18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na wschodzie...

Halman • 2024-02-24, 21:59

mundurowe kacapy kończą imprę w kawiarni o nazwie "twierdza" na krymie...
(wrzucam jako że de facto nie są to działania wojenne)

ProVVe

2024-02-24, 22:09
Ja tam juz k***a nie wiem kto kogo i za co leje na tych filmach. Kazdy gada po rusku, wojna jest ale normalnie imprezuja... Co za surrealistyczna rzeczywistość. Podczas drugiej WŚ kolaboranci sobie prowadzili takie życie towarzyskie z okupantami, a reszta albo przestraszona albo kombinowała jak ich sie pozbyć

PisPo

2024-02-24, 22:30
j***ć ten ruski pie**olnik ptfuuu

Lo...........cz

2024-02-24, 22:36
Przyszli się naj***ć, bo tam na trzeźwo się nie da wytrzymać.

Nome

2024-02-24, 22:38
cywile pogonili tych dwóch starych zboków, to oni wrócili z kumplami z brygady ochotniczej i zrobili rozpie**ol - śledztwo trwa :D

dżonyłojlker

2024-02-24, 22:45
Ten co napie**ala i ten co pomaga są identyczni, to musza być bracia bliźniacy. Dobro i zło, ten zapie**oli komuś kopa w ryj, a brat pomoże i posadzi na krześle.

riddick1773

2024-02-24, 22:47
PisPo napisał/a:

j***ć ten ruski pie**olnik ptfuuu



jak to ukraina

kris1978

2024-02-24, 22:52
To chyba dlatego Putin ma 105 % poparcia

Nome

2024-02-24, 22:58
z tego co zrozumiałam to oni byli z prywatnego wojska, coś typu grupa wagnera, tam podobno sporo jest prywatnych firm wojskowych

silwerbalk

2024-02-24, 23:14
No bo wyj***li dwóch kolegów z imprezy na co to się poskarżyli kolegą i wbili na imprezę szukając gości którzy ich wyj***li z bibki

markskaw

2024-02-25, 00:06
nie wiem o co tm chodzi wogóle, ktoś coś jakiś większy kontekst wie?
ale te grubasy co już kopią tych leżacych, na poczatku filmiku widać jak w oddali pokazują gdzie kto jest..... więc może zostali wyj***ni czy coś i poszli się poskarżyć czy ki ch*j.... ale akcja w tle na samym początku wygląda właśnie jakby "tato tato, tam właśnie to mi zrobili"

Condom69size

2024-02-25, 00:08
Tak wygląda ruski mir na ziemiach okupowanych. Ha tfu. Czerwona zaraza.

robsonx79

2024-02-25, 00:55
ProVVe napisał/a:

Ja tam juz k***a nie wiem kto kogo i za co leje na tych filmach. Kazdy gada po rusku, wojna jest ale normalnie imprezuja... Co za surrealistyczna rzeczywistość. Podczas drugiej WŚ kolaboranci sobie prowadzili takie życie towarzyskie z okupantami, a reszta albo przestraszona albo kombinowała jak ich sie pozbyć



W czasie II WŚ w Polsce odbywało się normalne życie towarzyskie. Za dużo filmów o konspiracji...

KoniecZartow

2024-02-25, 01:28
ProVVe napisał/a:

Ja tam juz k***a nie wiem kto kogo i za co leje na tych filmach. Kazdy gada po rusku, wojna jest ale normalnie imprezuja... Co za surrealistyczna rzeczywistość. Podczas drugiej WŚ kolaboranci sobie prowadzili takie życie towarzyskie z okupantami, a reszta albo przestraszona albo kombinowała jak ich sie pozbyć



Ostatnio chłop co reportaż robił z kijowa, pie**olił o wojnie, o pomocy, a z tyłu baby z siatami zapie**alają, inny chłop pije za sklepem, drugi szcza za bramą, także wojna wojną, ale skoro ruskie same nie wiedzą co się dzieje, to na ch*j politycy wciągają w wojnę nas na siłę. Oczywiście, zbroić się i nie patrzeć na lewackie dyrdymały. Trzeba banderostanowi pomóc w wojnie i deportować ukrów na front.

Janko

2024-02-25, 06:40
ch*j wie o co chodzi