18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

U ruskich jest już 1970 rok...

Halman • 2022-09-11, 05:05

biorąc pod uwagę ich uzbrojenie na ukrainie to by się zgadzało... :szydera:

Halman

2022-09-11, 14:03
sberek38 napisał/a:

to zelenski zrobił z faktów k***ę, a ty dalej szarpiesz mu jego obrzezanego napleta.



masz putinsynu, niech cie ch*j strzeli na miejscu:


sberek38

2022-09-11, 14:16
Halman napisał/a:

nie ale pokazałem ci jak ty łykasz wszystko co ci sie poda, przecież to k***a fejk i to taki słaby.



Ja nawet nie odpaliłem twojego filmiku, nie odniosłem sie do niego. bandero-naiwniaku. Ale ty porzuciłeś i sp***oliłeś od tematu, który sam zacząłeś.

Halman

2022-09-11, 14:34
sberek38 napisał/a:

Ja nawet nie odpaliłem twojego filmiku, nie odniosłem sie do niego. bandero-naiwniaku. Ale ty porzuciłeś i sp***oliłeś od tematu, który sam zacząłeś.



jasne, nic nie włączałeś... wierzę ci jak w bozię z brodą w niebie... a dyskusję uważam za skończoną juz wcześniej bo z wypompowanym mózgiem dociera tylko narracja z kremla. bardzo ch*jowego dnia życzę.

sberek38

2022-09-11, 14:40
Halman napisał/a:

jasne, nic nie włączałeś... wierzę ci jak w bozię z brodą w niebie... a dyskusję uważam za skończoną juz wcześniej bo z wypompowanym mózgiem dociera tylko narracja z kremla. bardzo ch*jowego dnia życzę.



No już wcześniej zakończyłeś dyskusję, sp***alając od argumentów, w temacie który sam zacząłeś, o co ci jeszcze biega bandero-tchórzu?

Pereze87

2022-09-11, 18:58
Psie ruskie szmaty juz sp***alają z Ukrainy .. dobry moment na zaj***nie atomem w Moskwe i wyj***nie tych zwierząt co do jednego ... potem Pekin i bedzie w końcu tak jak powinno być ! Śmierć k***om bolszewickim . Chwała Ukrainie ! A Wy ruskie trole spłoniecie jak pomniki bolszewickie . :-D :mrgreen: :lol:

Halman napisał/a:

jasne, nic nie włączałeś... wierzę ci jak w bozię z brodą w niebie... a dyskusję uważam za skończoną juz wcześniej bo z wypompowanym mózgiem dociera tylko narracja z kremla. bardzo ch*jowego dnia życzę.





Na ch*j gadasz z tymi j***nymi polmozgami co zyją w paranoji i wierzą w jakies plaskie ziemie i banderowców ktorzy juz niedlugo przejmą władze w PL .. takie scierwa trzeba zarem z bolszewią zrzucac z mostów do Wisły aby nie tracic na nich amunicji . W sumie jencom bolszewckim mozna przestrzeliwac oba kolanka i łokcie aby k***y były inwalidami do konca zycia .. aby przypominali innym zwierzętom bolszewickim co sie stanie jak znow sprobują isc na zachód .. do tego obciązy sie ich morale , sluzbe zdrowia i socjal choc wiadomo ze tam gowno mają . No moze dostaną konserwe za to ze zostali kaleką


:lol:

Exclip

2022-09-12, 09:01
sberek38 napisał/a:

to zelenski zrobił z faktów k***ę, a ty dalej szarpiesz mu jego obrzezanego napleta.



Kolejny lachociag putina

mazga50

2022-09-12, 15:46
Halman napisał/a:

U ruskich jest już 1970 rok...



I te ich słynne białe noce...

intermag

2022-09-14, 05:14
Być może, ale jest też węgiel, gaz. A wy k***a 18 stopni zima i jak przekroczygie limit Energi to kredyvik by yo splacic