18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy dzień w Brazylii

Macx83wwww • 2021-01-20, 13:55
Brazylia, przechodzień zauważył 2 mężczyzn naprawiających ciężarówkę, zdecydował się wziąć kolejny pachołek ze stacji benzynowej i przynieść go do nich, gdy nagle zjawił się mężczyzna na motocyklu, wyjął broń i strzelił mu w głowę. Zginął na miejscu. Morderca zastrzelił również kierowcę taksówki na motocyklu nieco dalej.



:idzwch*j:

BolekMaku

2021-01-20, 13:58
Fajny ten rower..taki na benzyne.

dennissliwa

2021-01-20, 14:44
Tam juz ludzi dla rozrywki zabijają jak myśliwi zwierzynę :D

35i

2021-01-20, 15:06
BolekMaku napisał/a:

Fajny ten rower..taki na benzyne.



Bo to jest rower Błażeja.

żmij

2021-01-20, 15:12
dennissliwa napisał/a:

Tam juz ludzi dla rozrywki zabijają jak myśliwi zwierzynę



Tak patrząc po tych filmach, to ludzie są tam w zdecydowanej mniejszości...

AN...........or

2021-01-20, 15:24
fajny kraj ze można sobie wsiąść na motor i tak odj***ć kogoś po prostu

Cz...........as

2021-01-20, 17:29
Co oni tam odpie**alają? Jeżdżą po mieście i opalają losowych ludzi?

baronturbina

2021-01-20, 19:34
Przynajmniej mają tanią benzynę.

Tranquillum

2021-01-20, 19:54
Dlatego jestem w pełni za depopulacją ludzkości, jakimkolwiek sposobem.. Począwszy od wszystkich tych krajów dziesiątego świata, przez nie pracucjących białych, na mniej rozgarniętych kończąc... Jak ktoś nie wnosi nic do społeczeństwa, tylko "żyje" bo się urodził, to eutanazja przymusowa i ch*j z nimi.. Zostawić garstkę pospólstwa, bo ktoś jednak na fabryce j***ć musi, a reszta albo do nauki, albo do piachu.. I dzisiejsze problemy, tj. przeludnienie, głód, ubóstwo skończy się jedną decyzją. 7 miliardów to zdecydowanie za dużo.. 500mln to dużo, a i tak nie każdy miałby swoją rolę w świecie przyszłości.. Skończmy z "poprawnością polityczną" i zacznijmy coś w końcu robić, żeby gatunek ludzki stał się jednością i skupił się na rozwoju.. Bo to, że mamy iPhone, nie znaczy, że jesteśmy rozwinięci...

piotrszymek

2021-01-20, 20:40
smutna ta Brazylia.Chyba policja tam nic w ogole nie robi.Wsiadasz na motor,zakładasz kask i mozesz zabic człowieka pewnie bez zadnych konsekwencji.

RYHOO

2021-01-20, 23:28
W każdym kraju poziom obywateli determinuje dbałość o populacyjny wskaźnik na swój sposób...

octave25

2021-01-20, 23:35
Tranquillum napisał/a:

Dlatego jestem w pełni za depopulacją ludzkości, jakimkolwiek sposobem.. Począwszy od wszystkich tych krajów dziesiątego świata, przez nie pracucjących białych, na mniej rozgarniętych kończąc... Jak ktoś nie wnosi nic do społeczeństwa, tylko "żyje" bo się urodził, to eutanazja przymusowa i ch*j z nimi.. Zostawić garstkę pospólstwa, bo ktoś jednak na fabryce j***ć musi, a reszta albo do nauki, albo do piachu.. I dzisiejsze problemy, tj. przeludnienie, głód, ubóstwo skończy się jedną decyzją. 7 miliardów to zdecydowanie za dużo.. 500mln to dużo, a i tak nie każdy miałby swoją rolę w świecie przyszłości.. Skończmy z "poprawnością polityczną" i zacznijmy coś w końcu robić, żeby gatunek ludzki stał się jednością i skupił się na rozwoju.. Bo to, że mamy iPhone, nie znaczy, że jesteśmy rozwinięci...




Zacznij od siebie i swojej rodziny Dzbanie.

23456789

2021-01-21, 21:53
Tranquillum napisał/a:

Dlatego jestem w pełni za depopulacją ludzkości, jakimkolwiek sposobem.. Począwszy od wszystkich tych krajów dziesiątego świata, przez nie pracucjących białych, na mniej rozgarniętych kończąc... Jak ktoś nie wnosi nic do społeczeństwa, tylko "żyje" bo się urodził, to eutanazja przymusowa i ch*j z nimi.. Zostawić garstkę pospólstwa, bo ktoś jednak na fabryce j***ć musi, a reszta albo do nauki, albo do piachu.. I dzisiejsze problemy, tj. przeludnienie, głód, ubóstwo skończy się jedną decyzją. 7 miliardów to zdecydowanie za dużo.. 500mln to dużo, a i tak nie każdy miałby swoją rolę w świecie przyszłości.. Skończmy z "poprawnością polityczną" i zacznijmy coś w końcu robić, żeby gatunek ludzki stał się jednością i skupił się na rozwoju.. Bo to, że mamy iPhone, nie znaczy, że jesteśmy rozwinięci...



octave25 napisał/a:

Zacznij od siebie i swojej rodziny Dzbanie.



500+ zabolało.

octave25

2021-01-21, 23:46
23456789 napisał/a:

500+ zabolało.



Nie mam dzieci, o ile mi wiadomo.

:lol: