18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w metrze

phrontch • 2021-04-20, 08:33
Jeden z pasażerów zasługuje na mandat za nieprawidłowo założoną maseczkę




PanKukuruźnik82

2021-04-20, 09:10
Wygrzebie taki zjeb brudną łapą kukle z niemytej dupy a potem wytrze łapsko w siedzisko albo w słupek. A później Ty sadolu to po nich nieświadomie przejmiesz... Dramat qrwa!!! Obydwoje do utylizacji !!!

Asuritta

2021-04-20, 11:13
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Wygrzebie taki zjeb brudną łapą kukle z niemytej dupy a potem wytrze łapsko w siedzisko albo w słupek. A później Ty sadolu to po nich nieświadomie przejmiesz... Dramat qrwa!!! Obydwoje do utylizacji !!!



miałem to napisać xD

Krzysztof_Elbląg

2021-04-20, 11:19
tak se przypomniałem jak był jeszcze ten idiotyczny zwyczaj podawania sobie graby
rano wiadomo wstajesz i pierwsze co to ztrzepać konia trzeba, a to ze czas goni to czasem sie nie umyje a nie raz chlapnie w ręke no i do roboty a w robocie cześć cześć
albo kto sie nie drapie w dupie? Czasem.
To cześć

Driver19cm

2021-04-20, 11:46
Cytat:

tak se przypomniałem jak był jeszcze ten idiotyczny zwyczaj podawania sobie graby
rano wiadomo wstajesz i pierwsze co to ztrzepać konia trzeba, a to ze czas goni to czasem sie nie umyje a nie raz chlapnie w ręke no i do roboty a w robocie cześć cześć
albo kto sie nie drapie w dupie? Czasem.
To cześć



Ja rano wstaję, jem śniadanie, biorę prysznic i lece do pracy

Ty w tym czasie walisz konia, później się ubierasz i grzebiąc w dupie jedziesz do pracy . . . .

Jesteś zwyczajnym brudasem, niczym się nie różnisz od ludzi na tym fimiku :facepalm2:

Do utylizacji takich podludzi jak Ty :facepalm2:

swampman

2021-04-20, 13:28
chlop pewnie niewidomy k***a kasownika szuka a wy hejtujecie jak zwykle... sadol schodzi na psy :roll:

Manii

2021-04-20, 15:15
Driver19cm napisał/a:

Ja rano wstaję, jem śniadanie, biorę prysznic i lece do pracy
Ty w tym czasie walisz konia, później się ubierasz i grzebiąc w dupie jedziesz do pracy . . . .
Jesteś zwyczajnym brudasem, niczym się nie różnisz od ludzi na tym fimiku
Do utylizacji takich podludzi jak Ty



Mysle ze on zartowal...wyluzuj dupe

kawior2007

2021-04-20, 21:58
Maseczkę zsunął dla odwrócenia uwagi

Tuco

2021-04-21, 01:08
proncioch trzyma formę
ja już wolę te j***ne tiktoki