18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy szwagier

Krzysiek14199 • 2012-05-07, 01:44
Opowiada kawały na weselu :)




Ps: Gościu chu*owo mówi i nie słychać końcówki pierwszego kawału więc zapodaje wam sadole "Najpierw jak się rozbijemy to będą szukać czarnej skrzynki" :mikolaj:

Booooyakasha

2012-05-07, 16:08
[quote="Hukeram"]górol? Byłżechty na ślunsku kiedy? Gorol k***a. Bez żadnego "ó"![/]

powiedz w moich okolicach "GOROL" to wezmą cie za kosmite. :idzwch*j:

al...........10

2012-05-07, 16:13
Jakieś biedne to wesele. Stół prawie pusty, nikt nie dostał talerza, krzesła gorsze niż w przeciętnej publicznej szkole, żadnej muzyki w tle, a para młoda i goście z nudów słuchają jakiegoś typa, który zgodził się za darmo opowiedzieć kilka słabych kawałów (inaczej pewnie wszyscy by spali).

elane

2012-05-07, 16:57
alan10 napisał/a:

Jakieś biedne to wesele. Stół prawie pusty, nikt nie dostał talerza, krzesła gorsze niż w przeciętnej publicznej szkole, żadnej muzyki w tle, a para młoda i goście z nudów słuchają jakiegoś typa, który zgodził się za darmo opowiedzieć kilka słabych kawałów (inaczej pewnie wszyscy by spali).



Słuchaj, nie każdego stać na szałowe wesele jak z pałacu. Chcieli się hajtnać, to zrobili impreze na tyle ile mogli. Rodzice pewnie też kasą nie szastają, zresztą zobaczysz jak sam bedziesz sie zenic, ble ble ble.

a ja wiem???

2012-05-07, 17:23
już wiem skąd ortografia h*jowa się bierze w komentach niektórych użytkowników

.:...........:.

2012-05-07, 17:24
a ja wiem??? napisał/a:

już wiem skąd ortografia h*jowa się bierze w komentach niektórych użytkowników



A co o interpunkcji wiesz? :)

Zjuq

2012-05-07, 18:14
Linekk napisał/a:



A co o interpunkcji wiesz? :)


Fajna jest :roll:

bebe_nuss

2012-05-07, 18:24
za długie dzięki...

Apollon

2012-05-07, 19:48
"pie**olita panocki nojnormalniejso gwara południowo" a nie żaden Śląsk, a film bardzo pozytywny piwo :ok:

Johnnie90

2012-05-07, 19:56
wszystko spoko, tylko czarne skrzynki w samolotach są koloru jaskrawo pomarańczowego

lenQ

2012-05-07, 21:27
alan10 napisał/a:

Jakieś biedne to wesele. Stół prawie pusty, nikt nie dostał talerza, krzesła gorsze niż w przeciętnej publicznej szkole, żadnej muzyki w tle, a para młoda i goście z nudów słuchają jakiegoś typa, który zgodził się za darmo opowiedzieć kilka słabych kawałów (inaczej pewnie wszyscy by spali).


Wódka jest? Jest. Przekąski są? Są-więc starczy. ;P

zaba8687

2012-05-08, 08:39
Cytat:

Orkiestra kościelna na Górnym Śląsku:
- Zymbalisten fertig?
- Fertig!
- Puzonen fertig?
- Ja, naturlich.
- Trompette fertig?
- Fertig, fertig!
- Also! Eins, zwei, drei: Boże coś Polskę...


od kiedy na górnym śląsku rozmawiają po niemiecku baranie?

mateelv

2012-05-08, 21:51
czy zawsze musicie wklejać te swoje ch*jowe żarciki pod każdym dowcipem? chcesz być k***a taki zabawny to załóż temat, a nie dodajesz jeden z drugim w komentach :homer:

kamilkawka

2012-05-09, 16:54
Pener666 napisał/a:

kamilkawka, łamiesz regulamin a potem żalisz się, że posta ci ktoś skasował...
kto tu jest gimbusem? puknij się w czoło i ciesz, że warna nie wyłapałeś



Wracając do tego co pisałeś nie uważam jak Ty bo znam regulamin czytalem go ale uwazam ze jak w wszystkim to powino byc w jakis granicach bo ja nie spamowalem badz pisalem cos typu "ale urwał" poprostu okreslilem ten film jako rewelacyjny wiec czy sie kwalifikuje do usuniecia ?????
Tak samo za kazde wykroczenie w zyciu np przechodzenie przez jezdnie w niedozwolonym miejscu badz gadanie przez tel w aucie powina byc odrazu i nie wazne w jakich okolicznosciach taka sama kara. Jesli tak uwazasz to gratuluje

ja...........03

2012-05-09, 21:07
wysublimowany dowcip dobrze wyważony na najpiękniejsze i jedyne w swoim rodzaju chwile

lepiej zadziałał na pannę młodą niż chiński afrodyzjak
ucinanie penisa i k***A GÓWNO