18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy przygłup - dostawca żarcia

~McSadol • 2022-10-17, 21:57
smacznego ... :lol:


Budrys2000

2022-10-18, 06:11
To pewnie ten kolejarz co na motor dorabia ;-)

Jacek86s

2022-10-18, 06:17
LaChupacabra napisał/a:

Większym debilem jest chyba ten który typa z takim ryjem zatrudnia do bezpośredniej obsługi klienta przy dostarczaniu jedzenia.



Wygląd i prezencja to nie wszystko. Spójrz chociażby na tych z Wiejskiej, same k***y i złodzieje w garniturach.

kawior2007

2022-10-18, 06:38
Po akcencie zgaduje, że Polska?

Speakerninja

2022-10-18, 07:24
NosaczPL napisał/a:

i mam to w ,,p*zdzieeeeeeeee "!




No przyznał się w końcu


:lol:

martils

2022-10-18, 07:31
bosch86 napisał/a:

7-10 zł ? To co ty samo ciasto z sosem pomidorowym jesz ? No proszę Cię, moja żona jak robi placka ok. 30cm sama to nie wiem czy wyjdzie mniej niż 30zl - tyle że my jeszcze dodatki używamy



Żona robi cię w ch*ja na kasę

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-10-18, 07:39
Jacek86s napisał/a:

Wygląd i prezencja to nie wszystko. Spójrz chociażby na tych z Wiejskiej, same k***y i złodzieje w garniturach.



Dlatego takie odpady z brudnopisem na ryju i widocznych miejscach wypad z miejsca, a k***y w garniturach do weryfikacji. Proste. Dla mnie tatuaże to problem natury psychicznej i o ile są schowane pod ciuchami to mnie to wali, ale kiedy pojawiają się w miejscach widocznych to ja tego nie akceptuje i nie zatrudniłbym takiej osoby bo po prostu mogę. I niech brudnopisy na lewo kewnkają ale ich mały procent nic nie zmieni. A Ci z prawej z tatuażami wiedzą, że każdym może powiedzieć co myśli i to zaakceptować bez spiny.

rulas

2022-10-18, 07:52
Love_is_Love napisał/a:

Wiadomo jakie to miasto albo chociaż państwo?



Upadlina czyli pewnie gdzieś w Warszawie korposzczur zamówił. W ogóle kto zamawia hot doga z dowozem?!

BanujNasNieMichalka

2022-10-18, 08:02
Ale 2 minuty i gościu pracy już w kurierce nie znajdzie. Ile jest tych firm co żarcie rozwożą? 4-5? Już wszystkie mają jego mordę na mailu

aaaaaaaaaaaaaa

2022-10-18, 08:27
bosch86 napisał/a:

7-10 zł ? To co ty samo ciasto z sosem pomidorowym jesz ? No proszę Cię, moja żona jak robi placka ok. 30cm sama to nie wiem czy wyjdzie mniej niż 30zl - tyle że my jeszcze dodatki używamy



Ciasto to są grosze, Sos pomidorowy również. Ser na spód 100-120 gram, trochę wędliny, cebulka, oliwki, pół mozzarelli na górę.... To ma kosztować więcej niż 10zł?? Kobita w h*ja Cię robi na kasie, albo robi pizzę grubą kilka centymetrów. Ja wolę taką bardziej we włoskim stylu, a nie nawalone kilka pięter, że w dwie dłonie trzeba brać, albo jeść widelcem...

Janko

2022-10-18, 08:53
A ja bym ch*jowi ku*asa odpie**olił brzytwą Ciekawe czy by się tak cieszył Śmieć j***ny

Wiewór

2022-10-18, 10:38
Widac po ryju ze po więzieniu została mu słabość do falicznych kształtów.

Olashenco

2022-10-18, 10:55
Kto k***a zamawia hotdogi, jeszcze takie ch*jowe

NafazowanyKoleś

2022-10-18, 11:05
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ciasto to są grosze, Sos pomidorowy również. Ser na spód 100-120 gram, trochę wędliny, cebulka, oliwki, pół mozzarelli na górę.... To ma kosztować więcej niż 10zł?? Kobita w h*ja Cię robi na kasie, albo robi pizzę grubą kilka centymetrów. Ja wolę taką bardziej we włoskim stylu, a nie nawalone kilka pięter, że w dwie dłonie trzeba brać, albo jeść widelcem...



Ale skąd wiesz czego używa jego żona? Może nie robi ciasta za grosze tylko kupuje gotowy ten placek za 5zł, może nie używa jakiegoś ch*jowego wyrobu seropodobnego tylko wysokiej jakości mozzarelli jako podstawę, może nie daje tam szynki z MOMu tylko szynkę parmeńską, dobre salami, albo krewetki? Może nie daje tam polskiej cebuli tylko rukolę z upraw bio, może nie daje najtańszych oliwek tylko kapary, może nie daje "pół mozzarelli" na górę tylko posypuje najdroższym parmezanem?

Oceniłeś temat swoją własną, cebulacką miarą i jeszcze się kłócisz, że na pewno masz rację.

ratford

2022-10-18, 11:08
Bekę mam z ludzi którzy kupują jedzenie od obcych, czy to w restauracjach czy na wynos. Mam 30 lat i nigdy nie jadłem po za domem. Pewnie takie rzeczy jak na filmiku to normalka.