18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w rosyjskiej szkole

~Sunday • 2019-04-12, 09:12

Film opublikowany w publicznym serwisie Kazan Online przedstawia grupę 11 nastolatków w sportowej odzieży atakujących rówieśnika. Po kilku sekundach tłum ucieka, pozostawiając ofiarę leżącą na ziemi bez ruchu. W związku z tym policja wszczęła postępowanie na podstawie art. 112 kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej („Celowe wyrządzanie szkody zdrowiu"). Według naocznych świadków incydent miał miejsce na terenie szkoły nr 171, znajdującej się w Kazaniu przy ulicy Vagapova.

GlocKs

2019-04-12, 09:58
Bohaterowie w grupie na jednego.
Stawiam,że trup "bezstresowe wychowanie"

Ca...........on

2019-04-12, 10:49
Za takie akcje kara przychodzi w postaci zemsty przygotowywanej nawet i przez dwadzieścia lat :)

UkrytaPodNickiem

2019-04-12, 11:28
Caramon napisał/a:

Za takie akcje kara przychodzi w postaci zemsty przygotowywanej nawet i przez dwadzieścia lat


w większości takich przypadków samą karą jest pochodzenie z patologicznego domu co niektórzy nazywają prawem ulicy

MaciejLubicz

2019-04-12, 12:09
Gdzie lamusów kupa tam Herkules dupa.

dżonyłojlker

2019-04-12, 12:58
To zwykle ruskie pasowanie na ucznia :szydera:

TW...........ek

2019-04-12, 13:15
W koloni karnej będą się mogli wyżyć :)

He...........el

2019-04-12, 13:34
Reakcja rosyjskich służb będzie raczej natychmiastowa.


Rejti

2019-04-12, 13:48
Musiał być bardzo lubiany w szkole :kawa:
No, ale w jedenastu na jednego to nie robota. Chociaż sam będąc w wieku tych Szczyli widziałem lepsze akcje, na oczach dyrekcji bohaterowie skatowali w dziewięciu do krwi jakąś laskę a wuefiście który próbował zareagować wyk***ił jeden taki gong w ryj, że złamał mu żuchwę.
Ale to były kwiatki osiedla, najgorsi z najgorszych. A pech chciał że była to szkoła która w rejonie miała właśnie ten Mordor i dwie inne, spokojne dzielnice.

whitehuntersbrigade

2019-04-12, 14:25
„ grupa 11 nastolatków w sportowej odzieży”
Kazdy wie, ze dres z trzema paskami to tradycyjny ludowy strój Rosjan.

zielak300

2019-04-12, 14:34
Przej***ne bić sie z ruskami w jakiejs wojnie, tyle wam powiem.

impressa88

2019-04-12, 14:46
I wyślij swoje dziecko do szkoły rozmyślając czy się uczy czy nak***ia :-P

lopez_

2019-04-12, 15:24
Tacy mocni w grupie, że aż każdy podbiegł chociaż kilka kopów sprzedać, ot żeby potem mógł mówić "ale mu wj***łem" :) cóż, mam nadzieję, że cała ekipa zostanie wyłapana i każdy z tych szczylów dostanie solidny wpie**ol, najpierw od własnych rodziców, a potem od współwięźniów w jakimś zakładzie poprawczym :) o szifowaniu dupska nie wspominam, bo to będą mieli w gratisie.
to co zrobili to już nie jest zwykłe pobicie, to pobicie z zamiarem pozbawienia życia i mam nadzieję, że w odpowiednim momencie sąd weźmie to pod uwagę.