18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Niemczech ...

~McSadol • 2022-07-20, 19:11
fajnie tam mają :mrgreen:


kapelan_szturmowy

2022-07-20, 22:42
1. Pełna kulturka - nie naj***ła w zbroję.
2. Ręcznik sam podszedł, przynajmniej miała w co ufajdane ręce wytrzeć.
3. Był wątek romantyczny.

Budrys2000

2022-07-20, 22:54
Mają się ku sobie ;-)

Dzisiaj

2022-07-20, 23:01
jkllll485 napisał/a:

Poczekajcie, poczekajcie. Ten odpad będzie wpuszczany słodko do PL, tak samo jak Ci z UA.



Juz w Rzeszowie sk***ysyny strzelali do POLKI, ktora wybajela im mieszkanie... Kobieta przyszla po klucze i powiedziala, ze wynajem sie skonczyl to ku*asiarze banderowcy j***ni postrzelili kobiete a jej ojca potraktowali gazem...

Wpuscic kilkaset tysiecy MLODYCH "inzynierow" niech ubogacaja kulturowo Polki... Jakim cudem banderowskie scierwo w wieku 24 lat mieszka w Polsce i ma pozwolenie na bron?!?! :homer: a wiekszosc sadoli i tak zacznie pie**olic o kacapach, ze oni "som gupi" i wogole najgorsze zlo swiata. 20% PKB idzie na pomoc ku*asiarzon z ukrainy a ludzie jeszcze sie nad tym spuszczaja i wołają "hura!" ja pie**ole...

glimza89

2022-07-20, 23:01
Nawet nie chciało mi się oglądać ..

Córka_Spawacza

2022-07-20, 23:02
Dzisiaj napisał/a:

Juz w Rzeszowie sk***ysyny strzelali do POLKI, ktora wybajela im mieszkanie... Kobieta przyszla po klucze i powiedziala, ze wynajem sie skonczyl to ku*asiarze banderowcy j***ni postrzelili kobiete a jej ojca potraktowali gazem...
Wpuscic kilkaset tysiecy MLODYCH "inzynierow" niech ubogacaja kulturowo Polki... Jakim cudem banderowskie scierwo w wieku 24 lat mieszka w Polsce i ma pozwolenie na bron?!?! a wiekszosc sadoli i tak zacznie pie**olic o kacapach, ze oni "som gupi" i wogole najgorsze zlo swiata. 20% PKB idzie na pomoc ku*asiarzon z ukrainy a ludzie jeszcze sie nad tym spuszczaja i wołają "hura!" ja pie**ole...



Tylko gaz.

msciboj

2022-07-21, 00:20
Dzisiaj napisał/a:

Juz w Rzeszowie sk***ysyny strzelali do POLKI, ktora wybajela im mieszkanie... Kobieta przyszla po klucze i powiedziala, ze wynajem sie skonczyl to ku*asiarze banderowcy j***ni postrzelili kobiete a jej ojca potraktowali gazem...
Wpuscic kilkaset tysiecy MLODYCH "inzynierow" niech ubogacaja kulturowo Polki... Jakim cudem banderowskie scierwo w wieku 24 lat mieszka w Polsce i ma pozwolenie na bron?!?! a wiekszosc sadoli i tak zacznie pie**olic o kacapach, ze oni "som gupi" i wogole najgorsze zlo swiata. 20% PKB idzie na pomoc ku*asiarzon z ukrainy a ludzie jeszcze sie nad tym spuszczaja i wołają "hura!" ja pie**ole...



O odpalił się nam wojownik "Z".

"Do dramatu doszło w miniony piątek w jednym bloków przy ulicy Siemiradzkiego. Pochodzący z powiatu rzeszowskiego 24-letni Sebastian S. i pochodzący z Tarnobrzega 24-letni Mateusz M. wynajmowali tam od pewnego czasu mieszkanie. Kiedy właścicielka lokalu podwyższyła im kwotę czynszu, mężczyźni tego nie uznali i nadal płacili po starej stawce. Między lokatorami, a kobietą dochodziło do różnych spięć. W końcu pisemnie poinformowała ich o wypowiedzeniu umowy i o tym, że przyjdzie po klucze do mieszkania, w dniu 15 lipca o godzinie 17.
Zdaniem śledczych działanie 24-latków było zaplanowane z zamiarem bezpośrednim dokonania zabójstwa. Mężczyźni czekali na kobietę z gazem pieprzowym i pistoletem.
Właścicielka podejrzewając, że mogą być z lokatorami problemy, na spotkanie wzięła ze sobą męża i córkę. Na miejsce, na wezwanie właścicielki mieszkania, stawił się również ślusarz, który miał otworzyć mieszkanie w przypadku, gdyby najmujący nie opuścili go we wskazanym przez nią terminie.

Kiedy nikt nie otwierał drzwi mieszkania, ani z wnętrza nikt się nie odzywał, ślusarz przystąpił do swojej pracy. Lokatorzy byli na ten moment przygotowani. Jeden momentalnie rozpylił gaz w twarz 73-letniego męża właścicielki, natomiast drugi - oczekujący na rozwój wydarzeń w pozycji strzeleckiej - wypalił z pistoletu. Kula trafiła bezpośrednio córkę właścicielki mieszkania."

Nie banderowcy a Seba i Mati mieli chyba "sprytny" plan. I postrzelili nie właścicielkę a córkę właścicielki.
Popracuj lepiej nad poziomem swojego mącenia.

Dzieciątko_Jezus

2022-07-21, 02:25
koran nic nie wspomina o zakrywaniu p*zdy i wycieraniu dupy więc chyba nic jej nie grozi

to...........10

2022-07-21, 02:29
BarmanInternetu napisał/a:

Idioto nie porównuj meneli z tym arabskim robactwem.Bylem w Afganie i widziałem co te gówno wyrabia



Tak, tak, a potem się obudziłeś :D Zaproś tych meneli z Brzeska do siebie, skoro tak ich kochasz :D

Justynka99

2022-07-21, 03:12
Dzisiaj napisał/a:

Juz w Rzeszowie sk***ysyny strzelali do POLKI, ktora wybajela im mieszkanie... Kobieta przyszla po klucze i powiedziala, ze wynajem sie skonczyl to ku*asiarze banderowcy j***ni postrzelili kobiete a jej ojca potraktowali gazem...
Wpuscic kilkaset tysiecy MLODYCH "inzynierow" niech ubogacaja kulturowo Polki... Jakim cudem banderowskie scierwo w wieku 24 lat mieszka w Polsce i ma pozwolenie na bron?!?! a wiekszosc sadoli i tak zacznie pie**olic o kacapach, ze oni "som gupi" i wogole najgorsze zlo swiata. 20% PKB idzie na pomoc ku*asiarzon z ukrainy a ludzie jeszcze sie nad tym spuszczaja i wołają "hura!" ja pie**ole...



Kolejne dzieło z cyklu "urojenia ruskiej szmaty".

JebacPis100procent

2022-07-21, 04:43
Szwaby ubogaciły się kulturowo dzięki Merkel, jeśli dodać do tego brak gazu na zimę to coś mi się wydaje, że jej dni w Niemczech są policzone. Niech lepiej spieprza do Moskwy.

tortured_soul

2022-07-21, 06:23
Po pierwszym liściu tak bym jej wyj***ł żeby się drugi raz zesrała

jebać_w_dupę_pis

2022-07-21, 08:10
jkllll485 napisał/a:

Poczekajcie, poczekajcie. Ten odpad będzie wpuszczany słodko do PL, tak samo jak Ci z UA.



ssij qtasa ludzki odpadzie z polski

BambiPMT

2022-07-21, 09:31
Koleś się napalil ale z dupczenia nici.

miedzianek

2022-07-21, 09:44
ze sie nie bal, ze zaraz skads cala chmara wyskoczy

Sraj1

2022-07-21, 13:01
Ja wam wyjaśnię wszystko po kolei co tu się odj***ło.

Wieloryb płci uprzywilejowanej się zesrał czy tam dostał karmazynowego przypływu i postanowił to kontemplować przy ludziach na ulicy.

Przedstawiciel z autochtonicznej rasy białej postanowił zwrócić mu uwagę, że jest to nieprawidłowe zachowanie.

Wieloryb z tego powodu rzucił się na niego ze swoimi obsranymi/zakrwawionymi łapami, a autochton wiedząc że ma do czynienia z płcią uprzywilejowaną bał się użyć jakiejkolwiek siły w swojej obronie, bo wiedział że dostanie 5 lat łagru za dotknięcie "kobiety" ewentualnie zakatują go jacyś przypadkowi spermiarze/bialirycerze.

Dopiero jak wieloryb go pocałował to temu się włączyło że nastąpiło MOLESTOWANIE SEKSUALNE (bo jak wiadomo w postępowym świecie także kobieta może molestować mężczyznę) i poczuł zielone światło, że teraz on już może i postanowił wielorybowi jebnąć.

Nie ma za co.