18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy wywiad w polskich stacjach TV

CzesiekOSW • 2016-07-26, 16:39
Interpretacja kabaretu Łowcy.b współczesnych wywiadów w polskich stacjach telewizyjnych. Przede wszystkim TVP i TVN.

Loaloa

2016-07-26, 23:51
To i ja się wypowiem, bo też się nie znam. Jeżeli kiedykolwiek istniał jakiś polski kabaret dla ludzi inteligentnych, to był to nieodżałowany "Potem". Jako jedyni (sic!) nie robili skeczów bazujących na polityce, nie przeklinali. Pomysły na skecze brali z literatury, sztuki, historii. Bawili się z widzem prezentując własne interpretacje czy to wydarzeń historycznych, czy klasycznych dzieł. Niby podobne pomysły miało kilka kabaretów, ale po pierwsze było to przynajmniej dekadę później, po drugie " Potemy" od następców dzieliła przepaść. Ponadto mieli genialne piosenki, a seria "bajki dla potłuczonych" to klasyka polskiego skeczu.

Po rozpadzie próbowano reaktywacji "Potemów" pod nazwą "Hrabi", ze starego składu ostali się Kołaczkowska i Kamys, ale powiedzmy sobie szczerze, to już nie to samo.

Ko...........ki

2016-07-26, 23:57
Dzisiaj napisał/a:

Polska z humorem jest troche k***a za 20 lat do tylu. Standupy to u nas niby nie nowosc ale 99.9% ch*jnia bo ludzie jesczze sie nie nauczyli... Familiada w USA czy UK to calkiem zabawny program - u nas ten zj***ny pajac od 20 lat opowiada zajebiste kawaly :homer: Kiedys kabarety cos soba reprezentowaly, mialy jakies przeslanie, ukryty wątek... teraz to poprostu kupa gowna :/ zal...


Co ma 'stan dupy' do kabaretów? :krejzi:
[btw.. masz rację]

samon

2016-07-27, 00:01
@Loaloa
no proszę - sadol bawi i uczy: nie wiedziałem, że Hrabi to szczątki Potemów. No, ale Hrabi dość stabilnie daje radę.

kopnijkota

2016-07-27, 02:13
a co jeżeli oni nie udają debili?

postpost

2016-07-27, 07:33
^^^^^ też wychowany na Potem, na Bajkach dla Potłuczonych. teraz ludzie nie śmieją się z kabaretów tylko rechoczą i ffs za prawdę powiadam wam - mam zajebiste poczucie humoru, ale te obecne kabarety _wyjątkowo_ rzadko powodują żebym się chociaż uśmiechnął... nie mówiąc o ryczeniu śmiechem...

devonisch

2016-07-27, 10:10
Najpierw był Potem a teraz Hrabi. To są kabarety a nie to komercyjne gówno w TV.

Kacu63

2016-07-27, 16:45
Ci, którzy nie lubią, w większości znacznej po prostu nie rozumieją zajebistego, subtelnego przekazu.
Ich humor trzeba po prostu umieć ugryźć z innej strony.
Tu po raz kolejny uświadomili mi że są genialni :)

Shafcik

2016-07-28, 16:03
Nie rozumiecie czegoś to od razu jest ch*jowe. Oni przynajmniej mają dystans, a wam należy współczuć kija w dupie