18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na Ukrainie

~Sunday • 2022-06-03, 17:36

Berdiańsk, miasto portowe w obwodzie zaporoskim obecnie pod rosyjską okupacją.

zb...........ig

2022-06-03, 21:49
Kulabambula napisał/a:

Chwała Wielkiej Rosji



Wsadź sobie w dupę tę ruską propagandę :D

A ja, korzystając z okazji, wypiję zdrowie ruskiej floty: DO DNA! :amused:

baronturbina

2022-06-03, 22:24
htp napisał/a:

Niezależnie od poglądów i oceny - na piwo (od gorola) zasłużyłeś.


Gorol górołazów pozdrawia na piątkowy wieczór HTP :-)

Quassar napisał/a:

Chciałeś źle a wyszło dobrze następnym razem przeczytaj dokładnie materiał jaki podsyłasz bo gościu pozytywny:
Do polski przyjechał już w 96 bo Rosje uznał ża zj***ny kraj a rodowitego ojca matka olała i poznała lepszego w Polsce w Lublinie gdzie zdecydowała się wraz z synem zostać na stałe
Co tylko potwierdza że rosja to zj***ny kraj i każdy tam to niemal patologiczne rodzina i wszyscy tak kochają ten kraj że aż nienawidzą i każy tylko patrzy jak sp***olić z tego jak że olbrzymiego zadupia przy pierwszej okazji nie koniecznie lepszej przy jakiejkolwiek


Jak napisałem mości Quassar nie chciałem źle. Chciałem żeby użytkownicy zobaczyli że „nie taki diabeł zły jak się go maluje”z

*do htp. Miało być „gorol, gorola pozdrawia…” .. :-) nie chce mi się kompa odpalać i edytować.
Upojnego piątku Sadole :-)

pinki88

2022-06-03, 23:39
Kulabambula napisał/a:

Chwała Wielkiej Rosji



Jeżeli miałbym wybierać, to wolę wschód i ruskich niż to LGBT i murzynów z zachodu.

htp

2022-06-04, 00:09
baronturbina napisał/a:

*do htp. Miało być „gorol, gorola pozdrawia…



No tak, Dąbrowa Górnicza to też gorole :)

~mg_schutze

2022-06-04, 00:25
Kulabambula napisał/a:

Chwała Wielkiej Rosji



Taki
Obraz
Wasz.

Wodka bielaja
Niebo siniee
Mordna krasnaja
Żyżń prikrasnaja.

Tłumaczonko:
Wódka biała
Niebo niebieskie
Morda czerwona
Życie przepiękne.




Lileniaa

2022-06-04, 00:38
Szkoda mi tylko tych wszystkich zwierzątek :'(

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-04, 02:03
Payan napisał/a:

Wyj***ć tych wyżej.



I twój post....

:-?

@hardowski

Daj to na torrenta. Chętnie pirata pobiorę

:-D

1bolek1

2022-06-04, 07:20
pinki88 napisał/a:

Jeżeli miałbym wybierać, to wolę wschód i ruskich niż to LGBT i murzynów z zachodu.



chyba nie wiesz co to ruska okupacja, a ja pamiętam

zipi

2022-06-04, 07:37
j***ć rusków i ukrainców.

zauwazyłem ze Ci co popierają rusków to nie daltego ze darzą ich jakim kolwiem szacunkiem czy empoatią, ale tylko dlatego ze ukraińcy mordoowali polaków razem z niemcami podczas wojny i tak samo jest w drugą stronę Ci co jebią ruskich tak samo nie widzą w nich niczego pięknego tylko to ze Ci ruscy są tacy źli " bo zachód tak mowi" jasne ruscy nas j***li przez pewien czas, ale to nie dlatego Ci wszczy ludzie tak popierają ukrainców a ganią ruskich, a dlatego ze naczytali się wyborczej, Tvnu i tej nagonki na ruskich przez niemcy, a potem Ci te same niemcy robili najwieksze dile w Ruskimi na gaz itd ale wy jescie zmanipulowanymi zjebami, mam nadzieje ze PO i PIS bedą was j***ć do konca swiata i dzień dłuzej.

baronturbina

2022-06-04, 08:40
@hardowski
Rico Rodriguez by zrobił porządek na Ukrainie.

ja...........15

2022-06-04, 09:35
J e b a ć ukraine

j***ć ukraine

andrzejrobert75

2022-06-04, 11:31
zipi napisał/a:

j***ć rusków i ukrainców.
zauwazyłem ze Ci co popierają rusków to nie daltego ze darzą ich jakim kolwiem szacunkiem czy empoatią, ale tylko dlatego ze ukraińcy mordoowali polaków razem z niemcami podczas wojny i tak samo jest w drugą stronę Ci co jebią ruskich tak samo nie widzą w nich niczego pięknego tylko to ze Ci ruscy są tacy źli " bo zachód tak mowi" jasne ruscy nas j***li przez pewien czas, ale to nie dlatego Ci wszczy ludzie tak popierają ukrainców a ganią ruskich, a dlatego ze naczytali się wyborczej, Tvnu i tej nagonki na ruskich przez niemcy, a potem Ci te same niemcy robili najwieksze dile w Ruskimi na gaz itd ale wy jescie zmanipulowanymi zjebami, mam nadzieje ze PO i PIS bedą was j***ć do konca swiata i dzień dłuzej.



Można nie popierać ani jednych,ani drugich.

Agoreth

2022-06-04, 12:36
andrzejrobert75 napisał/a:

Można nie popierać ani jednych,ani drugich.



No pewnie, bo to nie nasza wojna, ale coś Ty... Nikt tutaj tego nie zrozumie. Nikt nie zrozumie, że w naszym przypadku opowiadanie się za którąś ze stron jest po prostu złe i kompletnie pomińmy zjawisko kibicowania niczym klubom piłkarskim. Jeśli ktoś nie jest przynajmniej częściowym pluralistą, to jest po prostu kompletnym idiotą. Krzyczący - "j***ć Ukrainę", "j***ć Rosję" to jeden i ten sam idiota. Trzeba stać wysoko i pluć prosto do głupich gęb akurat, gdy krzyczą.

Krzychuj123

2022-06-04, 12:37
Jebac Polaków za jedwabne, a ruskich z zasady.