18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tylko na to czekałam

Flodzia • 2022-09-09, 00:00

Trafiony zatopiony :mrgreen:

radek225

2022-09-09, 00:06
Oooooo!! Ooooo! Ooooo!! Nie wierzę, Nie wierzę!!!! Baba nagrała film i NIE DRZE p*zdY w trakcie jego nagrywania! Normalnie cud!

Hetman_Wielki

2022-09-09, 00:08
nigdy tego nie zrozumiem czemy te p*zdy maja instynkt przytulania i wyciagania nagle dzieciaka z fotelika,
przeciez jest w najbezpieczniejszym miejscu na swiecie, a one go wyciagaja na autostradfach obwodnicach no h*j wie po co....

beczy to niech beczy zyje nic sie nie stalo

Heliar

2022-09-09, 00:15
Jaką trzeba być niemotą, żeby najechać na taki właz?

Zdaje się, że poduchy wyjechały, albo chociaż jakiś wyłącznik wstrząsowy. Baba nie ogarnia co się dzieje.

radek225

2022-09-09, 00:17
Hetman_Wielki napisał/a:

nigdy tego nie zrozumiem czemy te p*zdy maja instynkt przytulania i wyciagania nagle dzieciaka z fotelika,
przeciez jest w najbezpieczniejszym miejscu na swiecie, a one go wyciagaja na autostradfach obwodnicach no h*j wie po co....
beczy to niech beczy zyje nic sie nie stalo



Przyszły spedalone, tik tokowe, zrurkowaciało-zwaporyzowaciałe czasy. Jak w podstawówce po upadku na kolano mi noga wyginała się do przodu, to nałożyli mi bandaż nasączony octem i zwolnili z lekcji wypuszczając do domu. jak szedłem na przystanek, to prawa noga wyginała mi się do przodu. Nie było blokady w kolanie, mogłem się wyj***ć. Telefon do rodziców by mnie zabrać? Kogo w 2001 roku to obchodziło? A i w domu starzy mieli to w dupie. Do dziś strzela mi co jakiś czas w prawym kolanie. Kogoś to obchodziło kiedyś, a obchodzi teraz? Jak zeszłoroczny śnieg. Teraz dżesika albo brajanek upadną, i madki już dzwonią na 112 wzywając śmigłowiec, policję, prokuraturę oraz telewizję, a one same są zbulwersowane oraz oburzone. Oby wam kiedyś ta dżesika lub brajanek przez sp*zdowacenie na jakie ich skazaliście poderżnęli wam gardło na śnie, a rano poćwiartował zwłoki i nakarmił nimi świnie.

Heliar napisał/a:

Jaką trzeba być niemotą, żeby najechać na taki właz?
Zdaje się, że poduchy wyjechały, albo chociaż jakiś wyłącznik wstrząsowy. Baba nie ogarnia co się dzieje.



baba nigdy nie ogarnia.

na...........pl

2022-09-09, 00:18
Hetman_Wielki napisał/a:

nigdy tego nie zrozumiem czemy te p*zdy maja instynkt przytulania


Dopóki nie będziesz miał dziecka nie zrozumiesz, zdecydowanie, czemu przytulenie w wielu przypadkach jest najlepszą opcją na uspokojenie i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa.

MichalED

2022-09-09, 00:21
Nieeee... No nie domyśliłbym się ze p*zda najedzie na właz który gotuje się od uniszaxej go wody... Każdy normalny by to ominął... Ale nie. Nie p*zda za kółkiem :-P

marcineker

2022-09-09, 08:42
stary filmik ze Świdwina....

eMJay8086

2022-09-09, 09:11
Nie wybicie tylko debil najechał na już podniesioną wodą pokrywę, ślepy jakiś czy co...

radek225

2022-09-09, 09:22
eMJay8086 napisał/a:

Nie wybicie tylko debil najechał na już podniesioną wodą pokrywę, ślepy jakiś czy co...



Dokładnie. Najechał, a uniesiona przez wodę pokrywa zahaczyła pewnie o wahacze pod samochodem, tłumik, czy inne wystające gówno i podrzuciło samochodem.

opółnocyuciebie

2022-09-09, 12:03
Jak facet mówi "Tylko na to czekałam" to znaczy, że jest transwestytą.

Jerzy_Owsik

2022-09-09, 13:14
Przecież! to jest tak stare jak moja stara

lysymisio6969

2022-09-09, 14:45
na wiosnę to zdarzenie miało miejsce, nawet we tvpis i tefałenie pokazywali jako sensacje, że jak samochód przejeżdżał to woda akurat wybiła i podniosła samochód.,. no idioci w tej telefisji

53*

czecze

2022-09-09, 16:17
radek225 napisał/a:

Przyszły spedalone, tik tokowe, zrurkowaciało-zwaporyzowaciałe czasy. Jak w podstawówce po upadku na kolano mi noga wyginała się do przodu, to nałożyli mi bandaż nasączony octem i zwolnili z lekcji wypuszczając do domu. jak szedłem na przystanek, to prawa noga wyginała mi się do przodu. Nie było blokady w kolanie, mogłem się wyj***ć. Telefon do rodziców by mnie zabrać? Kogo w 2001 roku to obchodziło? A i w domu starzy mieli to w dupie. Do dziś strzela mi co jakiś czas w prawym kolanie. Kogoś to obchodziło kiedyś, a obchodzi teraz? Jak zeszłoroczny śnieg. Teraz dżesika albo brajanek upadną, i madki już dzwonią na 112 wzywając śmigłowiec, policję, prokuraturę oraz telewizję, a one same są zbulwersowane oraz oburzone. Oby wam kiedyś ta dżesika lub brajanek przez sp*zdowacenie na jakie ich skazaliście poderżnęli wam gardło na śnie, a rano poćwiartował zwłoki i nakarmił nimi świnie.
baba nigdy nie ogarnia.



Po prostu wszyscy mieli cie w dupie

mesjans

2022-09-09, 16:39
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Dopóki nie będziesz miał dziecka nie zrozumiesz, zdecydowanie, czemu przytulenie w wielu przypadkach jest najlepszą opcją na uspokojenie i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa.



Przekładasz poczucie bezpieczeństwa ponad realne bezpieczeństwo, zatrzymywanie się na środku skrzyżowania przy mokrym asfalcie i wyjmowanie dziecka nie należy do mądrych poczynań.