18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

U weterynarza ..

~McSadol • 2021-09-06, 21:25
.. sabaka mu zdechła i musiał odreagować ... :lol:


zdrowoyebne

2021-09-06, 21:36
dobrze ze chłop nie ruszyl na typa zsiekiera przy rodzinie.cuj wie jakby sie to skonczylo z takim pojebem.

RYHOO

2021-09-06, 21:37
Co ty pie**olisz - to weterynarz uśpił pitbula i jego pana Poligona - wk***ił się bo zapomniał kamery w gabinecie włączyć

~Beny

2021-09-06, 21:37
Trójka siedząca na kanapie zero instynktu samozachowawczego. Dzieciak podniósł głowę znad telefonu tylko jak usłyszał uderzenie, po czym wrócił do 'pykania'.

Sewwww

2021-09-06, 21:55
Sam nie wiem jakbym się zachował gdybym siedział tam z dzieckiem. Należało by złapać te siekierę i wbić mu w plecy bo stanowił zagrożenie życia dla ludzi, ale z drugiej strony nie wiadomo co jeszcze ma przy sobie. Jedno jest pewne jeśli już to musiał by to być zdecydowany i szybki ruch, złapać siekierę i zaj***ć mu.

Tobiahus96

2021-09-06, 22:49
~Beny napisał/a:

Trójka siedząca na kanapie zero instynktu samozachowawczego. Dzieciak podniósł głowę znad telefonu tylko jak usłyszał uderzenie, po czym wrócił do 'pykania'.



Przecież to rosja, nie wiem czemu się zmywarko dziwisz :D

~Beny

2021-09-06, 23:27
Tobiahus96 napisał/a:

Przecież to rosja, nie wiem czemu się zmywarko dziwisz



Tak bardzo nie masz nic sensownego do powiedzenia, że dla poklasku musisz się podeprzeć zmywarką?
Wyjdź na ulicę i poobserwuj ludzi, zobaczysz jaką Rosję masz w otoczeniu.

Tobiahus96

2021-09-06, 23:34
Beny napisał/a:

Tak bardzo nie masz nic sensownego do powiedzenia, że dla poklasku musisz się podeprzeć zmywarką?
Wyjdź na ulicę i poobserwuj ludzi, zobaczysz jaką Rosję masz w otoczeniu.



Poklasku na sadistic'u? A co ja k***a Halman ? :D Po prostu nazywam rzeczy po imieniu ;)

Btw. Stary Ci łańcuch przedłużył i cudem z salonu laptopa dorwałaś?

:mrgreen:

~Beny

2021-09-06, 23:38
Tobiahus96 napisał/a:

Poklasku na sadistic'u? A co ja k***a Halman ? Po prostu nazywam rzeczy po imieniu
Btw. Stary Ci łańcuch przedłużył i cudem z salonu laptopa dorwałaś?



No to tylko pogratulować wybrance takiego samca alfa :lol:

Adae

2021-09-07, 00:17
~Beny napisał/a:

No to tylko pogratulować wybrance takiego samca alfa



Wczoraj jej pogratulowalem, odpowiedziala tylko: *blergh* *blergh* *blergh*

Jagang

2021-09-07, 00:18
Sewwww napisał/a:

Sam nie wiem jakbym się zachował gdybym siedział tam z dzieckiem. Należało by złapać te siekierę i wbić mu w plecy bo stanowił zagrożenie życia dla ludzi, ale z drugiej strony nie wiadomo co jeszcze ma przy sobie. Jedno jest pewne jeśli już to musiał by to być zdecydowany i szybki ruch, złapać siekierę i zaj***ć mu.



XD Zesrałbyś się, a nie wbił mu siekierę w plecy. Musiałbyś być bardziej poj***ny od niego i dostałbyś 25/dożywocie za zabójstwo (słusznie). Nie był agresywny w stosunku do ludzi, więc żaden sąd na świecie nie dałby Ci taryfy ulgowej. Jak widzisz drącego mordę dresa na mieście, to też chciałbyś zajść go od tyłu i poderżnąć gardło? Przecież drze morde, kto wie co zrobi za 10 sekund, zabicie go jest słuszne, co? k***a, tacy szeryfowie są najgorsi i bardzo często kończą w pierdlu, z pożytkiem dla społeczeństwa.

LaChupacabra

2021-09-07, 00:24
Typ z siekierką rozpie**ala poczekalnie, a rodzinka z dzieckiem dalej sobie spokojnie siedzi z córunią ciągle wpatrzoną w Plants and zombies na swoim Hłałłejku. Przecież to wsio normalna, eto Rassija.
:wodka:

wojtas09999

2021-09-07, 00:56
Pewnie na ścianie było zdjęcie Putina

OpenStreetMaps

2021-09-07, 01:37
~Beny napisał/a:

Tak bardzo nie masz nic sensownego do powiedzenia, że dla poklasku musisz się podeprzeć zmywarką?



Co racja to racja ta tym portalu są sami zboczeńcy co dla poklasku nie mają szacunku nawet do kobiet.
Nie obrażać mi zmywarki polerującej bo do końca życia będziecie sobie polerować sami własnymi łapskami.

Andrzejas

2021-09-07, 05:14
@Tobiahus96, jaki ty jesteś niedorozwinięty! Ty nawet nie masz zielonego pojęcia jak zmywarka działa, jak się ją obsługuje i jak serwisuje w razie awarii. Jedyne co potrafisz, to włożyć parzydełko między uszczelki w drzwiczkach podczas cyklu mycia tak, żeby piszczało i jesteś k***a z tego dumny. j***ny idioto!
Ja swojej kupuję kwiaty i dzięki temu mam dostęp do trybu programów zaawansowanych. Ich lista jest tak obszerna, że nawet twój neuronik nie ma tylu pętelek, imbecylu.