18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uber vs Doordash Delivery

Jesse.Pinkman • 2021-11-15, 15:28
Według opisu to już regularna wojna między Uberem a Doordash.

Kris891

2021-11-15, 16:23
Jak zwykle korporacja jedna z drugą wprowadzająca dumpingowe ceny jest nie winna. Winny jest drugi szarak,że pracuje dla tej lub innej korpo,dlatego trzeba go napie**alać lub jego narzędzie pracy,gdy chce zarobić na chleb dla rodziny. Gównoburzę czas zacząć. 3.2.1. Start.... :D

mygyry

2021-11-15, 17:04
Kris891 napisał/a:

Jak zwykle korporacja jedna z drugą wprowadzająca dumpingowe ceny jest nie winna. Winny jest drugi szarak,że pracuje dla tej lub innej korpo,dlatego trzeba go napie**alać lub jego narzędzie pracy,gdy chce zarobić na chleb dla rodziny. Gównoburzę czas zacząć. 3.2.1. Start....



Najlepsze, że często te "konkurencyjne" firmy są częściej tej samej korporacji po prostu tworzą iluzje konkurencji na rynku a takie robaki pracujące na najgorszych umowach i za minimalne wynagrodzenie jeszcze dadzą sobie ryj obić w obronie ch*j wie czego

hinco

2021-11-16, 00:37
amerykański sen

krulus

2021-11-16, 08:46
co to za krqaj trzeciego świata? a nie to nowy jork

Hajzenberg

2021-11-16, 09:26
Ewidentnie nie cierpi hondziarzy

izurial

2021-11-17, 20:09
Kris891 napisał/a:

Jak zwykle korporacja jedna z drugą wprowadzająca dumpingowe ceny jest nie winna. Winny jest drugi szarak,że pracuje dla tej lub innej korpo,dlatego trzeba go napie**alać lub jego narzędzie pracy,gdy chce zarobić na chleb dla rodziny. Gównoburzę czas zacząć. 3.2.1. Start....



k***a ale co ci nie pasuje, chcącemu nie dzieje sie krzywda, jak ci sie nie podoba zmień robotę, jak mi nie odpowiadały zarobki w firmie x przeniosłem się do y, nie wiem co mają do tego korporacje