18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tytani w porządnej sadolowej wersji od Ryszarda

Pucant • 2014-05-29, 20:06
Przede wszystkim dla hejterów trzeba napisać że j***ć mange i anime i japonie i wszystko co nie jest Polskie :wodka:
A teraz chce wam zaprezentować twórczość Polskiej grupy nie wiem jakiej nie znam się, ale na pewno jest napisane w napisach końcowych.
Tak więc Ryszard i Shingeki no Kyojin. Teksty są przednie :D

alveanerleo2

2014-05-29, 20:26
Ja pie**ole. Myślałem, że Rysiu już zakonczył działalność.

Darinx

2014-05-29, 21:42
Pamiętam kiedyś był pomysł z ujemnymi piwami przydałby się czasami bo jak widze coś takiego jak to zastanawiam się po kiego ch*j ja na tą stronę wchodzę. A tak dla autora jeżeli teksty w tym czymś są przednie to chyba inaczej rozumiemy słowo "przednie". ch*jowe nie polecam.

Pater patriae

2014-05-30, 02:52
Kto daje temu piwo? Znowu ktoś multikonta porobił? Bo k***a nie wierze, że aż tylu debili... Powinny być jakieś tygodniowe limity na dawanie piw, odkąd przylazło mnóstwo osób, które rozdają jak leci, a potem chłam na głównej..

A SnK zacne anime, mnóstwo filmów by mogło się uczyć od niego, że nie ma czegoś takiego jak nieustawiczne ratowanie "dobrych" w ostatniej chwili, czy nagły przyrost sił o milion procent od buńczucznego pie**olenia (atak na Trost :D ).


Ra...........py

2014-05-30, 03:09
Znowu te chinskie bajeczki na dobranoc

filipsworks

2014-05-30, 10:18
Co to k***a jest?

ch*jowe. Pozdrawiam.

Artis23

2014-05-30, 10:21
Tylko prawdziwi sadole ktorzy popelnili widowiskowe sambojstwa powinni glosowac nad tym co jest na glownej, a jesli wam sie nie pododba wystarczy sie wyplakac w poduszke, bedzie dobrze:)

MArcin911

2014-05-30, 10:22
Najbardziej wk***iające w tym anime jest to ze na drugą serie trzeba czekać do 2015r :krejzi:

Prison

2014-05-30, 10:40
Ach jak to na co dzień każdy zatwardziały sadol co bije tylko na hardzie klnie na pedalskie anime, że to manga i ch*j, czy jak mu tam. A tu nagle spowiedź że piwko za SnK, że fajne, a nawet ile do drugiej serii czasu zostało. Jak widać nie trzeba spinać i od razu na coś wjeżdżać.

Poza tym,
materiał ch*jny,
Oczywiście piwko za SnK... ale wypije w domu.

Hojren

2014-05-30, 11:17
Ja tam się uśmiałem :D "udanych aborcji tato!"

Pomponi

2014-05-30, 11:17
Ciekawe anime nie powiem, ale ja osobiście nie rozumiem zasady poruszania się tymi linkami, moim zdaniem po paru takich akcjach jakie robią by się zrzygali, bo tam są dość silne przeciążenia no i ogólnie, jak oni tymi linkami sterują gdzie to leci. I wk***ia mnie to, jak stoją naprzeciwko siebie 2 postacie taka cisza i wykrzykują swoje imiona ,,Ahmin! Arhmin!"