18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Janowie Podlaskim...

Apolityczny • 2017-08-15, 15:12
Ogier się wk***ił bo jego klacz puściła się z innym a on na pasierba łożyć nie zamierza :mrgreen:

Nihilista

2017-08-15, 21:00
UkrytaPodNickiem napisał/a:

I dobrze, trzeba być p*zdą bez honoru aby się związać z kimś z bękartem.


Cały dzień spędziłem dziś w sieci, jednak bezsprzecznie do Karynki powinna polecieć nagroda "Debil Dnia"!
Jesteś poza skalą.

DużyKutas

2017-08-15, 21:02
Pani zebro, dlaczego pani zabiła własne dziecko?
Bo kocyk był śliski.

DarknessDestiny

2017-08-15, 21:32
Zawsze wiedziałem, że zebry są bardziej czarne jak białe.

maciuch2

2017-08-15, 21:38
dresy w paskach się ganiają

Nattsjel

2017-08-16, 00:10
A tak właściwie to o co chodzi? Z tego co mi wiadomo to tylko lwy, gdy przejmują stado lwic to zabijają młode z poprzedniego miotu a te podrośnięte zostawiają. Czekam na jakąś opinię eksperta, bo poważnie nie ogarniam o co tu chodzi.

SpeedyG

2017-08-16, 08:03
Przecież nawet ludzie kiedyś tak robili, a nawet polscy królowie. Jeżeli chodzi o samotne matki, to duża część są dobrym materiałem na żonę, ponieważ będą się o was starać- dobrze gotować i karmić, robiąc gałę codziennie i okazywać czułość. Takie p*zdy już się w życiu wyszalały, często zostały zranione i teraz chcą się ustatkować.

Apolityczny

2017-08-16, 09:01
Nattsjel,
U koniowatych na czele stada stoi dominujący ogier, który jako jedyny samiec w stadzie może r*chać klacze. Czasem zdarza się jednak, że jakiś obcy ogier przeleci jego klacz, a on jako samiec dominujący nie toleruje potomstwa rywala i je zabija. Dzięki temu klacz szybciej może wejść w ruje i wydać jego potomstwo.

PS: Oprócz lwów młode po przejęciu stada są zabijane także u np. szympansów i goryli. Po prostu każdy prawdziwy alfa samiec nie toleruje nie swojego potomstwa :D

nano50

2017-08-16, 12:54
j***na w wodzie ewidentnie chciała małego utopić. A potem: "Ups...Wypadek :roll: "

Mota

2017-08-16, 18:46
widać że weganie bo tak to by już do gardła sie rzucili

yatoya

2017-08-16, 19:13
Przecież to zwykły wpie**ol od ojca po wywiadówce :D

Dżizas_kurde

2017-08-16, 21:22
- Janusz zostaw go !
- Ja mu k***a dam !
- Janusz przestań to jeszcze dziecko !
- sp***alaj matka ! Co on sobie gówniarz jeden myśli ? Dopóki jest pod moich dachem to będzie robil co mu każę !
- Janusz daj spokój ! Zostaw go !
- Nie będzie żadnego pedalstwa w tym domu ! Do k***y nędzy ! Jak mu k***a dam "Tato kupiłem hondę"