18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem u fryzjera

~Sunday • 2019-10-27, 15:10

Taki klient :ciasteczkowy:

zdun

2019-10-27, 18:49
Był taki filmik o fryzjerze co strzygł ogniem. Tu by się sprawdził idealnie.

ProVVe

2019-10-27, 19:15
Lepiej było mu łeb podpalic... Teraz każdy tam może dostać gnidy i inne ch*jstwa i trzeba saplic cały lokal razem z tymi brudasami

madrus666

2019-10-27, 19:27
Pierwszy raz sie pożygałem oglądając cokolwiek na tej stronie

Dzisiaj

2019-10-27, 19:37
Fryzjer powinien ogolic go na lyso by uniknac wszawicy. NAstepnie klient powinien dac te wlosy na wystawe, za szklana szyba. Klient powinien zalozyc muzem i twierdzic, ze w tym salonie zginelo 6 milionow jego ziomali - na dowod powinien pokazywac wlosy... Powinien zarzadzac dozywotniej renty dla siebie i swojego ludu

OpenStreetMaps

2019-10-27, 19:45
O urzędnicze pasożytnicze biurwy do utylizacji .

Pasą się na całego na zdrowym organizmie podatnika żywiciela swego.

PODATNIK - Wierny rządu poddany podatny na urzędnicze szykany

j***ć system w którym człowiek pracy jest okradany a nierób nagradzany !

mazga50

2019-10-27, 20:01
Arabski książę się ciutkę zapuścił...

uho82

2019-10-27, 20:36
Coś mi zaczęło chodzić po głowie.

pitta

2019-10-27, 21:09
silwerbalk napisał/a:

Ja pie**ole XXI.w a wszawica dalej obecna u niektórych ludów... albo zwykły menel co raz do roku się obciąć kazał...



Tu akurat mamy patologię, ale nie wiem czy wiesz, wszawica co jakiś czas jest w przedszkolach, szkołach. I byś się zdziwił, bo często jest u dzieciaków z tzw"lepszych domow" a starym nie przetlumaczysz żeby łby posprawdzali... bo ich krupniczki takie ładnie ubrane i czyste...

Dżizas_kurde

2019-10-27, 23:08
Cytat:


Ja pie**ole XXI.w a wszawica dalej obecna u niektórych ludów... albo zwykły menel co raz do roku się obciąć kazał...


Będziesz miał dzieci to zobaczysz że w XXI wieku w Polskiej szkole takie rzeczy to norma.
A jakie oburzenie wśród rodziców jak się zakomunikuje "któreś dziecko ma wszy - proszę przeprowadzić zabieg"

człowieku, mam dwie córki.... przez 3 miesiące z tym walczyliśmy i z innymi rodzicami... bo wiedzieliśmy już kto i co..

"TO PROSZE MI TO SFINANSOWAĆ !"
k***a mać j***na... Grażyna pie**olona...

neonpmi

2019-10-28, 00:58
Pokaże to dzieciakom jak się nie będą chciały iść sie kompać :lol: :lol:

silwerbalk

2019-10-28, 02:34
Dżizas_kurde napisał/a:

Będziesz miał dzieci to zobaczysz że w XXI wieku w Polskiej szkole takie rzeczy to norma.
A jakie oburzenie wśród rodziców jak się zakomunikuje "któreś dziecko ma wszy - proszę przeprowadzić zabieg"
człowieku, mam dwie córki.... przez 3 miesiące z tym walczyliśmy i z innymi rodzicami... bo wiedzieliśmy już kto i co..
"TO PROSZE MI TO SFINANSOWAĆ !"
k***a mać j***na... Grażyna pie**olona...



Ja bym jej odpowiedział że moge jej sfinansować ale bilet do Auschwitz i zabieg oczyszczania z robactwa..... Ciekawe czy by zajarzyła o co chodzi

:lol:
To fajny syf mają w domu.


:roll:

Też miałem biedę w domu ale k***a nigdy nie mieliśmy wszów u siebie ani głodni nie łaziliśmy.....

Policeman

2019-10-28, 13:07
Co wy gadacie, że to jakaś plaga, brudny arabus, co to włosów nie myje, żyje w syfie i jedyne co robi to wylewa tonę żelu na łeb by wyglądać jak Ronaldo. W Polsce po 10 minutach w klubie miałby już kilka chętnych na ubogacenie, a potem to idzie lawinowo.

Ciekmasss

2019-10-28, 13:29
Pierwsza myśl... spalić!!