18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy bojownik sadola

Rience • 2014-03-22, 15:36
Przedstawiam wam konsekwencje w działaniu typowego użytkownika naszego kochanego portalu.
Poglądy na dzień dzisiejszy:



Poglądy jeszcze pół roku temu:



W tym kraju jest więcej idiotów niż by się mogło wydawać. A tacy są pierwsi do wyzywania od lemingów, sami k***a jak chorągiewki. A może k***a nagle w pół roku was oświeciło i przekręciło o 180 stopni co? A żeby wam kogoś bliskiego kiedyś snajper zaj***ł...

yava1111

2014-03-22, 15:45
To kto mi odpowie czemu wśród prawicowych środowisk znajduje się tylu narodowych socjalistów(nazistów) ?
Jego komentarze niczym nie zadziwiają.
A tak poza tym jesteśmy narodem ciot od co.

Ostrovsky

2014-03-22, 15:48
@up chyba ty
BongMan po za pracą może jedynie w taki sposób zostać zauważony gdy posiada jakieś zdanie i opinie na dany temat, a że jego poglądy się dopiero kształtują,nie ma co go winić każdy zainspirowany wydarzeniami z ukrainy miałby podobne zdanie

Ezoteryk

2014-03-22, 15:50
BongMan to typ kolesia który pisze posty pod publiczkę , ktoś podłapał jego wypowiedz o Krabach zrobiło się małe Show i nagle BongMan nak***iał posty o krabach , koleś piszę to dzięki czemu będzie dyskusja i zrobi z niego Minigwiazdę .

Qunda

2014-03-22, 16:02
a ten bongman? ee to debil.

Rience

2014-03-22, 16:03
@UPy
Politycy zmieniają partie byle by być przy korycie, internaucie zmieniają poglądy byleby dostać lajki. Wszystko pod publiczkę, wszystko na sprzedaż, populacja lemingów to jest największa zaraza tego narodu.
Głupota się sprzedaję, w takim razie gratuluje temu akurat przypadkowi sławy, może podać teraz rękę Joli Rutowicz, chociaż on przynajmniej nie firmował mordą swojej marki.
A bojowników takich jest tutaj pełno, możecie się sami rozejrzeć na prawo i lewo to zauważycie.

Kuriki

2014-03-22, 16:15
Liv bonguś alołn!!! Co on takiego zrobił!?


Uwolnijcie się z okowóf nienawiści!!!!! :krejzi: :krejzi: :krejzi:

yava1111

2014-03-22, 16:25
Jesteśmy narodem CIOT
ponieważ na każdym kroku jesteśmy poniewierani przez ludzi stanowiących prawo .
Europa się z nas śmieje , w kalejdoskopie klepią nas po plecach good polak good.
Rzeczywistość jest inna .
W jakim zdrowym kraju ludzie po szkołach wyższych dziadują w jankeskich korporacjach?
A Polacy tylko sie przyglądają i zapier cały rok jak murzyny aby spędzić wakacje w jakimś europejskim landzie i hołubić się jakimi to światowcami nie jesteśmy.
Nikt nie potrafi stanąć na przeciw tym sk***ysyńskim złodziejom .
Już dawno tym krajem powinni zarządzać szwaby albo moskale bo polak potrafi tylko doj***ć innemu polakowi !

ProVVe

2014-03-22, 16:27
ch*j z nim jeśli jest taka pipą bez własnych pogladów to sam sobie rozliczenie musi zrobić... Natomiast fakt jest taki, że na marsz naszych rodaków większość krzyczała "bydło, strzelać, pałować, łagry, to te złe kibole...". Wchodzi temat ukrainy i wszyscy ich wsoierają media nakazuja solidaryzowac się i stawać w jej obronie. TV najzwyczajniej im konkretnie namieszała w głowach bo kto był chociaż raz ten widział co się na miejscu dzieje. Sytuacja jest taka, że lewicowy zachód mający media walczy z prawicową rosją...


Zalecam myśleć samemu, czerpać informację z kilku źródeł, wysłuchiwać kilku opinii i na tej podstawie po własnych przemyśleniach kształtowac opinie... Nie mozna być tępym ch*jem podatnym na każde pierdnięcie. Ja musze przyznać, że własne poglądy juz ukształtowałem i ciężko będzie mi je zmienić, ale jak ktoś rzuca mi dowodami to nie będę szedł w zaparte jak osioł...

yava1111

2014-03-22, 16:31
up@ Marsz marszem poszedł bym z wam bywałem kiedy zjawiało się po 200 -500 ludzi .
Ale uświadomiłem sobie jedno będąc prawicowcem nigdy nie pozwolę aby stali obok mnie narodowi socjaliści bo to k***y i świnie ze zmielonym mózgiem.

4h...........ch

2014-03-22, 16:40
Nawet mi się tego czytać nie chciało, ale powiem jedno człowiek nie głupia krowa i może zmieniać zdanie. Więc spierniczaj, a za posługiwanie się czyimś nickiem w dodatku z tego samego serwisu powinno spowodować bana do 2060 roku wtedy może wtedy zmądrzejesz

Deslodyn

2014-03-22, 16:41
skończcie k***a zakładać tematy o tym debilu bongsranie

Godelo23

2014-03-22, 16:41
Detektyw pie**olony się znalazł. Jak to jakiś ch*j złamany mówił "Tylko świnia nie zmienia poglądów". Typowe myślenie polaczków-cebulaczków nie można już nawet zdania zmienić bo jakiś pie**olec się do Ciebie dojebie...

CiasnyJanusz

2014-03-22, 16:42
tylko krowa nie zmienia swoich poglądów.

szuleq

2014-03-22, 16:44
bongman to lewak ktory udaje prawicowca :D