18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tym czasem w izraelu...

Halman • 2020-07-09, 07:01

przyznaje zabrakło mi pomysłu na komentarz... :kawa:

paczfiko

2020-07-09, 12:49
Dziwne.... Bawią się jak ludzie.

tycho

2020-07-09, 13:28
SirMajkel napisał/a:

ooof gdy propaganda wejdzie za mocno. Pokaż mi tych żydów co "poodzyskiwali" te wszystkie kamienice, no pokaż. Nie pokażesz, wiesz dlaczego? Bo nie istnieją. PiSiorki ich powymyślali, żeby zrobić nas w ch*ja a taki pożyteczny idiota jak ty tylko jeszcze im pomaga i właśnie dlatego nic się nie zmieni. Oni dalej będą nas dymać a ty będziesz pie**olił coś o żydach



Za mocno to tobie ku*as wszedł w dupe. Widzisz żeby napisał coś o odzyskanych kamienicach pseudointelektualisto? Wasze ulice nasze kamienice to było powiedzenie używane przez żydów przed wojną. Poczytaj trochę, a dopiero później otwieraj tą mordę o propagandzie itp.

mianas

2020-07-09, 15:02
bugmenot7 napisał/a:

nic tylko granat tam wpie**olić.



Trzask prask tak będzie ..

sard

2020-07-09, 21:46

Tak się pie**oli na łbach jak się upie**ala zdrowe napletki.

edmund

2020-07-10, 06:32
SirMajkel napisał/a:

ooof gdy propaganda wejdzie za mocno. Pokaż mi tych żydów co "poodzyskiwali" te wszystkie kamienice, no pokaż. Nie pokażesz, wiesz dlaczego? Bo nie istnieją. PiSiorki ich powymyślali, żeby zrobić nas w ch*ja a taki pożyteczny idiota jak ty tylko jeszcze im pomaga i właśnie dlatego nic się nie zmieni. Oni dalej będą nas dymać a ty będziesz pie**olił coś o żydach



,,ulice wasze, kamnienice nasze,, tak mawiali żydzi jeszcze przed wojną do Polaków,
cytat ten wspominała moja babcia conajmniej czterdzieści lat temu, opowiadając o stosunku żydów do naszych

diablo5257

2020-07-10, 11:40
majkel sklej p*zde już, bo nie idzie tego twojego durnego pie**olenia słuchać

SirMajkel

2020-07-13, 17:07
janlew napisał/a:

I prawidłowo, bo to katolicki kraj a nie żydowski
I prawidłowo, bo to katolicki kraj a nie żydowski



i znowu janlem naczelny zjeb się wypowiedział.
A po co kościół ma mieć tyle nieruchomości?

diablo5257 napisał/a:

majkel sklej p*zde już, bo nie idzie tego twojego durnego pie**olenia słuchać



japa i leć po zasiłeczek.

edmund napisał/a:

,,ulice wasze, kamnienice nasze,, tak mawiali żydzi jeszcze przed wojną do Polaków,
cytat ten wspominała moja babcia conajmniej czterdzieści lat temu, opowiadając o stosunku żydów do naszych



no tak każdy jeden żyd tak powiedział... frekwencja 100% a nasi to pewnie 100% kultura była i zero cebuli. Przestańcie żyć przeszłością i jakimiś miejskimi legendami.

Fansadola

2020-08-04, 10:41
Tak się bawili w Oświęcimiu