18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowa noc w Filadelfii

Jesse.Pinkman • 2023-10-27, 11:27
Filadelfia to takie drugie Detroit.

flejtuch

2023-10-27, 12:16
Mają bogaty zasób słownictwa

leonidkacap

2023-10-27, 13:09
to i tak sukces że umieją coś powiedzieć takie małpy które nie wiadomo dlaczego zaczeły żyć między ludźmi

psotny_fiutek

2023-10-27, 15:12
Brudne, zaćpane ,bezdomne nigry w akcji.

Widać że podręcznika nie czytali...


Rak.Odbytu

2023-10-27, 18:36
leonidkacap napisał/a:

to i tak sukces że umieją coś powiedzieć takie małpy które nie wiadomo dlaczego zaczeły żyć między ludźmi


To i tak dużo lepiej niż wy, sfrustrowane polaczki, którzy potraficie tylko pierdzieć na sadolu. Tak, tak, róbcie sobie nawzajem dobrze w waszej bańce, tylko tu znajdziecie zrozumienie i sympatię podobnych do was przegrywów. Macie się za lepszych od tych murzynów, a jesteście niżej niż oni.

psotny_fiutek

2023-10-27, 19:54
erutlev napisał/a:

To i tak dużo lepiej niż wy, sfrustrowane polaczki, którzy potraficie tylko pierdzieć na sadolu. Tak, tak, róbcie sobie nawzajem dobrze w waszej bańce, tylko tu znajdziecie zrozumienie i sympatię podobnych do was przegrywów. Macie się za lepszych od tych murzynów, a jesteście niżej niż oni.



nie zesraj sie tylko pedałku

:lol:

420710247365

2023-10-27, 21:29
Aż mi się to przypomniało


Jeszcze jedno piwo dla kurażu
I ruszamy na dzielnicę
Dziś ćwiczenia sprawnościowe
Kopniak w potylicę!

Koulibaly

2023-10-27, 21:59
Streets of Philadelphia...

BambiPMT

2023-10-28, 08:57
erutlev napisał/a:

To i tak dużo lepiej niż wy, sfrustrowane polaczki, którzy potraficie tylko pierdzieć na sadolu. Tak, tak, róbcie sobie nawzajem dobrze w waszej bańce, tylko tu znajdziecie zrozumienie i sympatię podobnych do was przegrywów. Macie się za lepszych od tych murzynów, a jesteście niżej niż oni.



Miałem pisać właśnie że gość widać swoje przeżył bo nie wpie**ala się między dwa wściekłe hipopotamy.

Ale zaraz jakiś pedał co go ksiądz w dupę j***ł, czym tylko potwierdził jego poj***ną orientację się musiał pojawić.

Od ciebie na bank jestem lepszy
Ale, to nie wyczyn, bo psie gówno z podeszwy lepsze od ciebie jest.

majeńka

2023-10-28, 16:59
Koniec z tymi kłótniami. Szlachetny pan Brajan ibn Sebastian ibn Janusz, i równie szlachetny pan Travor Bez Ojca, reprezentują dokładnie ten sam poziom.

Różnica jest ilościowa: o ile w Polsce patologia to ok. 50% społeczeństwa, w Usiech jak ktoś nie przestrzega Kodeksu Niggera to od razu jest wytykany i bity za "acting white".