18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tym czasem w afryce

~Velture • 2019-03-05, 13:23
"The Universty of Free State (UFS) was disrupted by protests on Monday but it’s video footage of heartless Economic Freedom Fighter (EFF) members littering the campus which has people up in arms.

Video footage of callous EFF members, partaking in the protest action by way of throwing garbage out of bins, has made its way onto social media."

Nie jestem w stanie tego skomentować bez ogromnej ilości rasizmu więc tylko to tutaj zostawię.


Warchlak1920

2019-03-05, 20:29
W sumie czego się dziwią, białe elity RPA już dawno olały resztę białych ziomków, doprowadzają do takiego tzw. apartheidu. Tam za 5, max 10 lat trzeba będzie wysyłać pomoc jak do Zimbabwe czy Mozambik albo nawet siły rozjemcze ONZ.

Smokw

2019-03-05, 21:01
Kolejne propagandowe zwycięstwo białych wyreżyserowane przez "ludzi z południa". Brawa dla tego białego i inteligentnego chłopaka.

Jabulko69

2019-03-05, 21:38
Czasami mam wrazenie, ze USA powinno wrocic do lat 50-tych gdzie czarni za takie zachowanie dostali by po mordzie.

banana12462541

2019-03-05, 21:39
cuurniprime napisał/a:

Dlaczego nikt czarnych kijem nie odgonił? Lepa na ryj działa korekcyjnie w wielu przypadkach... Chyba że brakło jaj by rozgonić bydło, wtedy naprawdę godność bialych umarła.



Wiesz jacy oni są? Walka 1 na 1 nie miała by sensu, oni wszyscy by na niego wyskoczyli. Młody nie chciał ryzykować życia. Tak się zastanawiam, kiedyś oni odpuszcza, pójdą w swoja stronę bo im się znudzi. Mlody posprząta jak ich nie będzie. Rano wszyscy przychodzą a tu posprzątane jak ta lala. Każdy się cieszy, pachnie k***a kwiatkami a tu nagle przychodzą te same dwie osoby i znowu wyrzucają rzeczy ze śmietnika i zaczęło j***ć z niego nieziemsko. murzynom wokół to nie pasowało, bo spodobał im się zapach k***a kwiatków wiec postanowili im napie**olić. Wiadomo, ze jak jeden murzyn się bije to leja się wszyscy, no i zaczęli się napie**alać a biały wyszedł z czystymi rekami...hmmm... co ja pie**ole?

SirMajkel

2019-03-05, 23:13
Cara_Al_Sol napisał/a:

Całe Twoje życie to tylko Żydzi?
Ty biedny, biedny głupcze.
Co do filmu - Biały człowiek umiera. Na naszych oczach. W imię tolerancji i rewanżu za dostarczanie cywilizacji w dzikie tereny.



Też to zauważyłem, koleś cały czas tylko żydzi i teorie spiskowe. Konkretnie wyprany łeb. Czasami to czekam nawet na jego komentarze bo to zaczęło być całkiem rozrywkowe choć tak naprawdę to powinno mi być smutno, że żyją tacy ludzie, których rząd wali w pupkę a oni i tak to zwalają na żydów.

Rangraf

2019-03-06, 01:35
Biały pojechałby im, gdyby położył obok leżącą klapę na paśnik. Zonk.

FocuSsss

2019-03-06, 11:12
Shanttyy napisał/a:

EFF - lewicowa partia polityczna


nwtinamou

2019-03-06, 16:31
A mi to wygląda na zwykłą karę dla białasa który śmiecił i teraz ma sprzątać tak długo aż będzie czysto, w czym pomagają mu dwie osobistości przy śmietniku

~Velture

2019-03-06, 16:42
nwtinamou napisał/a:

A mi to wygląda na zwykłą karę dla białasa który śmiecił i teraz ma sprzątać tak długo aż będzie czysto, w czym pomagają mu dwie osobistości przy śmietniku



jakby tylko byl opis filmiku gdzies tutaj... :homer: