18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w meczecie

phrontch • 2020-08-23, 12:44
Mułła szykuje sobie kochanka




pankruk

2020-08-24, 22:53
Mors_Nigra napisał/a:

Hahaha taaaa... odkąd powstał katolicyzm, wszystko robią w swojej obronie, ta, ta. Bajki dzieciom wciskaj. Sekciarz zawsze będzie bronił swojej sekty, moslemy też wymyślają cuda, nie widy, na kiju i wianku, byle by bronić swojej "wiary".



Natomiast szczeniak zawsze będzie pie**olił swoje farmazony nt. religii chociaż chrzest jest, komunia jest, bierzmowanie jest i pewnie ślub kościelny z weselem się kiedyś zamarzy :-) Jak zaczniesz chłopcze żyć na własną rękę i przeżyjesz coś więcej niż walenie konia to może coś tam w główce zacznie świtać.

Mors_Nigra

2020-08-25, 02:07
kienzler napisał/a:

Natomiast szczeniak zawsze będzie pie**olił swoje farmazony nt. religii chociaż chrzest jest, komunia jest, bierzmowanie jest i pewnie ślub kościelny z weselem się kiedyś zamarzy Jak zaczniesz chłopcze żyć na własną rękę i przeżyjesz coś więcej niż walenie konia to może coś tam w główce zacznie świtać.



Zajebiście! Tyle bełkotu a nawet j-e-d-n-e-g-o rzeczowego argumentu nimo. Nie żebym był zaskoczony. A o mnie się nie martw, o chrzest mnie nikt nie pytał, na odmówienie komunii byłem za mały, żadnego bierzmowania nie było i nie będzie jak i reszty. I już dawno mi zaświtało, że czczenie żydowskiego pustynnego bożka w słowiańskim europejskim kraju jest absurdem ponad wszelką miarę. Ale dobrze w sumie, że się nie odniosłeś merytorycznie do tego co napisałem, jeszcze byś był zmuszony znowu mnie zwyzywać i uciec albo przyznać mi rację...

PS: Zabawne również, jak krytyka niezgodnych z naukami Jezusa poczynań wyznawców KK, musi się w mózgu sekciarskiego akolity równać od razu z odrzuceniem wiary np. Ponownie, nie żebym był zaskoczony.

ellsworth

2020-08-25, 22:40
kienzler napisał/a:

Natomiast szczeniak zawsze będzie pie**olił swoje farmazony nt. religii chociaż chrzest jest, komunia jest, bierzmowanie jest i pewnie ślub kościelny z weselem się kiedyś zamarzy Jak zaczniesz chłopcze żyć na własną rękę i przeżyjesz coś więcej niż walenie konia to może coś tam w główce zacznie świtać.


Uuu. Skończyły się argumenty (a właściwie nawet nie zaczęły) to lecisz ad personam. Tylko potwierdziłeś tym samym słuszność tego co on napisał. Brawo, k***a, brawo!

sliwa522

2020-09-09, 08:28
muzułmanie sie tak nie zachowują znam ich mieszkam kolo nich cale Zycie a to ze sie tak ubierają i wyglądają na muzułmanów to nie świadczy ze nimi sa taki jest ubiór w tamtych stronach