18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacanie w Portugalii

GeorgeHarvey1 • 2022-08-13, 15:43

Czarno to widzę

ququa

2022-08-14, 06:16
mwaski napisał/a:

Kwi, kwi, kwi, jak na tym Zachodzie źle!
I cyk, polaczki znów mają okazję się dowartościować po powrocie ze sklepu, w którym ceny wzrosły o 10% od wczoraj





idz przytul murzynka :)

bo za dużo ci smyczy popuścił

skywalker75

2022-08-14, 08:18
ProVVe napisał/a:

czyli z ch*ja a nie portugali... w brazylii tez po portugalsku gadaja to kim sa portugalczykami? Amerykanie anglikami? Tajwanczycy chińzykami? Używać ludzie głów


Akurat Tajwaczycy są chińczykami, chociaż oczywiście życzę im niepodległości

Ca...........ah

2022-08-14, 14:11
Co to za gibony ?

globalterror

2022-08-14, 17:55
czy to ten słynny American Dream ??

adrian___k1

2022-08-14, 20:32
ciekawe czy ktoś zwrócił uwagę na końcu filmu na fajną laskę w różowej sukience, ona mnie może ubogacić kulturowo

subik

2022-08-15, 21:46
Byłem w tym roku w Portugalii, pół kraju zwiedziłem, czarnych bardzo mało jest a Wy gówno wiecie i pieprzycie farmazony z Onetu. Mimo wszystko Polska jest o wiele bardziej rozwinięta niż oni. Jedynie wyluzowani są i bardzo sympatyczni, nigdzie sie nie spieszą, ale finansowo, samochody, infrastruktura itp to fest słabizna

to...........10

2022-08-16, 15:54
subik napisał/a:

Byłem w tym roku w Portugalii, pół kraju zwiedziłem, czarnych bardzo mało jest a Wy gówno wiecie i pieprzycie farmazony z Onetu. Mimo wszystko Polska jest o wiele bardziej rozwinięta niż oni. Jedynie wyluzowani są i bardzo sympatyczni, nigdzie sie nie spieszą, ale finansowo, samochody, infrastruktura itp to fest słabizna



Do 1974 roku rządziło prawactwo w czasie kiedy inne kraje się rozwijały, więc trochę czasu im zajmie, żeby dorównać gospodarczo do krajów rozwiniętych.