18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na lotnisku w Miami

~Sunday • 2020-01-17, 11:07
„To szok. W rzeczywistości nie uwierzyłbyś w to, na co patrzysz. Wygląda na to, że to nieprawda." - powiedział podróżnik Pru Ingelfield.
Nigdy nie spodziewałbym się czegoś takiego." - powiedział Tay Credit.
Inny podróżnik powiedział: „Zdecydowanie chciałbym jej pomóc”.
:mrgreen:

Więcej:
spoiler

MIAMI (CBSMiami) napisał/a:

Kobieta przechodząca przez strefę odbioru bagażu na międzynarodowym lotnisku w Miami, jednocześnie zdejmująca wszystkie swoje ubrania, jest teraz w areszcie w celu oceny psychicznej.
Było tuż przed północą, kiedy oszołomieni pasażerowie zauważyli przechodzącą kobietę w ciemnoniebieskiej bieliźnie.
Była naga na środku lotniska!
Chwilę później wideo pokazuje ją na radiowozie niedaleko wyjścia. Zeskakuje i podbiega do policjanta, który zabiera ją do aresztu.
Pasażerowie, którzy to widzieli, nie oczekiwali tego, co zobaczyli.


źródło

suchy80

2020-01-17, 21:33
jasiek.kulaga napisał/a:

dobra figura, ladne dupsko, fajnie kreci, r*chalbym i tyle



Właśnie to chciałem napisać, kręci dupskiem niesamowicie.

Juzwa

2020-01-17, 22:35
To są efekty niemożności wniesienia do samolotu flaszeczki ulubionego trunku. Kobitka nie chciała wyrzucić, to skonsumowała na miejscu. Nienawykła do obalenia, to i rozum usnął.

Tr...........ty

2020-01-17, 23:35
Juzwa napisał/a:

niesienia do samolotu flaszeczki ulubionego trunku. Kobitka nie chciała wyrzucić, to skonsumowała na miejscu. Nien



Raczej normalna osoba nie jest w stanie doprowadzić się alkoholem do stanu, w którym idzie po linii prostej i się rozbiera. Jakby była naj***na do takiego stopnia, że wpadłaby na pomysł rozebrania się, to zataczałaby się.

atomboy

2020-01-18, 01:36
Tak mi się przypomniało apropo golasów. Dzisiaj byłem w saunie generalnie zawsze ok, standard wchodzisz ręcznik pod dupą siedzisz albo leżysz. Czasem przyjdzie jakaś fajna laska ale ciężko oczy otworzyć, żeby nie usmażyć gałki ale i tak próbujesz mimochodem... XD
Weszła taka starsza babka, ręcznik w dół stoi przede mną i pyta czy mogę położyć na niej lód (jest taki dystrybutor lodo-śniegu przed sauną) spoko nie ma problemu.
Wyłożyła się bębnem do góry te kulki położyłem na brzuch i chyba klacie (...) leży... po chwili usiadła i resztki lodu przełożyła między uda. Bez ogródek powiedziała, że ma grzybicę pochwy i liczy, że sauna wybije chorobę. Wstałem powiedziałem do widzenia i już nigdy tam nie wrócę 0_o
Z 10 lat chodzę po saunach i takiego zonka jeszcze nie było :D

karol_w

2020-01-24, 12:30
A ja bym obstawiał, że przemycała jakieś dragi w brzuchu.
Jedno zawiniątko się otworzyło i wyszła niezła faza ;)