18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tyrion negocjuje

nowynick • 2019-05-17, 14:17


Swoją drogą za zj***nie całej serii sezonem 8 powinni im jaja powyrywać. Już naprawdę wolałbym zaczekać żeby Martin dokończył książki a potem żeby to nakręcili bez scenariusza pisanego na kolanie przez gościa od kanapek chyba...

Paniczyk

2019-05-18, 01:53
Nawet tutaj jestem zmuszony do czytania srania żarem na ósmy sezon... Prawda jest taka, że GoT'owskie zjeby nakręcały się nawzajem na różne zakończenie serialu bo mieli na to 1,5 roku. Kiedy wyszedł pierwszy odcinek każdy się niesamowicie rozczarował, bo nie wpisał się w schemat z góry obrany przez większość zjebów.
Czekałem na finałowy sezon od momentu zakończenia sezonu siódmego. Serial, który tak długo się ciągnie chyba na koniec ogląda się już tylko po to, żeby zakończyć jakiś etap w życiu, a nie zmienić świat. No chyba, że to ja jestem poj***ny, a nie ten milion osób, którym się świat obrócił do góry nogami.

Macias17

2019-05-18, 02:39
Ósmy sezon został zj***ny ponieważ większość wątków została zamknięta zbyt szybko i na odjeb się. Martin ponoć chciał 10 sezonów ale twórcy zdecydowali się na 8. Ze standardowych 10 odcinków na sezon odchodzą jeszcze: 3 odcinki z sezonu 7 plus 4 odcinki z finałowego 8, to jest jakieś od 6-7 godzin fabuły. A twórcy Gry o Tron zostali producentami nowej trylogii Star Wars, która ma debiutować już za jakieś 3 lata. Dlaczego więc fabuła got została tak skrócona i spłycona? Można tylko spekulować ;)

Rejti

2019-05-18, 09:02
Do k***y nędzy, co za dzban wrzucił to tutaj? Już nawet na sadolu mamy czytać o tym gównie?
Temat do kosza, typowi podbić pasek do piątki, pobić, obszczać i do rowu.
Parafrazując znaną kpinę z minionej epoki: odpalam telewizję, tam gra o tron. Włączam radio, tam gra o tron. Boję się zaglądać do lodówki

~Angel

2019-05-18, 09:08
Katie napisał/a:

Parafrazując znaną kpinę z minionej epoki: odpalam telewizję, tam gra o tron. Włączam radio, tam gra o tron. Boję się zaglądać do lodówki



Spokojnie otwieraj lodówkę tam nie ma gry o tron - tam siedzą bracia Sekielscy :krejzi:

Di...........us

2019-05-18, 09:11
camson napisał/a:

Czy tylko ja mam w ch*ju ten serial? k***a ludzie petycje wypisują, żeby na nowo ósmy sezon im nagrali. No brak słów.



Ta petycja ma głównie na celu wyrażenie niezadowolenia z tego jak nakręcono sezon ósmy. Dziwne, że komuś trzeba to tłumaczyć.

Usztafik

2019-05-18, 11:08
Serial trzymał się kupy do póki był materiał z książek. Od 5 sezonu serial pikuje w dół.

ritu4l

2019-05-18, 12:22
arak107 napisał/a:

Akurat ksiazki sa napisane tak ze przyjemnosc z ich czytania jest podobna do oplacania podatkow w naszym pieknym kraju, wiec darujmy sobie gloryfikowanie prozy Martina... Do tego dodajmy beznadziejne polskie tlumaczenie i mamy prawdziwy koszmar. Serial zaczal z grubej rury łamiać wiekszosc owczesnych standardow i to było jego silą. Niestety od powiedzmy 5 sezonu mamy rownie pochyłą i nie zanosi sie na poprawe sytuacji. Sprawdza sie tu zasada ze wszystko co ma wiecej jak 3 sezony kończy jako gniot.



A próbowałeś czytać czy tak se pie**olisz żeby pie**olić? Bo jak dla mnie książka jest napisana zajebiscie i czyta się ją doskonale. A serialowy 4 i 5 sezon to jedne z najlepszych. A i o Breaking Bad czy Rodzininie Soprano też powiesz że gniot po 3 sezonie? Powtarzasz utarte bzdury a ch*ja tam wiesz..

LOOFAH

2019-05-18, 13:20
Większość seriali ciągniętych za długo ma tendencję do gnicia. Na przykład Archiwum X bez Muldera i Scully, do znudzenia sztampowy The Walking Dead, który od 5 (chyba) sezonu przestał interesować. Z TWD i GOT byłem cwańszy, przestałem oglądać gdzieś tak właśnie od 5 sezonu i spokój, na sraczkę natykam się "tylko" w necie :)

an...........se

2019-05-18, 15:37
Wypie**alać z tym na kwejka. Jaranie się Grą o Sron to pedalstwo.

camson

2019-05-18, 17:17
Diverus napisał/a:

Ta petycja ma głównie na celu wyrażenie niezadowolenia z tego jak nakręcono sezon ósmy. Dziwne, że komuś trzeba to tłumaczyć.



Co ty nie powiesz Sherlocku? Przecież to jest jasne...
A poza tym jakby mnie to interesowało...

Igorek95

2019-05-18, 17:25
Oglądałem od początku i obejrzę do końca, nie rozumiem tych gorzkich żali, bo ja to wiedziałem już od 2 lat że nie da się zamknąć wszystkich wątków tak szybko, tym bardziej patrząc na 7 sezon, turbokruki itp. ;-)

radek225

2019-05-18, 17:37
Wypie**alać z tą Grą o Tron. Wszędzie k***a j***na GRA O TRON! Otwieram sracza - gra o tron. Reklama Google'a? GRA O TRON. Idę się wysrać - gra o tron, otwieram lodówkę - gra o tron! Zaglądam narzeczonej w cipę, a tam GRA O TRON! j***ć ten j***ny serial! Ileż k***a można? Wszystko ma swoje granice do jasnej cholery! A tak poza tym to jaranie się grą o tron to pedalstwo, a Lannisterowie i Starkowie to ciota, k***a, pedał, homoś, ciągodrut, męska k***a i ch*j.








lopez_

2019-05-18, 18:38
nowynick napisał/a:

Swoją drogą za zj***nie całej serii sezonem 8 powinni im jaja powyrywać. Już naprawdę wolałbym zaczekać żeby Martin dokończył książki a potem żeby to nakręcili bez scenariusza pisanego na kolanie przez gościa od kanapek chyba...



Nie wiesz czy Martin nie popłynie jeszcze bardziej w książce, ale fakt, ten sezon jest sam w sobie żałosny i trochę psuje serial postrzegany jako całość.

ritu4l

2019-05-18, 18:56
radek225 napisał/a:

Wypie**alać z tą Grą o Tron. Wszędzie k***a j***na GRA O TRON! Otwieram sracza - gra o tron. Reklama Google'a? GRA O TRON. Idę się wysrać - gra o tron, otwieram lodówkę - gra o tron! Zaglądam narzeczonej w cipę, a tam GRA O TRON! j***ć ten j***ny serial! Ileż k***a można? Wszystko ma swoje granice do jasnej cholery! A tak poza tym to jaranie się grą o tron to pedalstwo, a Lannisterowie i Starkowie to ciota, k***a, pedał, homoś, ciągodrut, męska k***a i ch*j.



Tylko się nie zesraj, i wypieprzaj z tą kolekcją własną ty częścio roweru.

ho...........et

2019-05-19, 06:09
"Swoją drogą za zj***nie całej serii sezonem 8 powinni im jaja powyrywać. Już naprawdę wolałbym zaczekać żeby Martin dokończył książki a potem żeby to nakręcili bez scenariusza pisanego na kolanie przez gościa od kanapek chyba..."

Zawsze mnie zadziwia jak można się wkręcić w serial aż tak, żeby taki komentarz doj***ć. Wielcy filmowcy heh. Fanii. k***a nigdy nie mogłem pojąc jak można być fanem kogokolwiek, a co dopiero serialu czy książki. Multum lepszych fantasy historii napisanych było. A tutaj spuszczanie się bo zj***li mi książkęęęę. Spoko, każdy ma swój świat, ale takiego sp***olenia nie rozumiem i raczej nie zrozumiem nigdy. Czysta rozrywka, jak przy filmach marvela, a ludzie potrafią się o to na necie kłócić jak o coś ważnego w życiu... Parafraza k***a" To tylko j***ny , wymyślony serial, a Ty zachowujesz się jakbym Ci zaj***ł matkę... Idę się odlać bo nie mogę na to patrzeć."