18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy wieczór w Nowym Jorku

Jesse.Pinkman • 2022-02-04, 09:49
Poj***na akcja. Oglądajcie do końca.

Swooniak

2022-02-05, 13:40
DziQ1916 napisał/a:

Jest znawca prawa? komu w tej sytuacji doklepią morderstwo tym co go bili czy temu co przejechał? bo jaka pewność, że gdy został rozjechany to jeszcze żył ?



Ci co go oklepali - pobicie ze skutkiem śmiertelnym (kwestia ustalenia przyczyny przy sekcji), jeśli żył to pobicie i narażenie na utratę życia, oraz nieudzielenie pomocy.
Kierowca - ustalenie stanu trzeźwości, a potem również akt oskarżenia zależy od ustalenia jak typ zginął


raistpol

2022-02-05, 14:43
Dkusz napisał/a:

A myślisz w bolzdze obsranej gownem jest lepiej? Tu by go jeszcze okradli i wyr*chali w dupe przed przyjazdem auta
Ha tfu



ha tfu to twój stary robi na swojego ch*ja zanim ci go wepchnie w dupe

ernim1

2022-02-05, 16:28
Kidl3r napisał/a:

Oszałamia mnie empatia tych ludzi. Wpierw patrzy jak go leją, a potem przejedzie obok. Już o całej ameryce która się temu przygląda nie wspominając. ile to jest tych filmów że przejeżdżają po amerykanach lezących na ulicy...



A wiesz że taki lezacy czlowiek to może być równie dobrze ustawka? Zatrzymujesz sie, udzielasz pomocy a tobie samochód kradną albo i ciebie zajebią. Nie dziwie sie wcale, że ludzie nie kwapią się do pomocy bo przekręty są na każdym kroku. W Ameryce gdzie pelno murzynow i cpunów to już w ogóle. Zobacz na taką Polske i kradzież na butelke. W dzisiejszych czasach nawet autostopa jest ciężko złapać.