18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na placu zabaw

~Sunday • 2019-10-30, 10:05

Dzieciaczki :)

jednoręki-ujeżdżacz

2019-10-30, 16:08
sirapacz napisał/a:

Jeśli się na tym etapie nie utemperuje tych gówniarzy to potem będzie tylko gorzej. Poza tym, swoje dzieciaki pilnuję nieustannie i nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie przez minutę czy dwie ktoś katuje mi dzieciaka a ja nie widzę i nie reaguję.

O k***a, o ja pie**ole. Czyli kolejny tatuś czy tam mamusia co będzie za swoim bachorem latać krok w krok? Na dwór też nie wypuścisz? Bo niebezpiecznie? Naucz lepiej dziecko jak ma sobie radzić w takiej sytuacji.

Strielok1

2019-10-30, 18:31
Lyttald napisał/a:

To jest sadistic. Jak jesteś taki delikatniś to wyp***zielaj na kwejka



Ależ ty jesteś twardy... A tak naprawdę kozak w necie, p*zda w świecie

:lol:

maki1981

2019-10-30, 19:29
Echh co to się podziało z tymi dzieciakami
Za moich czasów bawiliśmy się w doktora z koleżankami a teraz tylko przemoc...

ProVVe

2019-10-30, 19:34
Ja za dzieciaka jak mnie starsi, a co za tym idzie dużo więksi atakowali w kilku brałem kamienie i rzucałem w mordy... Nie mówię, że ojciec nie powinien rozmówic sie z reszta, ale dziecku powinien powiedziec, że ma się bronic i tyle. Wszedzie i w kazdym wieku ktos kogos bedzie zaczepiał. Ciekawe tylko czy to była opiekunka

sweden0909

2019-10-30, 20:58
od razu widać że to brazylia

KojiroH

2019-10-30, 21:16
sirapacz napisał/a:

Jeśli się na tym etapie nie utemperuje tych gówniarzy to potem będzie tylko gorzej. Poza tym, swoje dzieciaki pilnuję nieustannie i nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie przez minutę czy dwie ktoś katuje mi dzieciaka a ja nie widzę i nie reaguję.



Jak zostawiasz dzieci w przedszkolu też nie wyobrażasz sobie sytuacji, że przez minutę czy dwie ich nie widzisz?
Filmik wygląda przecież jak jakieś przedszkole czy ch* wi co innego. Pewnie jakaś lampuciara na stanowisku przedszkolanki woli patrzeć w telefon niż wykonywać swoją robotę.

Ale też się z Tobą zgodzę, że jeśli na tym etapie nie ogarnie się takiego zachowania to potem może być patola.

Iquid

2019-10-30, 21:33
sirapacz napisał/a:

Jeśli się na tym etapie nie utemperuje tych gówniarzy to potem będzie tylko gorzej. Poza tym, swoje dzieciaki pilnuję nieustannie i nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie przez minutę czy dwie ktoś katuje mi dzieciaka a ja nie widzę i nie reaguję.



Rodzice tego nie zrobią bo pewnie są jeszcze większymi patusami. Takie k***y małe czy duże trzeba tępić. Takie zachowanie wynoszą z domu stary pewnie też leje matkę.

shoe5maker

2019-10-30, 21:59
Porachunki gangów w przedszkolu.

SirKotek

2019-10-31, 02:01
Tak się teraz w klasy gra jak braknie kredy i asfaltu.

bugmenot7

2019-10-31, 06:02
sirapacz napisał/a:


''Jeśli się na tym etapie nie utemperuje tych gówniarzy to potem będzie tylko gorzej. Poza tym, swoje dzieciaki pilnuję nieustannie i nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie przez minutę czy dwie ktoś katuje mi dzieciaka a ja nie widzę i nie reaguję. ,,



nikogo to nie obchodzi.

JolkiPolkiPL

2019-10-31, 18:14
Czy ten w czerwonej kurtce był czarny?