18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tym czasem na słynnym bronxie...

Halman • 2022-04-28, 08:39

pierwsze skojarzenia; zwierzęta....


źródło i więcej info co się tam stanęło...

Juzwa

2022-04-28, 08:44
Halman napisał/a:

pierwszo skojarzenia; zwierzęta....



Zwierzęta się tak nie zachowują. Jak tłuką inne zwierzątka, to albo żeby je zjeść, albo uczą się polować, czy walczą o terytorium, dupska partnerek itp. A ci tutaj co będą robić? Jeść tych drugich czy się uczą czegoś?

Dzisiaj

2022-04-28, 12:28
Jestem pod wrazeniem solidnego dachu. Mysle, ze w razie wypadku kierowca i pasezerowie sa lepiej chronieni niz kierowca rajdowy i ta jego smieszna klatka...

mazga50

2022-04-28, 14:20
Halman napisał/a:

ipierwsze skojarzenia; zwierzęta.....




Drugie skojarzenie: tak, zdziczałe małpy człekokształtne to zwierzęta.

nowynick

2022-04-28, 15:03
Dzisiaj napisał/a:

Jestem pod wrazeniem solidnego dachu. Mysle, ze w razie wypadku kierowca i pasezerowie sa lepiej chronieni niz kierowca rajdowy i ta jego smieszna klatka...



Ty serio jesteś taki głupi?

daminoday

2022-04-28, 19:09
Ale bym sobie dla rozrywki postrzelal do nich z karabinu

PentagramOdDiabła

2022-04-29, 00:01
Dzisiaj napisał/a:

Jestem pod wrazeniem solidnego dachu. Mysle, ze w razie wypadku kierowca i pasezerowie sa lepiej chronieni niz kierowca rajdowy i ta jego smieszna klatka...



Zabłysnął yntelektem.

karlos1986

2022-04-29, 02:08
To są właśnie duże aglomeracje. Im większe zagęszczenie ludności tym mniej empatii.

Exclip

2022-04-29, 08:41
Juzwa napisał/a:

Zwierzęta się tak nie zachowują. Jak tłuką inne zwierzątka, to albo żeby je zjeść, albo uczą się polować, czy walczą o terytorium, dupska partnerek itp. A ci tutaj co będą robić? Jeść tych drugich czy się uczą czegoś?



Poogladaj jakies programy o.małpach, wcale sie tak nie zachowuja.sa agresywne bez powodu i leja sie oraz gwalca w kolko. Wiem trudne, nie wzzystkie zwierzeta tak samo sie zachowuja. Podsumowjac te mudzyny z filmu idelanie sie wpisuja w zachowanie szympansow, a potem sie dziwia ze algorytm osznacza jako naczelne

Juzwa

2022-04-29, 10:29
Exclip napisał/a:

Poogladaj jakies programy o.małpach, wcale sie tak nie zachowuja.sa agresywne bez powodu i leja sie oraz gwalca w kolko. Wiem trudne, nie wzzystkie zwierzeta tak samo sie zachowuja. Podsumowjac te mudzyny z filmu idelanie sie wpisuja w zachowanie szympansow, a potem sie dziwia ze algorytm osznacza jako naczelne



Wyjątki potwierdzają regułę.

pankruk

2022-04-30, 07:13
Patrzę sobie na tę relacje jako statystyczny Polak i myślę sobie jak my mamy k***a pod górę. Najpierw siłą narzucili nam socjalistyczny świat, a potem mamili dążeniem do świata kapitalistycznego. Oba ch*jowe.