18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowe pierdolenie, czyli Populizm i Socjalizm

el...........wy • 2014-03-02, 17:47
Proszę mi wytłumaczyć jaką wiarygodność ma partia, która możliwe, że dojdzie do władzy, składając takie właśnie obietnice i kto do ch*ja w ogóle wierzy w coś takiego?!



A pan Lewicki jak samo nazwisko wskazuje jest kretem palikociarni, agentem mossadu, partnerem Michnika. To tak żeby rozwiązać kwestię komentarzy na ten temat :)

weynrob

2014-03-02, 17:53
no ktos k***a wierzy skoro na nich glosuje :) czyli kraj debili

Zarammoth

2014-03-02, 17:55
Ale lanie wody, żadnych konkretów. Bilion z powietrza. Haha :D
Do tego o dopłacaniu do nierentownych firm coś tam pie**olił. Nie dziwię się starym babom, że odróżniają prawicy o lewicy, ale że znajdują się młodzi, którzy nie widzą, że PiS to ultra-socjalizm przykryty pie**oleniem o kościółku (czyli nie dość, że sobie włożą do chlewa to jeszcze upaść chcą czarnych - z podatków oczywiście). ch*j tam, niech wygra PiS, skończy się w końcu pie**olenie o PO i ludzie zobaczą jak niewiele różni tych klaunów.

kroplowa

2014-03-02, 19:42
@up, bzdura totalna. Było PiS, trzody narobili, traktat lizboński podpisali, "naród" zdecydował wiec, że trzeba wybrać mniejsze zło.. Wybrali PO. A teraz znowu PiSiorów. To się nie skończy. Zobaczysz, za 5 lat znowu wybiorą Tuska. Za 9 PiS.

Chyba, że Putin nas najedzie i to się skończy..