18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w lesie

~Sunday • 2019-07-02, 21:13

Też tak macie, że jak widzicie niedźwiadka w lesie to pierwsza myśl jest taka żeby mu zapalić kopa? :amused:

Siberian_Meat_Grinder

2019-07-03, 14:57
Coordinator napisał/a:

Ja jak wbijam do lasu to wilki mi herbatę parzą, a niedźwiedzie zabawiają tańcem




LINK

Cytat:

Parzyć herbatę -

Skrajna forma seksu oralnego polegająca na braniu do ust worka z jądrami mężczyzny, drugą ręką jednocześnie stymulując jego penis



nie masz się czym chwalić - no, ale kto co lubi: jeden męskie, inny owłosione wilcze moszny :D

botspam

2019-07-03, 17:16
k***a koleś będzie mógł opowiadać przy piwku jak to niedźwiedzia w dupę kopną

Barnellini

2019-07-03, 17:36
To co zrobił ten koleś/laska to chyba najgłupsza rzecz jaką widziałem na tym portalu. A wiadomo, że tutaj aż roi się od głupich rzeczy jakie robią ludzie.

mazga50

2019-07-03, 17:54
Bo to jeszcze miś, a nie niedźwiedź.

Rozjebie

2019-07-03, 18:42
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

nie masz się czym chwalić - no, ale kto co lubi: jeden męskie, inny owłosione wilcze moszny



Dzięki, ze pochwaliłeś się co znaczy w Twoich stronach parzenie herbaty - ja jednak polecam tradycyjny sposób!
Następnym razem jak koledzy będą Cie namawiać na herbatkę, to bądź twardy, nie otwieraj paszczy, idź do domu, wstaw wodę i spróbuj po mojemu :D

mama11

2019-07-03, 23:03
Prawdziwy sadol szkoda że to jego ostatni film

Siberian_Meat_Grinder

2019-07-04, 19:28
Coordinator napisał/a:

Dzięki, ze pochwaliłeś się co znaczy w Twoich stronach parzenie herbaty - ja jednak polecam tradycyjny sposób!
Następnym razem jak koledzy będą Cie namawiać na herbatkę, to bądź twardy, nie otwieraj paszczy, idź do domu, wstaw wodę i spróbuj po mojemu



wpieprzyłeś się i teraz się głupio tłumaczysz w marny sposób - smacznego wilczego wora :D