18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na rosyjskiej budowie

~LegendarnyZiom • 2013-03-05, 10:40
Dźwigowy jest ch*jowy. :idzwch*j:


outsider_max

2013-03-05, 15:43
Ktoś kiedyś napisał/a:

Yyyy szyny były złe..... :lodowka:


kszh19

2013-03-05, 18:02
spyyd3r napisał/a:

mialo prawo sila od środkowa
a ze Kretyni nie wiedza ze im dalszy zasięg dźwigu to ciężar mniejszy :D bo zacznie działać jak waga :D to Blać :D ni h*ja a to suka


Ugaga wypowiedź eksperta

Każde urządzenie dziwgwe podlega pod UTD oraz posiada tzw. Tablele cięzarów oraz "blokade dzigni"( po przekroczeniu odpowiednio dużego ciezaru) owa blokada blokuje ruchy tzw niebezpieczne możesz jedynie opisucis skrócic wysięg lub podnieść głowny wysięg ( cięzar wówczas idzie w kierunku dziwgu)

widać w ruskich cos takiego nie istnieje lub operatore który sie "zna" pogrzebał w owych systemach bezpieczensta ( dodatkow widac w miare nowy dzwig to powiene posiadac komputer itp który powien odciac owe ruchy "niebezpiecZNe"

Jackofspam

2013-03-05, 18:33
Jako specjalista mówię ( Ilę ku*wa razy mam powtażać poniżej poziomu dźwigu materiału nie opuszczamy ! )

donwasyle

2013-03-05, 18:47
@kszh19

Ty się najpierw naucz pisać jak chcesz się za eksperta podawać. ;)

mart8

2013-03-05, 20:10
Szacun dla dźwigowego - zdażył uciec przed śmierci :)

piwko6

2013-03-05, 20:27
Mi zawsze szkoda tych biednych operatorów. Przy takim sprzęcie, straty kolosalne a mało która firma ma ubezpieczenie od takich wypadków. Pewnie go będą ścigać albo go powieszą :-/

mayday1707

2013-03-05, 21:56
kszh19 napisał/a:


Ugaga wypowiedź eksperta

Każde urządzenie dziwgwe podlega pod UTD oraz posiada tzw. Tablele cięzarów oraz "blokade dzigni"( po przekroczeniu odpowiednio dużego ciezaru) owa blokada blokuje ruchy tzw niebezpieczne możesz jedynie opisucis skrócic wysięg lub podnieść głowny wysięg ( cięzar wówczas idzie w kierunku dziwgu)

widać w ruskich cos takiego nie istnieje lub operatore który sie "zna" pogrzebał w owych systemach bezpieczensta ( dodatkow widac w miare nowy dzwig to powiene posiadac komputer itp który powien odciac owe ruchy "niebezpiecZNe"



Ty ekspert a chodziłeś na fizykę? A może inaczej. Widziałeś kiedyś huśtawkę? To teraz wyobraź sobie kiedy z jednej strony posadzisz rodowitego, tłustego hamburgera a z drugiej suchego kebaba... Udźwignąć udźwignie tylko rozłożenie masy było ch*jowe
Wszystko by się tutaj udało ale jak zwykle bark wiedzy wzięło górę. W tym konkretnym przypadku powstał tzw. element wahadła, czyli wychylenia pionowego. Udźwig sprzętu nie został przekroczony (ale był na granicy udźwigu) ale kopara się bujała równolegle do osi dźwigu i takim to oto sposobem powstał efekt huśtawki co spowodowało zaliczenie backflipa przez żurawia. Tu można dołożyć jeszcze element błędu operatora. Zapewne grunt był miękki a koleś źle zabezpieczył tyle podpory, te się zapadły i z tej okazji cieszymy się na sadolu z filmiku :)

dziowani

2013-03-05, 23:10
ale pie**olnął