18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacanie w UK

GeorgeHarvey1 • 2023-05-29, 22:41

Birmingham

nici

2023-05-29, 23:46
j***ne cygany czy inny ściek ?

mam nadzieje że nie przeżył a kierowca uniewinniony....

krzylo

2023-05-30, 00:30
Smieszne, bo oni tam nie moga miec nawet scyzoryka, nie mowiac o broni palnej, paralizatorze, czy gazie. To sie rozgniataja samochodami teraz. Ciekawe, czy samochodow tez im postepowy Rysi'ek zSuwalk zabroni?

Pantaran

2023-05-30, 07:01
Mój kolega bywał tam w latach 90-tych zawsze mówił że to flegmatyczny spokojny aż nudny kraj. A teraz proszę bardzo wystarczyło wpuścić trochę bydła i dać im socjal iiii zrobiło się jak na dzikim zachodzie. Jeszcze dekada i u nas będzie to samo zwiększają socjal tworzą pokolenia patoli i brakuje tylko patoli z innych stron świata aaaaa już mamy uchodźców z ukrainy zachodniej

Ryju1983

2023-05-30, 07:53
Mam nadzieję że rozjechał tego karalucha.

PentagramOdDiabła

2023-05-30, 08:40
Byłem parę lat ..8lat w UK..dokładnie to w Aberdeen ale to chyba najbezpieczniejsze brytyjskie miasto. Rzadko coś tam w ogóle się działo poza drobnymi bójkami jak wszędzie. Najwięcej dymu to robili Nasi( w samym Aberdeen jest kilkanaście tysięcy Polaków) przy weekendzie xD i szkockie ćpuny. Zdarzyło się i parę morderstw w okolicy ale jak mówię to najczęściej jakieś porachunki cpuńskie. Nikt przypadkowy nie ucierpiał. Poznałem tam wiele nacji i z doświadczenia tam zdobytego stwierdzam iż są to cyganie. Widać zwłaszcza po tej typiarze. To raz. Dwa to widać po reakcji ciapaka przechodzącego czy tam arabusa jakiegoś z zakupami, że w tej części UK to poprostu normalka. Spojrzał tylko, bez żadnej reakcji, nawet się nie zatrzymał. Przeszedł obojętnie.

uzytkownik609

2023-05-30, 08:41
krzylo napisał/a:

Smieszne, bo oni tam nie moga miec nawet scyzoryka, nie mowiac o broni palnej, paralizatorze, czy gazie. To sie rozgniataja samochodami teraz. Ciekawe, czy samochodow tez im postepowy Rysi'ek zSuwalk zabroni?



Co masz do Suwałk? Co ty w ogóle tworzysz Co? Prawo w UK tworzą anglicy.
Jprdl ale sadol To dno intelektualne

krzylo napisał/a:

Smieszne, bo oni tam nie moga miec nawet scyzoryka, nie mowiac o broni palnej, paralizatorze, czy gazie. To sie rozgniataja samochodami teraz. Ciekawe, czy samochodow tez im postepowy Rysi'ek zSuwalk zabroni?



Co masz do Suwałk? Co ty w ogóle tworzysz Co? Prawo w UK tworzą anglicy.
Jprdl ale sadol To dno intelektualne

nici napisał/a:

j***ne cygany czy inny ściek ?
mam nadzieje że nie przeżył a kierowca uniewinniony....



Jak samochód odjechał To nie widać nigdzie ciała. Pewnie uciekl

GeorgeHarvey1

2023-05-30, 08:43
uzytkownik609 napisał/a:

Co masz do Suwałk? Co ty w ogóle tworzysz Co? Prawo w UK tworzą anglicy.
Jprdl ale sadol To dno intelektualne



Ty tak na poważnie? Czy po prostu jesteś skończonym debilem?

:shock:

kapelan_szturmowy

2023-05-30, 10:29
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Ty tak na poważnie? Czy po prostu jesteś skończonym debilem?



jest skonczonym debilem. Seba potwierdzi, a Rado ma na to papier.

lacrimal

2023-05-30, 15:59
Kurde - trafił - bo nie widać ?
Kamerzysta zasrany :-(

SeezSQ

2023-05-31, 18:11
Im już nie można pomoc, ale dalej lepiej płacą

420710247365

2023-05-31, 18:50
To nie UK tylko najgorsze getto na Handsworth, eksterytorialna strefa jamajsko-pakistańsko-hindusko-cygańskiej kolonii wyrzutków. Kiedyś mieszkałem przez chwilę obok na Victoria Rd, syf jak h*j. Tam takie akcje to norma.

szfanku024

2023-06-01, 14:45
Widać ze to codzienność. Ludzie przechodzą jak gdyby nigdy nic.

420710247365

2023-06-01, 17:47
Sprawdziłem online czerwonego vana śmierci i nadal jeździ, ma wszystko opłacone,i przegląd zrobiony więc musiało to być dosyć niedawno. Jeśli zabłądzę w ten rejon to spytam co to była za akcja.

Pantaran napisał/a:

Mój kolega bywał tam w latach 90-tych zawsze mówił że to flegmatyczny spokojny aż nudny kraj. A teraz proszę bardzo wystarczyło wpuścić trochę bydła i dać im socjal iiii zrobiło się jak na dzikim zachodzie. Jeszcze dekada i u nas będzie to samo zwiększają socjal tworzą pokolenia patoli i brakuje tylko patoli z innych stron świata aaaaa już mamy uchodźców z ukrainy zachodniej



Gdzie dokładnie twój kolega przebywał? Na Handsworth (to getto gdzie ten fimik był kręcony) były zamieszki na tle rasowym już w 1985. Cały kraj nie wygląda jak jego najgorsze miejsce.