18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Blumbergu

~Beny • 2021-07-29, 23:21
Pan koparkowy podobno nie dostał zapłaty za wykonaną pracę.
Lokatorzy mieli się wprowadzić 1-go sierpnia



Źródło takie a nie inne, bo na większości stron wołają o subskrypcję.

Olashenco

2021-07-30, 06:56
No i zajebiście, j***ć deweloperke.

pro_avenger

2021-07-30, 06:57
No i zajebiście kasy dalej brak i jeszcze sprawa w sądzie z nadzieją na spore koszty naprawy :lol:
Fajnie się takich glupków ogląda.
Myślącym jednak nie polecam

Juzwa

2021-07-30, 08:07
Budrys2000 napisał/a:

Pół miliona euro strat, sporo. Może mieć przej***ne



Jak będzie mądry, to popełni samobójstwo i deweloper dostanie ch*ja, a nie odszkodowanie od koparkowego.

andrzejrobert75

2021-07-30, 08:16
Rannhide napisał/a:

Sporo musiał zarabiać



To koszty egzekucji dochodzą,komornik ściąga 100,a koszty liczy 200.

rutko83

2021-07-30, 08:37
Jakieś słabe te balkony

Wiewór

2021-07-30, 08:48
picolo napisał/a:

I bardzo k***a dobrze , patodeweloperka nie będzie się bogacić kosztem zwykłych ludzi. Wielkie brawa dla tego pana.



I tak się bogacą bo Polscy niewolnicy bez godności płacą im za 3 pokojowe mieszkanie 60 m 1 mln złotych.

Loteledich

2021-07-30, 09:24
Do wszystkich co piszą, że bardzo dobrze, ch*ja - od takich rzeczy jest sąd. Mam nadzieję, że koparkowy odpowie za swoje czyny

TarczaKowadło

2021-07-30, 09:35
Loteledich napisał/a:

Do wszystkich co piszą, że bardzo dobrze, ch*ja - od takich rzeczy jest sąd. Mam nadzieję, że koparkowy odpowie za swoje czyny



normalnie bym się zgodził... gdyby nie to, że to trwa. a j***ny patodeweloper przez ten czas skasuje hajs, pójdzie na ugodę i niby wszystko będzie spoko. a koparkowy przez ten czas albo będzie żarł gruz albo będzie się musiał zapożyczyć.

ch*j w dupę patodeweloperce i nieterminowym kontrahentom.

NafazowanyKoleś

2021-07-30, 09:35
Oboje mają teraz syfu, ale deweloper bardziej i chłop dobrze o tym wiedział

MisiaXD

2021-07-30, 10:12
johny2015 napisał/a:

to normalne, że on z taką łatwością zgarnia te balkony koparka? nie powinny być ... jakby ... wytrzymalsze?



Tak normalne. teraz balkony w większości są gotowe tak samo jak schody i montowane są na specjalnych łącznikach.

Carti

2021-07-30, 10:19
Nie ma k***a jarania na balkonie

djpyza

2021-07-30, 11:00
Wiewór napisał/a:

I tak się bogacą bo Polscy niewolnicy bez godności płacą im za 3 pokojowe mieszkanie 60 m 1 mln złotych.



jak ktoś ma milion na kącie to się nie pcha do bloku jak ma trochę oleju w głowie tylko się buduje... trzeba być nieudacznikiem mieć bańkę na kącie i pchać się w blok xD

koniskooooo

2021-07-30, 11:33
Śmieszne, ze piszecie ze robol bardzo dobrze zrobił i deweloper będzie płakał. Deweloper i tak dostanie odszkodowanie, jedyne co nie wyrobi się w terminie, a koperkowy nie wypłaci się do końca życia po kilku latach spędzonych w puszce.

broomer

2021-07-30, 11:35
Widac ze to nie opetator siedzi w kabinie, weze od lyzki pozrywal zaraz przy pierwszym uderzeniu + za blisko podjechal pod budynek nie mogl sie dobrze zlozyc i narazal maszyne i siebie na uszkodzenia, najpewniej jakis bidowlanoec z wykonczeniowki nie dostal rozliczenia za kontrakt.
Nie ublizajcie operatorom ;) :mrgreen: :mrgreen:

grudzin7

2021-07-30, 13:32
djpyza napisał/a:


jak ktoś ma milion na kącie to się nie pcha do bloku jak ma trochę oleju w głowie tylko się buduje... trzeba być nieuda



Tiaaa, za ten milion to nawet pół działki pod budowę w Warszawie nie kupisz, a co dopiero jeszcze dom zbudować... A żeby codziennie do pracy dojeżdżać półtorej godziny w jedną stronę to dopiero trzeba być nieudacznikiem.

Takie mamy zj***ne władze dużych miast, że zezwalają na budowę w ch*j wielkich wieżowców na biura, w których pracują potem setki albo i tysiące osób. Jak tysiące osób mają dojechać w jedno miejsce na jedną godzinę, to nie da się tego zrobić inaczej niż zapychając pół miasta. Ale tego urzędasom nie wytłumaczysz...

Mam głęboką nadzieję, że trend z pracą zdalną się utrzyma i za 4-5 lat również będzie można po ludzku pracować zdalnie. Wtedy sam też z wielką chęcią wypie**olę z tego miasta i wybuduję własną chatkę na jakimś wyp*zdowie.