18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w parlamencie Gruzji

~_Yarko_ • 2024-04-15, 16:17
Podczas rozpatrywania ustawy o zagranicznych agentach ...


Info:

Siriuz

2024-04-16, 18:31
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

A Polska to suwerenny kraj?



Zachód: Ukraina to suwerenny kraj, mogą wchodzić w pakty z kim chcą.
Zachód: Żaden kraj bez naszej zgody nie będzie konstruował broni atomowej, ale jak będziecie w NATO to może wam użyczymy

majeńka

2024-04-16, 20:03
No właśnie Ukraina podpisała pakt że zrzeka się broni atomowej, i jak ktoś go naruszy to UK US i ZSRR ma winnemu wpie**olić.

Jakakolwiek pomoc Ukrainie więc jest nie "agresją" ale wypełnieniem małej części tej umowy. Powinna być ostra wojna z Chamburgerami sadzącymi grzybki na Moskwie i Gelendżyku, a póki co Ukraina dostaje tylko ochłapy. Ale jeśli sk***iele ze wschodu mówią coś przeciwko tym ochłapom, sk***iele owi powinni swoje brudne ryje zamknąć.

To dotyczy także ciebie, Siriuz.

Siriuz

2024-04-16, 20:26
majeńka napisał/a:

No właśnie Ukraina podpisała pakt że zrzeka się broni atomowej, i jak ktoś go naruszy to UK US i ZSRR ma winnemu wpie**olić.
Jakakolwiek pomoc Ukrainie więc jest nie "agresją" ale wypełnieniem małej części tej umowy. Powinna być ostra wojna z Chamburgerami sadzącymi grzybki na Moskwie i Gelendżyku, a póki co Ukraina dostaje tylko ochłapy. Ale jeśli sk***iele ze wschodu mówią coś przeciwko tym ochłapom, sk***iele owi powinni swoje brudne ryje zamknąć.
To dotyczy także ciebie, Siriuz.



Zapoznaj się mordko z deklaracją o suwerenności państwowej USRR z 16 lipca 1990 roku, w której Ukraina "ogłasza swój zamiar bycia państwem neutralnym, które nie uczestniczy w wojskowych blokach i dotrzymuje wierności trzem antyatomowym zasadom – nie przyjmować, nie produkować i nie nabywać broni jądrowej"

Propaganda zachodu oczywiście wygodnie przemilczała ten fragment traktatów międzynarodowych dotyczących Ukrainy, ale NATO zasadniczo nie ma większego problemu z łamaniem międzynarodowych traktatów jak choćby przywołany przeze mnie wyżej o broni atomowej.

Ogarnij się dziewczyno.

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-16, 20:41
Siriuz napisał/a:


Ogarnij się dziewczyno.




zakładam się o 10zł że to nie dziewczyna a facet, tylko ma wpisaną płeć żeńską by faceci jak cuckoldy, simpy i uległe pieski traktowali jego wypowiedzi lepiej. Jedna z technik manipulacji w internecie - udawanie kobiety by zyskać życzliwość mężczyzn. :)

Siriuz

2024-04-16, 21:02
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

zakładam się o 10zł że to nie dziewczyna a facet, tylko ma wpisaną płeć żeńską by faceci jak cuckoldy, simpy i uległe pieski traktowali jego wypowiedzi lepiej. Jedna z technik manipulacji w internecie - udawanie kobiety by zyskać życzliwość mężczyzn.



Pisałem do niej kiedyś ON, ale upomniała się parę razy o zaimki :) Mi tam rybka, byle nie jakaś genderfluid. Fakt, że mam do niej odrobinę więcej cierpliwości, bo kobiety po prostu w takich sprawach są ułomne w swojej naturze :)

majeńka

2024-04-16, 21:07
Siriuz napisał/a:

Zapoznaj się mordko z deklaracją o suwerenności państwowej USRR z 16 lipca 1990 roku, w której Ukraina "ogłasza swój zamiar bycia i dotrzymuje wierności trzem antyatomowym zasadom – nie przyjmować, nie produkować i nie nabywać broni jądrowej"
Propaganda zachodu oczywiście wygodnie przemilczała ten fragment traktatów międzynarodowych dotyczących Ukrainy, ale NATO zasadniczo nie ma większego problemu z łamaniem międzynarodowych traktatów jak choćby przywołany przeze mnie wyżej o broni atomowej.

Nie Ukraina złamała ten traktat, a wy (ceną zrezygnowania przez Ukrainę z broni jądrowej miała być gwarancja bezpieczeństwa). A sklejać go nie ma co póki Kacapstan istnieje.

Siriuz napisał/a:

bo kobiety po prostu w takich sprawach są ułomne w swojej naturze

Jeśli tak, mogę mówić do pani używając żeńskich zaimków.

(Co byłoby nieuzasadnionym awansem, ale widzę że mizoginista jeszcze nie wyrósł z przedszkola, z czasów kiedy "dziewczynki są be".)

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-16, 21:12
majeńka napisał/a:


(Co byłoby nieuzasadnionym awansem, ale widzę że mizoginista jeszcze nie wyrósł z przedszkola, z czasów kiedy "dziewczynki są be".)



po tym wpisie jestem prawie pewien że jesteś facetem który korzysta z DIVIDE ET IMPERA by dzielić ludzi . "mizoginia" itp.... słaby psyops.

Siriuz

2024-04-16, 21:34
majeńka napisał/a:

Nie Ukraina złamała ten traktat, a wy (ceną zrezygnowania przez Ukrainę z broni jądrowej miała być gwarancja bezpieczeństwa). A sklejać go nie ma co póki Kacapstan istnieje.
Jeśli tak, mogę mówić do pani używając żeńskich zaimków.
(Co byłoby nieuzasadnionym awansem, ale widzę że mizoginista jeszcze nie wyrósł z przedszkola, z czasów kiedy "dziewczynki są be".)



Masz mordko, poszukałem treści tej Deklaracji. Super rzecz. Brakowało mi takich argumentów.
https://static.rada.gov.ua/site/postanova_eng/Declaration_of_State_Sovereignty_of_Ukraine_rev1.htm

Punkt 9: Bezpieczeńśtwo zewnętrzne i wewnętrzne
"The Ukrainian SSR solemnly declares its intention of becoming a permanently neutral state that does not partic**ate in military blocs and adheres to three nuclear free principles: to accept, to produce and to purchase no nuclear weapons."

No i elo. Ukraina (Zeleński) rozpoczynając starania o wstąpienie do NATO pogwałciła deklaracje w ich najważniejszym dokumencie dotyczącym niepodległości, a która była jak można się domyślić kluczowa dla Rosji. Więc ch*j, mogli im tam wjechać i żadne inne deklaracje nie mają w tej sytuacji znaczenia.

Zresztą w 2022 Rosja wystąpiła z propozycją pokojową, gdzie głównym punktem było ponowne zagwarantowanie tego własnie punktu deklaracji.

Dodam jeszcze jedną ciekawostkę - ChatGPT zapytany czy ta Deklaracja zawiera tego typu zapisy o neutralnosci zarzeka się, że nie :)

majeńka

2024-04-16, 21:44
k***a. A jaki, według ciebie, czas życia ma deklaracja niepodległości? To jest jednorazowy akt, dane z niego wpisuje się następnie do konstytucji i/lub traktatów międzynarodowych.

Zaś deklaracje zostały pogwałcone przez Kacapstan nie przez Ukrainę; po wjechaniu gadanie o neutralności nie ma już sensu bo neutralności tej nie ma, nie z winy napadniętego.

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-16, 21:54
majeńka napisał/a:

k***a. A jaki, według ciebie, czas życia ma deklaracja niepodległości? To jest jednorazowy akt, dane z niego wpisuje się następnie do konstytucji i/lub traktatów międzynarodowych.
Zaś deklaracje zostały pogwałcone przez Kacapstan nie przez Ukrainę; po wjechaniu gadanie o neutralności nie ma już sensu bo neutralności tej nie ma, nie z winy napadniętego.



"kacapstan"

przecież z Tobą to mogą dyskutować emocjonalne zjeby podatne na tego typu propagandę opartą na nienawiści. Usuń k***a konto PSYOPSIE.

darek1234

2024-04-16, 23:10
Do Siriuza dołączył Ludzie_to_DEBILE co ładnie was definiuje, pie**olone kacapSSkie kundle. Tylko półgłówki mogą bronić ruSSkich sk***ysynów i morderców. Siriuz, lepiej się nie wypowiadaj, bo wychodzisz na coraz większą p*zdę

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-16, 23:17
darek1234 napisał/a:

Do Siriuza dołączył Ludzie_to_DEBILE co ładnie was definiuje, pie**olone kacapSSkie kundle. Tylko półgłówki mogą bronić ruSSkich sk***ysynów i morderców. Siriuz, lepiej się nie wypowiadaj, bo wychodzisz na coraz większą p*zdę



więcej nienawiści emocjonalny desperacie

darek1234

2024-04-17, 09:57
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

więcej nienawiści emocjonalny desperacie



Cyknij jakiś przypadkowy cytat i wyjdziesz z twarzą. Pomijam typowo kacapSSkie rozdwojenie jaźni - z jednej strony "bądźmy tolerancyjni i kochajmy ludzi" a z drugiej "ludzie to debile". Jedź do Buczy i powspominaj swoich braci. Ave

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-17, 11:03
darek1234 napisał/a:

Cyknij jakiś przypadkowy cytat i wyjdziesz z twarzą. Pomijam typowo kacapSSkie rozdwojenie jaźni - z jednej strony "bądźmy tolerancyjni i kochajmy ludzi" a z drugiej "ludzie to debile". Jedź do Buczy i powspominaj swoich braci. Ave



za każdym razem jak widzę SS to wiem że mam doczynienia z propagandystą PSYOPS lub kretynem który kieruje się emocjami. Pozdro leszczu!

ps. już się zakończyło śledztwo w Buczy?

majeńka

2024-04-17, 11:12
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

więcej nienawiści emocjonalny desperacie

Ładnie słyszeć o "nienawiści" od bandy która pokazała co potrafi w Buczy i setkach innych wsi i miast (Bucza była na świeczniku, takie akcje robili — i nadal robia — kacapscy sołdaci wszędzie gdzie przejdą).