18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem we wschodnim Londynie

phrontch • 2020-06-04, 14:29
Naliczyłem jednego człowieka




se...........ed

2020-06-04, 18:53
A jak mówię że to j***ne , zdziczałe czarne małpy bez honoru to niee, zara że rasista . ch*j im w dupę . smoluchy to j***ne podludzie .

waloos

2020-06-04, 19:05
Czarny bije turasa bronionego przez muzułmankę - Wielka, k***a mać Brytania w całej okazałości :D

mr.moose

2020-06-04, 20:01
qaz123edc,

Przepraszam za tego czlowieka...on jest psychicznie chory. Uciekl z psychiatryka
prze kibel. Ordynator zakladu :D . Tak na marginesie, czytam sobie te twoje wypociny i sie zastanawiam. Czy "polaczki" lub pisiory przebolcowali cie w kolejarza , jak spales naj***ny?

:oops:

suchysongoful

2020-06-04, 20:04
Jeżeli ten pedalski rower należał do niego to oklep mu się jak najbardziej należał

cedrikk

2020-06-04, 20:16
mr.moose napisał/a:

,
Przepraszam za tego czlowieka...on jest psychicznie chory. Uciekl z psychiatryka
prze kibel. Ordynator zakladu . Tak na marginesie, czytam sobie te twoje wypociny i sie zastanawiam. Czy "polaczki" lub pisiory przebolcowali cie w kolejarza , jak spales naj***ny?



Od początku widać że ma jakieś niedoj***nie umysłowe.
Chyba próbuje zabłysnąć. Robi się drugi Kwejk czy Wypok
Ale niech ma swoje 5 minut skoro tylko tu może zaistnieć.

buhahapl

2020-06-04, 23:11
Wincyj imigrantów!

rexo8

2020-06-04, 23:27
ale że roweru nie zaj***li, szok

Dukenstein

2020-06-05, 04:11
tyle śmieci do odstrzału i nikt nie strzela :/

PanAdamSam

2020-06-05, 10:47
qaz123edc napisał/a:

No okej pisorku, ale jak tam się podoba pisowskie multikulti w Polsce? Swędzą kukle czy o niczym nie wiesz i właśnie się dowiedziałeś?
Sadolowi geniusze mogą nie skumać, za duże liczby, w każdym razie w latach 2015-2020 sprowadzono do Polski więcej imigrantów spoza Europy niż w latach 1945-2014.
Jeszcze tylko mała ciekawostka na koniec: PiS od początku kadencji wydaje rocznie ponad 5000 polskich paszportów obywatelom Izraela



Dieciaku weź się już nie kompromituj :D Bardzo dobrze, że Pis ich ściąga, przynajmniej są biali. Mam nadzieje, że kolejne wybory również wygra PiS. Oby Pan Jarosław rządził nam 100lat.

qaz123edc napisał/a:

I widzisz pisiorku? Gówno wiesz

A i jeszcze jedno, k***o. Gdyby to PO dalej rządziło, to emigrantów mielibyśmy jeszcze więcej, tylko takich jacy dzisiaj są we Francji, Niemczech i Londynie- a żyję tutaj i powiem ci, że wole 10 ukraińców, niż jednego murzyna, czy turka.


wwwiem30

2020-06-05, 17:45
qaz123edc napisał/a:

Wiem wiem pisiorku, a jak tam się podoba pisowskie multikulti w Polsce?



To właśnie powód dla którego nigdy nie oddam głosu na nikogo z opozycji ( mimo że nie przepadam za pisem) Poziom jaki reprezentujecie i styl trollowania poprzez szczucie jednych na drugich to dno totalne jak totalna opozycja .