18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

typowy dzień na autostradzie

adamzbidula • 2012-04-01, 16:02
do czasu

kierowca samochodu chyba się go nie spodziewał

Sotev

2012-04-01, 23:05
Kogos mi ten gośc na motorze przypomina... (0:43)


krasny

2012-04-01, 23:20
@up ale doj***łeś

Proximate

2012-04-01, 23:38
Jak dla mnie to kierowca samochodu to bezmózgi dekiel, wbił się na pas jak widział że jedzie koleś skuterkiem na czołówkę i zamiast dać mu możliwość odbicia w jego prawo i zjechania na własny pas to zagrodził mu drogę, mógł odbić w swoje prawo i byłoby ok, ale widać poziom na drogach ściśle związany jest z olejem w głowie, a u kierowcy auta tego oleju zabrakło.

zonk1234

2012-04-02, 00:03
@up Tak masz racje - to wszystko wina kierowcy, podpisuje się rękami i nogami pod tym co napisałeś i dodam od siebie, że jełop nie patrzy w lusterka

mrlewy

2012-04-02, 00:04
Proximate napisał/a:

Jak dla mnie to kierowca samochodu to bezmózgi dekiel, wbił się na pas jak widział że jedzie koleś skuterkiem na czołówkę i zamiast dać mu możliwość odbicia w jego prawo i zjechania na własny pas to zagrodził mu drogę, mógł odbić w swoje prawo i byłoby ok,



Człowieku, jak on jechał tam (nie chcę się teraz bawić w Macierewicza) ze 130 km/h spokojnie to ostatnie co mógł zrobić, to analizować to w którą stronę uciekać, koleś jechał od jego prawej, więc gdyby osobiście mnie spotkała taka sytuacja (gdy gram sobie w GTA) to też raczej bym uciekał w stronę przeciwną do tej z której nadjeżdża potencjalny nieboszczyk. (znaczy się jak na filmie, w lewo)

al...........10

2012-04-02, 01:53
Hm, zatem nie tylko w Polsce na skuterach jeżdżą debile bez podstawowej wiedzy o ruchu...

Lee225

2012-04-02, 07:51
Przecież to skuter o_O

dashadow

2012-04-02, 08:41
mrlewy96 napisał/a:



Człowieku, jak on jechał tam (nie chcę się teraz bawić w Macierewicza) ze 130 km/h spokojnie to ostatnie co mógł zrobić, to analizować to w którą stronę uciekać, koleś jechał od jego prawej, więc gdyby osobiście mnie spotkała taka sytuacja (gdy gram sobie w GTA) to też raczej bym uciekał w stronę przeciwną do tej z której nadjeżdża potencjalny nieboszczyk. (znaczy się jak na filmie, w lewo)



no k***a... wlasnie jak nie ma czasu na zastanawianie to sie nie lata po pasach, tylko hamuje na własnym! (zwlaszcza ze nie ma czasu by sprawdzic czy pasy obok sa wolne i nie ma czasu zeby sie zastanawiac co zrobi "przeciwnik") ile juz wypadkow widzialem, do ktorych by nie doszlo gdyby nie machanie kierownica na lewo i prawo jak jakas tepa dz**ka.

c24rny

2012-04-02, 11:48
RaScad napisał/a:

Czy tylko mi się zdawało, że ten motocyklista był zupełnie niewzruszony całą sytuacją i do ostatniej (w jego życiu zapewne) chwili trzymał fason? :lol:



moze byl niewidomy..

mcmt

2012-04-02, 12:49
Dobry sprzęt grający w samochodzie miał... Nawet nie słychać było uderzenia 8-)
Proximate napisał/a:

Jak dla mnie to kierowca samochodu to bezmózgi dekiel, wbił się na pas jak widział że jedzie koleś skuterkiem na czołówkę i zamiast dać mu możliwość odbicia w jego prawo i zjechania na własny pas to zagrodził mu drogę, mógł odbić w swoje prawo i byłoby ok, ale widać poziom na drogach ściśle związany jest z olejem w głowie, a u kierowcy auta tego oleju zabrakło.


:facepalm:
Odrazu zauważysz użytkownika komunikacji miejskiej.

Stranuh

2012-04-02, 14:01
Mnie tylko zastanawia skąd ta kosiarka się tam wzięła... Może angol prowadził?

AhmetQQ

2012-04-02, 16:45
czy mi sie wydaje czy ten koles na motorze sie usmiecha ? :shock:

skandal89

2012-04-02, 17:49
Jak dla mnie samobójca, kto k***a jezdzi skuterem bez kasku pod prad na takiej drodze.

ps. a od kielc to sie odpierodlic :P

Pilot_Tupolewa

2012-04-02, 18:37
Dobrze, że odbił lekko w lewo, o by nie trafił :)