18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tyrada ojca do syna.

Truteń • 2015-06-12, 21:16
Zasłyszane w zaprzyjaźnionym warsztacie samochodowym. Ojciec motywuje młodego słowami:

-Żebym wiedział, że mi się taki kretyn urodzi, spuściłbym się na tory toby przynajmniej sperma nieco świata zwiedziła.


:idzwch*j:

piotrekp25

2015-06-12, 22:30
nie interesują nas twoje relacje z ojcem

chudy179

2015-06-12, 23:58
żebym wiedział, że mi się taki kretyn urodzi, spuściłbym się na trawę toby przynajmniej żaby ślizgawkę miały

Krosi

2015-06-13, 02:03
Nick autora to @Truteń - wszystko wyjaśnia :D

crossdressphyxia

2015-06-13, 08:18
ch*j a nie ojciec, tak do dziecka się nie mówi, choćby nie wiadomo jak durne było.

A ojciec mechanik pewnie tylko śturnie coś kluczem przy kole w przerwie pomiędzy następną flaszką i musi odreagować.

fr...........23

2015-06-13, 10:49
Niezła patola.

ho...........zo

2015-06-13, 11:03
Na miejscu syna obszczałbym mu narzędzia

maudite

2015-06-13, 11:33
Jaki ojciec, taki syn!

evilmatt

2015-06-13, 11:56
Ta patola nieco przypomina mi ten kawał:
Pewnego dnia stary rzeźnik postanowił nauczyć swojego tępego syna swego fachu by ten mógł po nim odziedziczyć rzeźnię:
- Widzisz tę maszynę Jasiu?
- Taaak.
- Popatrz z tej strony wkładasz barana, a z drugiej wychodzą parówki. Rozumiesz?
- Eeeee, nie bardzo.
- No, popatrz – ojciec wziął barana wsadził do maszyny, a drugiej strony wyjechały parówki – teraz rozumiesz?
- Eeeee, no, mmm…
- Do jasnej cholery, złap tego barana, taaak, wsadź tego barana, taaaak, a teraz popatrz z drugiej strony wychodzą parówki, teraz już rozumiesz?!
- Aaaaaaaaa, noooo, tato a czy jest taka maszyna, w którą wkłada się parówkę, a wychodzi baran?
- Tak, k***a Twoja matka!

Blezzer

2015-06-13, 13:15
k***a, jak można powiedzieć coś takiego do własnego dziecka. Niestety idioci, którzy używają takich słów względem własnych dzieci nie zdają sobie sprawy, że to oni są w 90% odpowiedzialni za to kim są i kim będą ich potomkowie. No ale czego spodziewać się po patologii. Sam widziałem takich "Mirków", dla których mechanika (dość duże słowo jak na ich kwalifikacje) była tylko przerwą od chlania w robocie. Ale przegadać to by potrafili samych inżynierów z fabryki Volkswagena. Szkoda, że nie potrafią rozpoznać rozj***nej uszczelki od głowicy czy usterki sondy lambda w starym Oplu. BTW. Ktoś kto nie szanuje własnego syna ponieważ nie jest mu w stanie wpoić lub wytłumaczyć pewnych spraw to dla mnie j***ne ścierwo. Faktycznie, lepiej dla jego potencjalnych dzieci żeby się nie rozmnażał.

sobol1992

2015-06-13, 14:03
takiemu ojcu to p*zde pod okiem mógłbym dać co najwyżej na 23 czerwca

Siwy93

2015-06-13, 23:43
To u mnie na osiedlu mieszka patolka co ojciec z synem się cisną jak obcy i pewnego razu stary mówi "jakbym wiedział, że taki placek z Ciebie wyjdzie to wolałbym się zlać na patelnie."