18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Australii

~Sunday • 2020-03-07, 11:43
Najpierw zniknęły maski ochronne, potem żele antybakteryjne i środki do dezynfekcji, teraz internauci z wielu krajów pokazują puste półki po papierze toaletowym.
W Australii zapanował taki szał, że jedna z gazet specjalnie wydrukowała kilka pustych stron... :-D



Bonus w temacie:
spoiler

camson

2020-03-07, 11:45
Wystarczy wyłączyć tv i radio. Po koronawirusie ani śladu o ile nie masz idiotów w swoim otoczeniu.

bodzio667

2020-03-07, 14:13
U nas to było wiele lat temu. ;)

Juzwa

2020-03-07, 15:25
I bardzo dobrze. Niech te wszystkie ch*je zobaczą z czym my się musieliśmy borykać przez dziesięciolecia.

ProVVe

2020-03-07, 16:16
Jak stoję w kolejce przy kasie zaraz wiem z kim mam do czynienia... Parę dni temu zacząłem się śmiać z gościa jakieś 40+ co do swojej lubej wyleciał "kupuj bo ludzie kupują bo ten wirus idzie..." (słowo w słowo cytat). Jak wyj***łem śmiechem mogli tylko patrzeć. Jeszcze lepsi sa Ci co twierdza, że jakis gigantyczny market wyczyścili z towaru... Tamci maja magazyn wielkosci całego osiedla, ale janusze twierdza, że wszystko wykupione.... Na spokojnie robie sobie zakupy i patrze na tych zjebów. Jak mówie wielkopolska i mazowieckie chyba tak od tego tvn-u odpie**ala akcje... Nie wiem co trzeba mieć w głowie... Ciekawe jakie ustawy przechodza i dzialania rzadu podczas tej "epidemii"

PS. Czytałem super komentarze:
nr 1
Zanim wykupicie mi cały makaron... A dodam, że k***a bardzo lubie makaron...

nr 2
Pan1: Ludzie spodziewaja sie wirusa i wszystkie mydła i płyny dezynfekujące kupili
Pan2: Sraczki tez się spodziewają bo cały papier toaletowy wykupili

xv89

2020-03-07, 18:31
Z tym papierem, to coś jednak jest na rzeczy.
Dziś stałem w kolejce w Biedrze i dziadyga przede mną 8 opakowań po 24 sztuki srajtaśmy kupił. Tak się zastanawiałem, po co mu tyle...

HiSpect

2020-03-09, 02:07
W niemczech jest ponoć podobnie. W tych większych sklepach papier toaletowy wykupują na potęgę, a ja nadal zachodzę w głowę po co? Nawet jeśli go w pewnym momencie zabraknie, to zawsze dupsko można umyć zwyczajnie wodą.

I nie, wody nie zabraknie przez zwykłą grypę.

Nexus69

2020-03-09, 19:56
w lidlu na rejonie wyj***ło hajsometr poza skale