18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Holandii

GeorgeHarvey1 • 2022-08-01, 17:59

Demokracja pełną gębą

xxmercy

2022-08-02, 12:19
PryszczatyJeż,

PryszczatyJeż napisał/a:

Raczej takich zjebow covidowych co by najlepiej każdemu mówili co mają robić. Ktoś ostatnio napisał, że sadol lewacki się zrobił i tak jest.



co ma bycie ograniczonym czyli bycie szurem i antycovidziarzem do lewactwa?

pytolsky

2022-08-02, 12:39
Siriuz napisał/a:

a no to wszystko jasne! W demokratycznym państwie trzeba mieć przecież zgodę magistratu na protestowanie, w przeciwnym wypadku należy się pała i do suki



Nie, on nie dostał pałą bo zorganizował nielegalną manifestację. On dostał pałą, bo - wbrew instrukcji policjanta - jej nie zakończył a potem wdał się w nim w pyskówkę. Policja nie eskaluje konfliktu a typ zaczyna się zachowywać agresywnie. Antykowidowemu podczłowiekowi się należało.

Doggers

2022-08-02, 12:40
@Sm_Jaca

to protest jakiś covidowych zjebów z tego co doczytałem nie mieli zgody na protest, nie reagowali na nakaz rozejścia się i tak się skończyło.

mówisz o tych zjebach co są szczurami eksperymentalnymi i chodzą z majtkami na głowie?

rara

2022-08-02, 12:55
Jednak j***ć pis jarek dotarł i tutaj z drugiej strony ten policmajster nie dość że spedalony to do tego nafukany polskim ścierwem

xxmercy

2022-08-02, 13:30
pytolsky napisał/a:

Nie, on nie dostał pałą bo zorganizował nielegalną manifestację. On dostał pałą, bo - wbrew instrukcji policjanta - jej nie zakończył a potem wdał się w nim w pyskówkę. Policja nie eskaluje konfliktu a typ zaczyna się zachowywać agresywnie. Antykowidowemu podczłowiekowi się należało.



no dokładnie, antycovidziarzowi się należał mocny wpier*ol ale niektóry przegrywy sadolki i tak go bronią

to...........10

2022-08-02, 15:36
pazuzu napisał/a:

No dobra ale co to ma wspólnego z demokracja? Kolesie zaatakowali policjantów to i dostali tak to działa chyba w każdym kraju i ustroju politycznym



Nic nie ma. To typowe pie**olenie prawactwa i innych putinowskich pomiotów jak to źle jest na tym zgniłym Zachodzie.

Siriuz

2022-08-02, 16:16
pytolsky napisał/a:

Nie, on nie dostał pałą bo zorganizował nielegalną manifestację. On dostał pałą, bo - wbrew instrukcji policjanta - jej nie zakończył a potem wdał się w nim w pyskówkę. Policja nie eskaluje konfliktu a typ zaczyna się zachowywać agresywnie. Antykowidowemu podczłowiekowi się należało.



No k***a, co Ty masz w głowie, że takie coś wyprodukowałeś? "Nie dostał za opuszczenie klatki, tylko za to że nie chciał do niej wrócić". Czy Ty rozumiesz sens słów, które zapisujesz?
Poza tym @Sm_Jaca nie napisał o antycovidowych zjebach tylko o zjebach covidowych. Wszystko Ci się pie**oli.

vanTerrier

2022-08-02, 16:29
Siriuz napisał/a:

a no to wszystko jasne! W demokratycznym państwie trzeba mieć przecież zgodę magistratu na protestowanie, w przeciwnym wypadku należy się pała i do suki



tak, dokładnie.

Jak napie**alają BLM to jest burza braw, więc czemu oburzenie, że w Holandii też się nie pie**olą?

Siriuz

2022-08-02, 16:37
vanTerrier napisał/a:

tak, dokładnie.
Jak napie**alają BLM to jest burza braw, więc czemu oburzenie, że w Holandii też się nie pie**olą?



Może dlatego, że BLMy to zwierzęta, i napie**alają ich za przemoc i niszczenie, nie za protestowanie.
Nie wiem kto na tym filmie protestuje i po co, mogą być to i lewaccy-płasnoziemcy, ale prawo do zgromadzeń i swobodnego wyrażania opinii to jeden z filarów wolnego społeczeństwa.

AmonG

2022-08-03, 09:01
Cycu320 napisał/a:

Następny 'niedouk" chciał zabłysnąć. Już ci tłumaczę tłuku jeden. Karnister to pojemnik na paliwo. OBYDWIE formy są poprawne czyli KARNISTER oraz KANISTER ty durniu bez matury.



No już się tak nie podniecaj xD

Sztruks napisał/a:

Mi kiedyś w zwolle zabrakło z ziomkiem paliwa psiarnia zabrała mnie na komisariat bo nie miałem karnistra (stacje tam są do 18 otwarte) i pała mnie napie**alała tym kanistrem po głowie! Wyrwałem mu ten karnister jebnąłem nim o ścianę i mówię Holenderska k***o cię zaraz rozjebie! Zadzwonili do mojego opiekuna ten przyjechał i mówi „k***a Michał ty książkę napisz i swoich przygodach w NL”



Polska patola w NL xD to miałeś w końcu ten karnister czy nie? Bo nie miałeś go a nagle dostałeś nim przez łeb. Ile zjaraliście z ziomem?

:lol:

pytolsky

2022-08-03, 09:23
Siriuz napisał/a:

No k***a, co Ty masz w głowie, że takie coś wyprodukowałeś? "Nie dostał za opuszczenie klatki, tylko za to że nie chciał do niej wrócić". Czy Ty rozumiesz sens słów, które zapisujesz?
Poza tym @Sm_Jaca nie napisał o antycovidowych zjebach tylko o zjebach covidowych. Wszystko Ci się pie**oli.



No i taki murzyn w stanach też protestował przeciwko brutalności policji (a protesty były ponoć w większości pokojowe) więc krótka piłka w twoją stronę - można pałować jak ktoś się stawia bagietom, czy zależy kto protestuje?

Swoją drogą - 6 milionów zgonów (przy założeniu, że ruskie czy kitajce podają swoje prawidłowe dane) a zjeby foliarze w dalszym ciągu kwestionują istnienie tego wirusa i pie**olą coś o klatkach czy maskach xD

feluke

2022-08-03, 21:36
Morda myślą nieskalana


sm...........ek

2022-08-03, 23:50
Dlatego nosze teleskop. Jak mnie k***a j***na tylko sprobuje dotknąć, to odrazu wale w tej psi ryj.