalcili-i-grozili-nozem-a26517

No, już wprowadzają u nas upaińskie prawo szariatu "maczetą i ortalionem". Żeby nie było, "a nie mówiłem".

DavidBeckham

2017-06-20, 19:07
12 lat to tylko w głowie tego marnego dziennikarza, który z prawem to raczej do czynienia nie ma, a wy dajecie się manipulować. Rozbój kwalifikowany od 3 do 15 lat, gwałt współdziałając z inną osobą od 5 do 15 lat, a dodatkowo panowie są recydywistami, więc te 12 lat to ewidentnie wyssane z palca i grozi im na pewno więcej, a wyrok łączny może ich zaskoczyć. "sąd wymierza karę łączną w granicach od najwyższej z kar wymierzonych za poszczególne przestępstwa do ich sumy, nie przekraczając jednak 810 stawek dziennych grzywny, 2 lat ograniczenia wolności albo 20 lat pozbawienia wolności; karę pozbawienia wolności wymierza się w miesiącach i latach. Z kolei jeżeli suma orzeczonych kar pozbawienia wolności wynosi 25 lat albo więcej, a chociażby jedna z podlegających łączeniu kar wynosi nie mniej niż 10 lat, sąd może orzec karę łączną 25 lat pozbawienia wolności."

Ba...........yk

2017-06-20, 20:26
Urwać łby, nasrać do szyj aż wejdzie w kichy, wypatroszyć, uwędzić i sprzedać banderowskiej swołoczy na UPAdlinę żeby to żarła!

eMJay8086

2017-06-20, 21:47
A po ch*j ich u nas żywić w pierdlu?
Kastracja, solidne kary pieniężne i wypie**olenie na Upainę z zakazem wjazdu forever.

Dexterous

2017-06-20, 23:55
jerry280 napisał/a:

@dexterous ty tak na poważnie czy po prostu leki odstawiłeś bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą?



Serio serio. A co, jakiś Ukrainiec wyr*chał Ci orzełka na bluzie wyklętej? :amused:

Czarny_Lis

2017-06-21, 00:04
Jak sporo gentlemanów powyżej, uważam że więzienie jest nieodpowiednia karą. Kastracja za dowolne przestępstwo na tle seksualnym powinno być domyślnym środkiem zapobiegawczym (bo woli do utrzymania ch*ja w gaciach nie da się zdobyć przez wyrok sądowy). Ponadto myślałem o pewnej alternatywie dla więzienia, która z pewnością spodobała by się dla znacznej większości ludzi zarówno w kraju jak i poza nim. Co gdyby zakłady karne zmienić w elektrownie? Zamiast zsyłać takich śmieci, jak głównych bohaterów tego tematu, na opie**alanie się za państwowe środki, to wysyłać ich na przymusową siłownie. Oczywiście do wszystkich przyrządów podpiąć prądnice. Wtedy można byłoby zmienić jednostkę kary z lat na kilowatogodziny. Chyba nie muszę przekonywać o korzyściach takiego rozwiązania zarówno ekonomicznych jak i resocjalizacyjnych.

jerry280

2017-06-21, 05:21
Dexterous napisał/a:



Serio serio. A co, jakiś Ukrainiec wyr*chał Ci orzełka na bluzie wyklętej? :amused:



Akurat takiej nie posiadam i nie zamierzam ale Ty to lekarza odwiedź bo jakieś masz z tym r*chaniem problemy :)

Dexterous

2017-06-21, 11:26
jerry280 napisał/a:



Akurat takiej nie posiadam i nie zamierzam ale Ty to lekarza odwiedź bo jakieś masz z tym r*chaniem problemy :)



No to naprawdę nie wiem o co Ci chodzi :D Ja z r*chaniem bynajmniej żadnych problemów nie mam :amused:

Ale Ty coś tak ciągle o tym lekarzu - podświadomość sugeruje Ci, że czas się wybrać ;)

ProVVe

2017-06-22, 00:21
Tassadar napisał/a:

ProVVe
Gdyby puszczali potem publicznie filmiki z rozpraw sądowych i późniejszej fizycznej kastracji, to od razu by się społeczeństwo ogarnęło, a tak? Zaraz wyjdą jakie tam 12 lat...




Dokładnie... Filmik jak ofiara nieudolnie kastruję oprawcę gdzie często kończy się to zejściem sprawcy dałoby niejednemu ch*jowi do myślenia... Tak za 4 ataki mają 12 lat wyjdą po 6 za dobre sprawowanie (o ile dostana 12 bo moga dostac k***a 8). Również kara śmierci często stopuje tych "myślicieli". k***a nikt mi nie powie, ale jeśli ktoś planuje mord i myśli co ma do stracenia max 25lat a przy dobrym wietrze 12,5 jeśli mnie złapią. To samo gwałciciel... Hmm 3lata a może nawet ofiara nie pójdzie na policję bo będzie sie wstydzic lub bedzie w szoku czy tez strachu. WIDMO utraty ich sk***iałego łba to jak dobre jebnięcie bambusem po jajach... Najzwyczajniej sie odechciewa i dokonuje sie sort ponieważ świr zrobi to mimo wszystko to jego zycie jest gówno warte