18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowe BMW E36

Vahn • 2014-01-25, 23:30
Niemiec płakał jak sprzedawał :idzwch*j:

sttiv

2014-01-26, 11:59
sk***isyny jakie pocieszne..xD hahaha z rana taki filmik to lepsze niż śmietana

Tomaszu

2014-01-26, 12:32
Mega pozytywny filmik, goście mają dobry klimat, coś majstrują przy aucie a Wy potraficie pie**olić i hejtować. Zazdroszcze kumpli i tego zielonego klimatu :)

rapidu

2014-01-26, 13:19
artiee napisał/a:




Nawet poprawnie napisać tego nie umiesz Warszawiaku ze wsi Warszawa :D . Piszę tak bo lubię i ch*j Ci do tego, nie z powodu tego co napisałeś. Napływowym burakiem najwyraźniej jesteś ty bo o to cię tak mocno dupsko boli. Mieszkam w BIAŁYMSTOKU i nie wstydzę się tego ponieważ jest to dużo ładniejsze miasto niż stołeczna wieś Warszawa i nie ma tu wieśniaków i buractwa bo wszyscy wyjechali do stolycy ;) . Zarabiam dużo lepiej niż Ty na 100 % pracując po 8 godzin dziennie i nie muszę kablować jak Ty na nędzne BMW, bo znam się na swojej robocie

No nie powiem, ja się nie ograniczam tylko do googla jak Ty. Znam się trochę na tym, to mój drugi środek zarobku ;)



No i co z tego jak to wieśniaki z Warsaw shore? Jeszcze bardziej przybili metkę dla wsi Warszawa. Kup sę maść bo nie wytrzymasz tego bólu dupska.




white-stok - i wszystko w temacie.

tmx2oo4

2014-01-26, 13:21
LOL, rozbija mnie powiedzonko - 3/4 ludzi w Warszawie to napływowi wieśniacy. Kurcze jak dla mnie w tej Warszawie to może 5% jest prawdziwych Warszawiaków, co ich rodzina bombardowanie przeżyła i inne takie tam zabawy.
Zapytajcie się z resztą w szkole, ja już możliwości takiej nie mam, a wy jeszcze możecie na tym skorzystać.

dumad

2014-01-26, 13:41
powiem to tak...

najwiecej szczekają warszawiaczki że bmw wieś, że wieśniaki w tym jeżdżą, pewnie myślą co za debile z nich itd

a na blachach WZ :szczerbaty:

po tym wpisie nie jeden teraz da komentarz że są spoko że bmw fajne żeby nie było teraz

Ja osobiście kocham te beemki i nie jestem z warszawy :szczerbaty:


O ch*j w tym chodzi co napisałem to nie wiem, naj***ny jeszcze po wczorajszym jestem :szczerbaty:
ale mniej wiecej rozumiecie mnie, może troche chociaż

hogg

2014-01-26, 14:16
artiee napisał/a:

Wieśniaki z Warszawki się bawią, tata dał to można zaj***ć na śmierć. Widać że za swoje nie kupił.

Za tą szybę i widoczne blachy ktoś złoży donos i mu dowód policja zabierze.



Huehuehuehuehue... Widać... Ty słoik, powinieneś jako psycholog dorabiać a nie skrzynki z cebulą nosić w Biedronce :)
Ktoś złoży donos.. wiadomo kto, bo nikt po za tobą na to nie wpadł tu.

artiee napisał/a:

@up zabolało wieśniaka że w wawie mieszkają same wieśniaki? Zresztą w Warsaw shore Ekipa z Warszawy pokazała klasę i styl bycia buraka z Warszawy.



Warsaw shore.....



artiee napisał/a:



No i co z tego jak to wieśniaki z Warsaw shore? Jeszcze bardziej przybili metkę dla wsi Warszawa. Kup sę maść bo nie wytrzymasz tego bólu dupska.



Kargul, wylecz się najpierw z kompleksu prowincjonalnego siurka, potem prowadź dyskusję na temat innych miast. Bo na razie to ty się nadajesz do pchania karuzeli z tymi docinkami na poziomie wstydliwego nastolatka ;)

Ra...........py

2014-01-26, 14:17
Toż to burakowóz na pełnej k***ie

orsikolos

2014-01-26, 15:35
Mam ból dupy jak czytam te ch*jowe komentarze, wyzywają od prymitywów, podsycają stereotyp BMW = dresiwo/burak/wsiór itp, k***a chłopaki sobie przy spożyciu dłubią sobie przy autku i nikomu nie wadząc spędzają czas, ale znajdzie się k***a baran jeden z drugim co pie**olą o ojcu szejku co mu e36 sprezentował no k***a, każdy jeździ tym na co go stać, a że to nie jest dopieszczone auto to ch*j, gość nie ma ego na pułapie 10 000m i wie że jest to padło nie samochód ale się tym nie przejmuje, a internetowi napinacze są tacy k***a prawilni. ps beka z typa co się lexusm chwalił w którymśtam komentarzu

colboy20

2014-01-26, 15:42
Ale słoiki macie ból dupy, ja co druga zimę jak się nudzę kupuje zarżnięte bmw za 2000-3000 za swoje własne zarobione pieniądze i bawię się dozwoli nie zważając czy się rozpie**oli. Ale co tam dla słoika e36 za 2500 to szczyt marzeń i ambicji

Ceembe

2014-01-26, 15:49
Mam BMW e36 od jakichś 7 lat, rocznik 92 i powiem krótko: mniej awaryjnego i taniego w eksploatacji auta nie widziałem. Benzyniak oczywiście, psuje się od święta, jedyne co w ciągu 2 lat musiałem naprawiać to efekty debilizmu kierowcy (raz ja skasowałem zderzak a raz mój brat wjechał na jakieś żelastwo i poszedł bak) no i linki hamulcowe, auto używane praktycznie codziennie (taka robota), wygląda przy tym świetnie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz... Więc wszystkie debile wyzywające posiadaczy BMW od drecholstwa i wieśniaków mogą oj***ć mi pałę. Dziękuję.

Imie_jego_44

2014-01-26, 15:50
BMW e36 to już klasyk w dodatku ta tutaj w najlepszej kaście - coupe, jedna z ikon motoryzacji, póki co poważana przez koneserów ale za 10 lat wszyscy się będą o nią zabijać jak teraz o e24 a oni ją tak zniszczyli :cry:
Za jakiś czas także ci którzy teraz hejtują zauważą jak wspaniały był to samochód ale będzie za późno, dobre egzemplarze będą kosztowały krocie.
Także jeśli masz takie auto dbaj lepiej jak o kobietę, tak dobrych aut jak e36/e46 i inne BMW'ki z lat 90tych czyli pozbawione zbędnej elektorniki ale też znacznie bardziej trwałe niż starsze modele już nie będzie, to skarb.

Wagon_Koksu

2014-01-26, 16:02
@artiee ch*j mnie obchodzi co sądzisz o stolicy i jej mieszkańcach bo zakładam, że w dupie byłeś, gówno widziałeś i swoimi komentarzami raczej nie prezentujesz wyższego poziomu od zjawiska po którym ciśniesz. Piszesz, że nie wstydzisz się swojego pochodzenia, to spoko, tak powinno być, ale w Twoim wypadku mam wątpliwości bo ten ból dupy i leczenie kompleksów skądś się musi brać.

dominik666

2014-01-26, 16:20
Miałem bmw e36 :-) oczwiście 1.6 z podtlenkiem GAZotu :-D .Fajny samochód na pierwszy samochód:tanie części,przestronny bagażnik.Najważniejsze że był bez przyciemnionych szyb i buraczanych pseudo tuningowych spojlerów i nakładek. Klasyczna czarna e36 :-) Przez dwa lata nic się nie psuło (oczywiście wymieniałem ,,eksploatacyjne,, rzeczy typu filtry,płyny itp).Przetrwała dwie stłuczki (naprawiana blacha w normalnym warsztacie,nie u kowala)Sprzedałem i kupiłem coś innego i w sumie żałuje,bo bardzo miło wspominam to auto.Szkoda że te samochody nie mają szczęścia do właścicieli i trafi się czasem jakieś dresiwo haha.

artiee

2014-01-26, 18:56
@hogg następnego wieśniaka z Warszawy dupsko boli :D Pocieszni jesteście :D

paka2000

2014-01-26, 18:57
Imie_jego_44 napisał/a:

BMW e36 to już klasyk w dodatku ta tutaj w najlepszej kaście - coupe, jedna z ikon motoryzacji, póki co poważana przez koneserów ale za 10 lat wszyscy się będą o nią zabijać jak teraz o e24 a oni ją tak zniszczyli :cry:
Za jakiś czas także ci którzy teraz hejtują zauważą jak wspaniały był to samochód ale będzie za późno, dobre egzemplarze będą kosztowały krocie.
Także jeśli masz takie auto dbaj lepiej jak o kobietę, tak dobrych aut jak e36/e46 i inne BMW'ki z lat 90tych czyli pozbawione zbędnej elektorniki ale też znacznie bardziej trwałe niż starsze modele już nie będzie, to skarb.




To kupa nie skarb. Skarbem może być Mustang Mach1, Warszawa M20, Syrena, Ford A/T, Porsche 356 czy inne auta tego typu. A nie plastikowy wytwór, który ani nie jest ładny ani nie jest przedmiotem pożądania normalnego człowieka. No chyba, że jesteś z wiochy, to co innego.